всегдаДаДа• 11 октября 2024
Поясніть мені за той ЧІНАЗЕС, пліз...
Сьогодні серед людей!
Маркет: розраховувалась на касі, двоє хлопців між собою чіназеееес, чіназес.
Поліклініка : сижу в черзі, топає мама з дитинкою (рочки півтора-2) шось те дитятко белькоче, мати рідна, а воно ціназес, ціназес, ціназес...
НП : в черзі теж чую мама з підлітком ржуть і кажуть чіназес.
Дома : пью каву, пишу дитині, що на обід приготувати? Даю варіанти.
Воно навпроти другого мені шле Патріка зі Спанч-Боба і підпис "чіназес".
Пирснула кавою...
Давай дивитись звідки мем, бліна, це якась фігня.
Тобто отой тренд : чим гірше = тим краще!
До сих пір працює.
А ви кажете чіназес?
Пирснула кавою...
До сих пір працює.
А ви кажете чіназес?
Результат:
вже голосів:
17 (26.15%)
Квадробер+чіназес=3.14здець
11 (16.92%)
Шопопало з тим чіназесом
11 (16.92%)
Няв-гав
9 (13.85%)
Ніт! Слово паразит, яке ніачом
8 (12.31%)
Так, чінаааааазес
6 (9.23%)
Йож_твою_мать (топчік)
3 (4.62%)
Атріцатєльний чіназес
Кукусики• 11 октября 2024
обычный модный сленг, как когда-то было клёво и кульно. Пройдет, поменяется на что-то новое.
Не употребляю. Хотя вру, употребляю в шутку, наблюдая, как у дочки-подростка, которая за литературный язык, уши в трубочку сворачиваются. Как и от кринжа
Тракторні війська• 11 октября 2024
Блин, ну что-то классное, красивое вышло\получилось
Типа как раньше бомба-ракета
Ну или как одобрение действия
Типа как раньше бомба-ракета
Ну или как одобрение действия
Кукусики• 11 октября 2024
Ответ дляЧаюри
Поясніть, пліз, для пенсіонерів, що воно за штука?
Як використовувати “чиназес” під час розмови?
Слово “чиназес” може використовуватися в різних контекстах:
Як вираз подяки: “Дякую за чудовий день, було чиназес!”
В описі приємного відпочинку: “Ми вирішили провести вихідні на пляжі, і це було просто чиназес!”
В разі схвалення: “Ти чудово виконав роботу – це просто чиназес!”
Сповіщення про радісну подію: “Ви виграли квитки на концерт свого улюбленого виконавця! Круто, чиназес!”
Приємне враження від смачної страви: “Спробуй цей десерт – це справжній чиназес!”
Підкреслення приємного здивування: “Твій подарунок був справжнім чиназесом! Я вражений!”
Висновок
Насамкінець можна сказати, що чиназес не просто лінгвістична цікавинка, а своєрідна мовна прикраса, сленг що додає колориту та емоційності українській мові. Використовуючи цей вислів, ми можемо висловити свою вдячність за приємні моменти та підкреслити задоволення від життя. Тож не соромтеся включити чиназес до свого лексикону та ділитися позитивом з оточуючими!
Висновок
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляЧаюри
Ця тема для нас з Вами! Сподіваюсь нам пояснять за той чіназес.
З вуст дитини звучало максимально крінжово!
Бабка-байкерша• 11 октября 2024
Мій молодіжний сленг залишився на рівні «треш», «каеф» «оу шіт»
Ответ дляКукусики
Висновок
Ага, то сучасна молодь культурніша)) Ми вживали аналог з обсценної лексики.
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляТракторні війська
Типа как раньше бомба-ракета
Ну или как одобрение действия
Типа как раньше бомба-ракета
Ну или как одобрение действия
Ви бачили того чувака, який цей чіназес розповсюдив? Тіп сумнівного інтелекту (з Патріком шо на фото наче брати-близнюки).
Ноу коммент• 11 октября 2024
нє ну чиназес, шо етсь советчицца! Можна збагатитися новими знаннями!!! Вперше чую за це чиназис
Люблю пиво• 11 октября 2024
Впервые слышу. Сын подросток слова эти знает, но говорит, что нормальные люди всерьёз так не говорят
Кусачая Я• 11 октября 2024
Ответ дляКукусики
Висновок
Це матюк замість російських? Наче ’КЮ’ ругательне слово, чи це як ’КУ’ всі інші слова?
Бешене сарі• 11 октября 2024
Вы заставили меня загуглить. Я уже вышла из возраста мемчиков и ещё не вошла в возраст когда ребенок стал подростком
Ответ дляКукусики
Висновок
Так і не зрозуміла навіщо це слово потрібне, якщо є інші слова. Якщо що хоч буду знати, що мене не послали
Кукусики• 11 октября 2024
Ответ дляFilomena
а, просто очередное модное слово. Пройдет, не заморачивайтесь))
Коварная Зая• 11 октября 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Значение знаю, но не использую, переросла этот возраст)))
’Этот возраст’ це скільки в цифрах?
БоХатая• 11 октября 2024
Ответ дляPrervana
Даже не знаю шозанах ваш чиназес
аналогічно, маю троє дітей віком від 16 до 34, усі досить сучасні, але того чіназеса не чула
БоХатая• 11 октября 2024
Ответ дляХочу на Балі
первый раз слышуу
я чула, але саме не використуваю, із знайомих теж ніхто, діти теж
НетЕщеНаверное• 11 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
А шо таке ечкере?
Типу круто. І ще оцей жест, що на рок-концертах ми колись робили, тепер до ешкєрє тулять.
Блін, чіназес.. я тільки вивчила крінж і сігма 😂
Пугачиха• 11 октября 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Это даже не совсем сленг
Крию матом страшно• 11 октября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Що таке сігма??