useruseruser• 14 октября 2024

Чи є тут такі люди, які худнуть ТІЛЬКИ від конкретних фізичних вправ?

Танюша• 14 октября 2024
Ці конкретні вправи називаються функціональне тренування. Саме тяжке і ненависне

автор useruseruser • 14 октября 2024
Ответ дляТанюша
Я ненавиджу берпі і мені мало того воно і не допомагає.Біг я люблю більше за берпі і він мені допомагає на відміну від берпі.
Nathalie27• 14 октября 2024
Я худну тільки від дефіциту калорій. Фізичні вправи у мене не сприяють зниженню ваги та зменшенню обʼємів.
автор useruseruser • 14 октября 2024
Ответ дляNathalie27
Я була на дефіциті калорій також і в ті дні,коли я не бігала.Нічого не знижувалося,навпаки вага росла.Вирішила знов почати бігати,раціон не змінила,вага спадає.Чудеса
Танюша• 14 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Фу! Нащо ви про те берпі згадали.
В мене прям жахливі флешбеки з минулого.
автор useruseruser • 14 октября 2024
Ответ дляТанюша
Фу! Нащо ви про те берпі згадали.
Мені тільки біг допомагає.
Natalia Счастливые покупки.• 14 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Мені тільки біг допомагає.
А я не могу бегать, у меня такое чувство как будто мозги дергаются при беге))) Я занимаюсь домашними тренировками, но и они это 30% всего от похудения, больше для физ.активности и лучшего самочувствия, энергии, подтяжке кожи.

автор useruseruser • 14 октября 2024
Ответ дляNatalia Счастливые покупки.
Мне не помогают уже.Раньше помогали