Непонятно• 13 октября 2024
Пробували ви інтервальне голодування? Як це вплинуло на ваше самопочуття?
ЧорноброваЯ• 13 октября 2024
Тільки позитивно. Пройшла важкість, відчуття голоду через 2-3 після їжі, з´явилось більше енергії, візуально тіло покращилося, хоча вага майже не змінилися. Їм два рази на день без перекусів. Молочні, мучні продукти та цукор виключила з раціону. Не знаю, що саме з цього покращило моє самопочуття
Попихтю та й годі• 13 октября 2024
Отлично, одно из лучших моих решений. За полгода -6 кг с небольшого веса и ушла зависимость от еды. Не сложно, это уже стиль жизни
Проработник• 13 октября 2024
Подруга худела на интервальном. Самочувствие нормальное, в принципе, как и раньше было. Вес уходит медленно. 1-2 кг в месяц.
Мама фіфті цента• 13 октября 2024
Колись практикувала роки 3-4, це чудово впливає і на тіло і на ясність розуму.
Планую відновити, бо розпустила себе, коли почалась війна заїдала стрес
Болтушка Му• 13 октября 2024
Це дурня. Спитайте будь-якого нормального гастроентеролога. Їсти треба тричі в день в приблизно рівні проміжки. Якщо ви пропускаєте якийсь прийом, значить в наступний - переїдаєте. Якщо це робити довгий час, це негативно впливає на роботу кишківника.
А поясните мне, плиз, вот читаю я про интервальное голодание и в одних статьях написано, допустим возьмем схему 16/8. Человек выбирает «окно» продолжительностью 8 часов, в этот интервал можно сделать 2-3, а при желании и больше приемов пищи. А в других описано, что можно только два приема пищи и никаких перекусов, только кофе, вода. Так как правильно?
Ищу-брожу• 13 октября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Обострились проблемы с желудком и поджелудочной
Камень в желчном отрастила
Я_и_моя_собака• 13 октября 2024
С кишечником проблемы, а вес не очень снизился. Правда у меня и вес лишний небольшой был. На рост 158-59кг