Скоро_вчера• 13 октября 2024

Приснился послевоенный Крым

Приснился сегодня сон как буд то приехала в Крым после войны, и там остались только украинцы, россияне все уехали и как буд то местные очень радовались туристам и предупреждали о том, что ещё может прилетать от озлобленных русских, но это бывает крайне редко. Время года осень.
Соображалочка• 13 октября 2024
Таким , как был, Крым уже не будет, после этих гадов
младокошкина• 13 октября 2024
Ответ дляСоображалочка
Мы теж не будемо як раніше. Крим буде кращим
Каркуша Клара• 13 октября 2024
дурне спить - дурне сниться
Медсестричка• 13 октября 2024
Який Крим, коли з кожним днем ворог просувається та окупується все більше нашої території ?
автор Скоро_вчера • 13 октября 2024
Ответ дляМедсестричка
Когда Хорватия отбила свои территории назад, уже было оккупировано 80% на тот момент
Ля-ля-ля• 13 октября 2024
Ответ дляСоображалочка
Постійного ніц і не буває.
Змінюється все і це нормально.
KriskaA• 13 октября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
дурне спить - дурне сниться
Удалено администрацией...
Соображалочка• 13 октября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Постійного ніц і не буває.
Змінюється все і це нормально.
Ностальгия по тем временам и Крыму, в котором отдыхали в детстве
Медсестричка• 13 октября 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Угу, тільки ким і чим будемо відбивати?
Забрызжу ядом• 13 октября 2024
Ответ дляМедсестричка
Угу, тільки ким і чим будемо відбивати?
Может они сами сбегут?
Ля-ля-ля• 13 октября 2024
Ответ дляСоображалочка
Так і вони змінилися)
Я в рідне місто приїжджаю і то не завжди впізнаю деякі моменти. А тут скільки років під сволотою острів.
Звісно ж він буде інший.
Але то все не так суттєво.
Все одно віритиму в диво.
Медсестричка• 13 октября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Может они сами сбегут?
А, ну як варіант нової казочки
Ля-ля-ля• 13 октября 2024
Ответ дляМедсестричка
А, ну як варіант нової казочки
А можете не нудити?
Медсестричка• 13 октября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
А можете не нудити?
Ок, залишаю вас, продовжуйте тішитись ілюзіями ...
Админко• 13 октября 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Як ви собі це уявляєте в сьогоднішніх реаліях?
Забрызжу ядом• 13 октября 2024
Ответ дляМедсестричка
Ну мы вообще то сон обсуждаем. А не план составляем.
Ля-ля-ля• 13 октября 2024
Ответ дляМедсестричка
Удалено администрацией...
Помидорина• 13 октября 2024
Ніколи не сниться, була багато разів але жодної ностальгії. В світі ще багато гарних і комфортних курортів і морів океанів
Пешеходик• 13 октября 2024
Ответ длямладокошкина
В нас дуже агресивне суспільство. Будуть бігати українці та й тикати камери кримчанам в обличчя, що чому не українською. Ми вже давно не толерантні. Як скажуть вам, так і будете казати
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 октября 2024
Як місце відпочинку мені вже на жаль нецікавий вже в 2012 були там люди гнилі та за рашу, здати би в оренду туркам для розвитку туристичної інфраструктури або як військову базу НАТО .
Кишмишная Мая• 13 октября 2024
Была там последний раз в 2013 и там тогда уже было 90 % русогандонов. Больше нет желания. Кто там мечтает про Крым, у вас кто-то воюет? Или новоиспеченные фрау на социале?
Кишмишная Мая• 13 октября 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Из ваших кто-то отбивает эти территории? Мой муж и куча ребят покалеченные вернулись из того же Угледара. Фу, не тошните
Чучело-Мяучело• 13 октября 2024
Люди, прокиньтесь, який Крим, які лднр? За 10 років там діти вже виросли і зараз із задоволенням воюють проти України. Ні одного життя українського чоловіка не вартує та територія.
младокошкина• 13 октября 2024
Ответ дляПешеходик
Як же не пнути українців? Під бомбами, шахедами, ракетами, і не хочуть чути і бачити кацапське, як же ж посміли? Вмирайте тихо і залишайтеся меншовартісними далі.
Чучело-Мяучело• 13 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
+💯 вже забембали ці відвойовниці територій.
Кусюче сонечко• 13 октября 2024
Ответ дляПешеходик
Не вигадуйте!В нас самі кращі і добрі люди !
младокошкина• 13 октября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Які відвойовниці територій? Зараз ЗСУ захищають інші території від окупації, поки кацапи не зупинились.
Кусюче сонечко• 13 октября 2024
Раша то є зло!Воно буде покарано !Усі терріторіі повернемо !І саме головне наших людей !Ось за кого ми боремося !
Чучело-Мяучело• 13 октября 2024
Ответ длямладокошкина
Ті, які з дивана Крим визволяють і території повертають життями чужих чоловіків і синів. Роти б вже позакривали.
Пешеходик• 13 октября 2024
Ответ длямладокошкина
До чого тут це? Якщо Крим то Україна, то треба розуміти, що це не буде україномовне. Як би нам з вами не бажалось, але Україна двомовна. Є російськомовні люди, є російськомовні військові, які помирають кожен день. Вони не перестають буди українцями. Ба більше, вже офіційно сказали, якщо не помиляюсь, 94 чи 96 рік, коли рашка вирішила, що має право на частину Україну. Зовсім не мова була причиною