Скоро_вчера• 13 октября 2024

Приснился послевоенный Крым

Приснился сегодня сон как буд то приехала в Крым после войны, и там остались только украинцы, россияне все уехали и как буд то местные очень радовались туристам и предупреждали о том, что ещё может прилетать от озлобленных русских, но это бывает крайне редко. Время года осень.
младокошкина• 13 октября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ті, які з дивана Крим визволяють і території повертають життями чужих чоловіків і синів. Роти б вже позакривали.
Крим тут ніхто не визволяє. Наснився сон, заспокойтесь
Кишмишная Мая• 13 октября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Раша то є зло!Воно буде покарано !Усі терріторіі повернемо !І саме головне наших людей !Ось за кого ми боремося !
Это стёб? Наших з могил повернемо?
Чучело-Мяучело• 13 октября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Удалено администрацией...
Кусюче сонечко• 13 октября 2024
Ответ дляПешеходик
До чого тут це? Якщо Крим то Україна, то треба розуміти, що це не буде україномовне. Як би нам з вами не бажалось, але Україна двомовна. Є російськомовні люди, є російськомовні військові, які помирають кожен день. Вони не перестають буди українцями. Ба більше, вже офіційно сказали, якщо не помиляюсь, 94 чи 96 рік, коли рашка вирішила, що має право на частину Україну. Зовсім не мова була причиною
Мова тут нідочого і усі це розуміють .Як Херсон російськомовний виходив з голими руками на танки окупантів і боровся до останнього ?!Це все пропаганда !І усі розуміють !В Україні жили багато різних національностей і розмовляли різними мовами і відношення до усіх було однаково з повагою ,бо ми Українці !
Замулена ріка• 13 октября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
+💯 вже забембали ці відвойовниці територій.
пока мы так будем отвоевывать, они всю украину захватят. доиграемся.
Жирафовое варьенье• 13 октября 2024
Я там родилась и провела часть детства. Очень хотелось бы вновь побывать , но , думаю, скоро это не случится.
Кусюче сонечко• 13 октября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Удалено администрацией...
Тих хто у плену зараз !На окупованих теж багато наших людей які чекають визволення !
младокошкина• 13 октября 2024
Ответ дляПешеходик
От чого про мову завжди треба тикнути російськомовними військовими? Ви теж військова? А українська буде потроху повертатись, зросійщення теж треба роками долати. Все буде
Чучело-Мяучело• 13 октября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Удалено администрацией...
Кусюче сонечко• 13 октября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Немає іншого виходу .Інакше завтра підуть воювати ,як Донецьк ваші діти вже проти інших країн .Цьому людожеру тільки війна усе існування потрібна .
Пешеходик• 13 октября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Та. Це завжди було. Україна завжди була гостинною.
Кусюче сонечко• 13 октября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Удалено администрацией...
То ви запитайте у раші,скільки можна !А люди не можуть виїхати багато хто .
Чучело-Мяучело• 13 октября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Як мило, ваші діти ще не на фронті? Малі? А уявіть, що чиїсь діти вже воюють. Ви чому не визволяєте території?
Жирафовое варьенье• 13 октября 2024
Ответ длямладокошкина
А если не будет, тогда что?
Карма хамелеона• 13 октября 2024
Мне напротив сильно дурацкий сон приснился. Будто на Днепр скинули ТЯО, оккупировали его, я не смогла выехать, а потом какая-то пустота, прихожу в себя в Мечникова, вижу знакомое лицо врача, спрашивая, ну, что освободили нас от русских? Он потупил взляд и ушел..
Чучело-Мяучело• 13 октября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
То чого тоді чоловік з Вінниці має вмерти, бо вони там чекають і нічого робити не хочуть? А ще краще виїхали в Європу і язиками деокуповують свої хати.
Жирафовое варьенье• 13 октября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Удалено администрацией...
Замулена ріка• 13 октября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
я все понимаю. но с моей семьи уже пятый мужчина месяц назад пошел. скоро к дочкам доберутся. я не хо чу !!! агитаторы, патриоты, вперед !!!
младокошкина• 13 октября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
А если не будет, тогда что?
Тоді братушкі повернуться, все ж повторюється - той хто не знає своєї історії та мови повертається до рускіх=манкуртів
Кусюче сонечко• 13 октября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Удалено администрацией...
Ви певно далеко від фронту і вас це не стосується ?Я теж проти ,щоб наші хлопці шли воювати ,який вихід ?Мене теж бісить що ті хто обіцяли захист і дати все,гальмують .Що ви пропонуєте ?
Чучело-Мяучело• 13 октября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Удалено администрацией...
Я своїм прикладом нічого показувати не буду. Бо за своє барахло точно не буду вимагати, що хтось має вмерти, щоб його захистити. Сама кістками не ляжу і іншого відмовлю. Бо життя одне.
Пешеходик• 13 октября 2024
Ответ длямладокошкина
Мій брат вже інвалід, російськомовний. Мій чоловік військовий, мама військова медикиня. В нас сім´я була двомовна. Брат переїхав в російськомовний регіон, говорив російською. То й що? Чи ви з тих, котрі кажуть, що чого він не українською кричав, а говорив больно больно? Мене підриває. Краще піду з теми.
Жирафовое варьенье• 13 октября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Удалено администрацией...
Жирафовое варьенье• 13 октября 2024
Ответ длямладокошкина
Смешная вы тетя) и не очень умная. Реально думаете, что дело в языке?
сою не люблю• 13 октября 2024
Неплохой сон. Но из разряда фантастики, к сожалению.
Чучело-Мяучело• 13 октября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Удалено администрацией...
Жирафовое варьенье• 13 октября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
А кто что требует ? Вам тоже что-то приснилось ? Поймите, вы ничем не лучше тех людей, которые оказались в оккупации , проснувшись рано утром у себя дома. И вам их не понять, пока. Думайте головой, перед тем как строчить
Кусюче сонечко• 13 октября 2024
Ответ дляПешеходик
Не звертайте увагу на неадекватів!Мова нідочого.Я вам скажу чого так сталося ,що мову мало хто вчив і знав,бо була усі роки повзуча окупація ворога.Пісні,культуру знищували поступово .Готувалися .Вороги завжди були поруч .Після війни всі вивчать залюбки свою рідну і будуть пишатися нею,а не цуратися ,як раніше.
Кусюче сонечко• 13 октября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
А боротьба не за хати,а за людей !Мені дуже шкода ,що ви досі того не розумієте !Наші воїни захищають людей наших ,дітей!
Жерица ночи• 13 октября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
А ви розумієте, що при визволенні території воєнним шляхом,вона стане непридатною до життя ще багато років? І люди, цивільні включно, там загинуть?