ЯниЯ• 13 октября 2024
Як довго буде тривати депресія після відмови від обезболюючих?
Як довго буде тривати депресія після відмови від обезболюючих на кофеїні, кодеїні та фенобарбіталу?
У мене було важке життя. Важке дитинство, молодість, дитина родилась без батька хвора. Здавалось, все боліло. Підсіла я 18 років тому назад на пенталгін , фармадол у високих дозах. Пенталгіну пила вже пачку (10 штук у день). Добавляла ще парацетамо та фармадол. Без них вже жити не могла, бо вставала з бодуна кожного ранку. Зараз мені 41. На таблетках сиділа з 22 років. Цим літом отравилась таблетками. Думала, не виживу. Це був мій СТОП!
Але я ніколи не думала, що вихід із таблеток - як у наркоманки.
В мене й психіка поїхала. Було так погано, що думала, не витримаю. Але мій теперішній чоловік жорстоко позабирав всі таблетки, до яких був доступ, попросив заборонити в аптеках продавати мені обезболюючі.
Перші 5 днів - це була справжня ломка наркомана, кругом мене була жуть, різні думки в голову лізли, не спала взагалі, серце лупило, як дурне, вся в поту мокрому. Я не знаю, як я це все витримала. Але якось вижила. ЗАраз вже 2 місяці без обезболюючих. Будуна зранку нема. Голова свіжа. З головою більш-менш наладилось. Але депресія так і не пройшла. Хоча вже 2 місяці живу на чисто. Частенько ще якась жуть кругом мене, іноді ще якісь думки в голову лізуть, але не так ,як зразу в перші дні, коли кидала. Сон трохи наладився, але не такий , як був раніше. На таблетках я спала дуже добре.
Виходила я повністю сама, без допомоги лікарні. Якось вижила.
Я пишу, може хто знає, чи довго ще буде депресія? Чи довго ще будуть прояви жуті кругом мене, чи довго ще сіт буде тьмяним?
Вертатися назад в таблетки не хочу, бо вже і не зможу так.
Але хочку знати, хто таке проходив, скільки часу ще буде життя без яскравих фарб?
І чи взагалі колись все настроїть в організмі і я буду радісна.
Всім дякую за розуміння.
Не судіть.
Всім дякую за розуміння.
Не судіть.
Наполеон Бонапарт• 13 октября 2024
Какого бреда не начитаешься. То дексаметазоном сыпь лечат то мочегонки одна напилась что давление на ноль упало. Может и права остальная европа что всё по рецептам кроме ибупрофена и ношпы
Слухи-руки не распускаю• 13 октября 2024
Автор якщо ви жерли таблетки пачками і досі живі, то нахрін депресію.
Ідіть купіть собі нові джинси і все буде добре
Мавка• 13 октября 2024
Ответ длязахідний_діалект
У вас естественно не вырабатывался дофамин. Кто знает..
Модное слово - дофамин, уже его тулят где надо и не надо
Мадам Подлинник• 13 октября 2024
Спорт может вам помочь. Особенно улучшают настроение силовые упражнения и групповые занятия
Борщичок• 13 октября 2024
Выход из депрессии - толь психиатр с антидепрессантами и психотерапия по Вашему тяжелому детству.
В наркологии с зависимостей уходят обязательно с препаратами и с психотерапией, иначе через время человек возвращается в зависимость - эту или другую.
Депрессия это болезнь и она сама не проходит.
Борщичок• 13 октября 2024
Например когда у меня пройдёт кариес- я уже 2 месяца жду, не подскажите?
Амбасадор щастя• 13 октября 2024
А что у вас болело, зачем вы пили весь этот коктейль?
И что значит - тяжёлое детство? Без отца многие растут, ещё больше растёт с отцами-алкоголиками.
Как бы там ни было, вам дорога на приём к психиатру.
ЯниЯ
• 13 октября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
У мене був артрит нижньої челюсті. Дуже боліло. Від цього голова тріщала. Зараз вже шийний остеохондроз. Шия болить, голова. Так і жила. Таблетки випила, та й пішла. Цікаво те, що коли я пила таблетки, депресії не було.
Амбасадор щастя• 13 октября 2024
Ответ дляЯниЯ
Сходите все же к психиатру. Это не страшно и не стыдно.