Дівчата, привіт! Плануємо переїзд на Борщагівку та купівлю квартири в цьому районі. Донька в наступному році піде в 5-й клас і дуже цікавлять відгуки про школи на районі, а особливо 35 та 206.
Чи є тут мами, які водять туди діток?
Там є укриття ? Як Вам вчителі? (Особливо в старшій школі) Як з дисципліною? Чи курять в туалетах? Як харчування?
Хочу знати все все все. Буду дуже вдячна, якщо дасте зворотній звʼязок.
Чи є тут мами, які водять туди діток?
Результат:
вже голосів:
1 (33.33%)
0 (0%)
ЧорноброваЯ• 11 октября 2024
Курять в туплетах в кожній школі )))
Мій в 35-й, все чудово, але я не з вибагливих. Свідомість не втрачаю від потасканого леноліуму на підлозі класу. Все-все-все знати не прагну. До дітей вчителі ставляться добре, ніяких гучних скандалів не було за весь час, укриття є. Все інше дрібниці.
Блиск думки• 11 октября 2024
Мій порядок пріоритетності:
Про 205 не знаю, не можу сказати думку.
ЧорноброваЯ• 11 октября 2024
Ответ дляБлиск думки
Мій порядок пріоритетності:
Про 205 не знаю, не можу сказати думку.
Божжечки, подивилась фото 197 школи, жах ))) і вона у вас на 1 місці, тоді як 35 з ремонтами і прекрасними стадіонами на останньому 😂😂😂 чудовий рейтинг
Блиск думки• 11 октября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну якщо школу по якості стадіона обирати то 206 краще за всіх буде...
ЧорноброваЯ• 11 октября 2024
Ответ дляБлиск думки
Якщо школа задрипана, то ясно яка там адміністрація.
Блиск думки• 11 октября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Як на мене усі вказані школи мають +/- однаковий ремонт. Немає там принципово кращих якщо міряти реомнтом. Ну стадіон певно в 206 дещо новіший (хоча теж дивлячись по чому міряти)
ЧорноброваЯ• 11 октября 2024
Ответ дляБлиск думки
Навіть по зовнішньому вигляду зрівняти 35 чи 253 школи з вашою топ-1 - небо і земля. Якась тюряга з заброшкою в дворі. Яке ж там +- однаково?
Блиск думки• 11 октября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Це підсобне приміщення для двірника,і там робили ремонт влітку.
Але я не розумію що ви мене хочете довести... Ви обираєте школу по зовнішньому вигляду. Ок. Я обираю по рівню знань та контингенту учнів. У кожного свої критерії.
слово ’ваша’ не підходить, оскільки я давно вийшла зі шкільного віку і не вчилася ні в 197 ні в 35
Ответ дляЧорноброваЯ
Курять в туплетах в кожній школі )))
В якому класі Ваш син?