Пусин Кукин• 18 ноября 2012

В каком возрасте целесообразно покупать скейт сыну?

Мой сын уде 4 мес. просит скейт, ему 7. Скоро новый год, но муж кричит рано, я тоже сомневаюсь, две попытки стань на него заканчивались падением на спину, таким , что у меня сердце замерала. Я говорю, что можно купить вместе со шлемом и защитой, муж говорит еще рано. Рассудите нас. На роликах сын у нас с 3,5 летает, но на них мы умеем, по-этому научили за месяц, а со скейтом мы с мужем на ВЫ?
автор Пусин Кукин • 18 ноября 2012
Сори за опечатки
Файна цьоця• 18 ноября 2012
дітки і поменше вашого катаються на скейті)))
звісно,що купіть!
чого це рано?
Аноним• 18 ноября 2012
чесно кажучи не є стороником скейтів і пригання на них і ломання спини з трамплінів і штанів з матньою в коліна і кепуи на ніс і тд тп. але це ваш вибір) головне шоб вам потім небуло стидно за вашого сина)
Марс атакует• 18 ноября 2012
ИМХО, скейт покупать уже можно. Племяшу купили в 6 лет. По началу он катался на нем так: на одной ноге на колене сидел на скейте, другой ного отталкивался. Позже, ближе к семи гдам, стал пытаться встать. Падал, отбивал мягкое место, сбивал колени и тд. Потом начал просто равновесие дома в квартире держать, потом по стенке катался (по стене руками отталкивался). В квартире катался зимой. А когда потеплело, вышел на улицу и поехал!
Файна цьоця• 18 ноября 2012
Ответ дляАноним
у вас якісь асоціації дивні...
чому скейт це обовязково матня до колін і т.п.?
а що хай краще дитина по підвалам шастае і бички збирае біля підїзду?
є в малого бажання-хай вчиться.спорт це завжди круто і правильно!
мама навпаки повинна гордитись сином!
Аноним• 18 ноября 2012
покупать нужно тогда когда хочет ребёнок.
7 лет отличный возраст.
автор Пусин Кукин • 18 ноября 2012
Ответ дляАноним
Почему мне должно быть стыдно!?!
Файна цьоця• 18 ноября 2012
Ответ дляMarishulaB
Почему мне должно быть стыдно!?!
купіть-купіть-купіть дитині скейт!
блін аж самій захотілось!
Аноним• 18 ноября 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
у вас якісь асоціації дивні...
мама навпаки повинна гордитись сином!
діло в тому що скейт то близько не спорт)
Файна цьоця• 18 ноября 2012
Ответ дляАноним
це Ви так думаєте.
по меншій мірі розвиває координацію рухів,уважність і -на свіжому повітрі,а не чорт-зна-де-в-тісних-чотирьох-стінах.
Аноним• 18 ноября 2012
Ответ дляMarishulaB
Почему мне должно быть стыдно!?!
я не кажу що вам повино бути стидно я просто кажу що можливо нестоїть купувати скейт) просто треба зважити всі за і проти)
в пацанів на скейтах своя культура типу панкі) можете глянути як вони виглядають) як стрижуться як одягаються але бачу що тут народ весь тягне аби лиш сказати поперек) діло ваше як вам поступити)
Аноним• 18 ноября 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
це Ви так думаєте.
воно з одної сторони так але культура цих хлопців на скейтах називається панкі от і тому я проти цього) на них дивитися дуже навіть неприємно(
Файна цьоця• 18 ноября 2012
Ответ дляАноним
ну і що що панки-рокери-скіни-металюги-емо-рокери-байкери?
краще бути як всі?сірою мишею яка робить все як всі і ніяких ВЛАСНИХ думок та поглядів?жодних власних мозгів?все колективне,затерте,протерте до дір,заптхле савєсткай властью?
звісно ж особисто я просто б стерлаб з лиця землі як емошних підарків(ізвінітє) так і скінів які мочать все живе.Але я не люблю і не поважаю тупоголових курок котрі крім тусовок-папіків-бабла-тачок і солярію більше не мають в житті жодної цілі.
Файна цьоця• 18 ноября 2012
Ответ дляАноним
взагалі то це не панки.
ви взагалі розрізняєжте субкультури?
автор Пусин Кукин • 18 ноября 2012
В нашем районе много мальчишек на скейтах лет от 10 до 15 прыгают катаются, но одеты как обычные дети подростки, я даже не думала о таком...
Файна цьоця• 18 ноября 2012
Ответ дляMarishulaB
потрібно дитину виховувати доброю,атзивчивой(забула як укрмовою).одним словом не просто дітьом а ЛЮДИНОЮ.пояснювати що погано,а що добре.і Ви всеодно не оминете перехідного періоду де дитина буде себе шукати-може належати до двох різних субкультур (напр.спочатку слухапти емошні групи а потім хеві-,треш-,метал групи.) цього не оминає ніхто-бо якщо дитина ШУКАЄ себе,а не живе по шаблону як в совку то буде змінюватись.Від батьків потрібна буде підтримка і поради але аж ніяк не сприйняття в штики.зрозумійте-з кожним новим поколінням люди змінюються.і не завжди в кращу сторону.Завдання розумних батьків-виховати хорошу людину.і підтримувати дитину в починаннях.і не варто боятись змін.
автор Пусин Кукин • 18 ноября 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
Согласна, но не считаю , что скейт - это спущеная матня , а к кепкам вообще хорошо отношусь. Я больше волнуюсь о безопасности, скейт - это все-таки довольно травматический вид спорта , хотела узнать когда безопасней начинать.
Файна цьоця• 18 ноября 2012
Ответ дляMarishulaB
відразу син не почне витворяти різні трюки))не переживайте))коли почне серйозніше кататись-звісно ж якщо не перехоче-купите йому шлем тай все.
Автор-ваша дитина ХОЧЕ кататись!та більшість дітей або перед телеком чи ПК сидять зранку до ночі в стрілялках-бродилках очі пропалюють або по вулицях шастають з різними нелюдами.
ви повинні пишатись сином.однозначно.
і тяга до спорту(хай навіть скейт) це круто.
автор Пусин Кукин • 18 ноября 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
ви повинні пишатись сином.однозначно.
Спасибо
АБВГДэшница• 18 ноября 2012
Нашему купили в 8 лет. Сейчас, в 10лет, катается так, что мне на это смотреть страшно. Летом довольно-таки много катается. А вообще отличник, читает очень много. Считаю, что скейт не помеха. Специальную одежду не просит. Купите, конечно.
Zaxarushka• 18 ноября 2012
Мы доче на 8лет купили, но ролики ей больше нравятся!