useruseruser• 12 октября 2024

Яка найперша ознака основна для всіх онкологічних захворювань?

impossibilia non sunt• 12 октября 2024
Нам гуглить для ответа, или что?
Ollka• 12 октября 2024
Немає такої.
У мене син після онко, мама, мамина сестра, сестра, дідусь.
Не було спільних ознак. У сина взагалі випадково виявили. А у мами пізно, при постійних нормальних обстеженнях.
Свята• 12 октября 2024
Ответ дляOllka
Немає такої.
А шо перше дало підозру?
Ollka• 12 октября 2024
Ответ дляСвята
А шо перше дало підозру?
Дівчата, не шукайте симптомів.
Бо це може перерости в паранойу.
автор useruseruser • 12 октября 2024
Ответ дляOllka
Дівчата, не шукайте симптомів.
Бо це може перерости в паранойу.
Можливо є аналіз,який спільний для повністю всіх видів онкології?
Zima_Letto• 12 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Ні, немає
Ollka• 12 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Є, але він не показовий.
У мами він був в нормі до 4 стадії онко. Тобто на 3 стадії був повністю в нормі.
І цей показник може підвищуватись також при запаленнях.
автор useruseruser • 12 октября 2024
Ответ дляZima_Letto
Ні, немає
Дуже жаль,що не придумали такий аналіз
cheryl• 12 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Немає.
Робити чекапи вчасно, в разі нових симптомів - до адекватного лікаря.
Вся профілактика полягає виключно у ранньому виявленні.
Zima_Letto• 12 октября 2024
Думайте про те як прожити це коротке життя з радістю (по можливості) і встигнути зробити те що ви хотіли зробити за життя. На що ви можете впливати

Думати про онко не треба. Точніше- не фіксуватись занадто на цій темі , бо до добра це не доведе.

Якщо у вас підвищена тривожність - це інше питання. Яке можна вирішити не в онколога, а інших спеціалістів.

Бажаю здоровʼя.
Alla Maravilla• 12 октября 2024
Есть много видео на ютубе об этом
Кратко: потеря веса более чем 10%, сильная слабость. Это чаще всего
dajkiri-irina• 12 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Дуже жаль,що не придумали такий аналіз
придумайте
lammama• 12 октября 2024
Мама умерла в прошлом году,в больнице было подозрение на рак легких.
Мама очень похудела за последние 3 года,была сильная утомляемость,плохо себя чувствовала,мало ела.
Свята• 12 октября 2024
Интересно, кто ставит смеющийся смайлик в такой теме?
Маринамарусечка• 12 октября 2024
Анализы на кровь , там тромбоциты повышены , а перед этим усталость
Маринамарусечка• 12 октября 2024
Ответ дляСвята
А шо перше дало підозру?
Усталость . У мамы так было . Потом анализы сдала и тромбоциты повышенные , но долго не могли выявить причину (( Тромбоцитоз поставили диагноз
Маринамарусечка• 12 октября 2024
Ответ дляZima_Letto
Ні, немає
Есть . Тромбоциты повышены
Zima_Letto• 12 октября 2024
Ответ дляМаринамарусечка
Есть . Тромбоциты повышены
Вы не в теме
Маринамарусечка• 12 октября 2024
Ответ дляZima_Letto

Бажаю здоровʼя.
Для меня загадка это рецепт , успеть что то в это жизни. Что такого значительного можно успеть в этой жизни , в ней все тленно
Dasik_• 12 октября 2024
Майже у всіх людей, яких я знала/знаю з онкологічними захворюваннями - це або вже 3-4 стадія, або раннє виявлення на чекапах ( особливо груди, шийка матки).
Все що можна зробити, це регулярно роботи загальні дослідження, якщо щось хвилює - одразу звертатися до лікаря.
автор useruseruser • 12 октября 2024
Ответ дляdajkiri-irina
придумайте
У вас всё в порядке?
автор useruseruser • 12 октября 2024
Ответ дляDasik_
Дякую.
Zima_Letto• 12 октября 2024
Ответ дляМаринамарусечка
Ну не мне вам объяснять

Ваша жизнь - это ваш выбор как ее жить и что в ней делать
Маринамарусечка• 12 октября 2024
Ответ дляZima_Letto
Вы не в теме
Это вы не теме . У меня мама болела , помню по анализам
Zima_Letto• 12 октября 2024
Ответ дляМаринамарусечка
Причем здесь ваша мама ?

Болеют онкологией тысячи людей , и что, у всех тромбоциты? Если б так было - врачи всем бы памятки давно бы выдавали обращать внимание на тромбоциты . Не в этом дело совсем .
Lilian-nochka• 12 октября 2024
Нет типичной
Наталья557• 12 октября 2024
Ответ дляСвята
Ну кто? Психически нездоровые люди.
Маринамарусечка• 12 октября 2024
Ответ дляZima_Letto
Причем здесь ваша мама ?

Не у всех тромбоциты повышены в анализах при онко ? Вы знаете из опыта близкого окружения ?
Бася-Мася• 12 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
онкомаркер можно сдать. Информативность не 100%, но все же
Sveta 75• 12 октября 2024
Ответ дляМаринамарусечка
Вот не хотела вмешиваться, не запутывайте людей и не пишите неверную инфу. Тромбоциты абсолютно не показатель при онкологии