В курсі діла• 14 октября 2024
Детский Некст. Как с размерами обуви?
Мой носит 24ый. Выбираю на зиму, соответствует аж 25,5 длина стельки. Брать наш размер или их?
Хома з пастою• 14 октября 2024
Щось завеликий розбіг по розміру. Ви не дивіться який розмір зараз дитина носить, визначайтеся по довжині стопи та устілки
Ангелок з ріжками• 14 октября 2024
В тому році брала по устілці. То навіть взути не зміг, вузький верх був. Хоча брала запас 2 см
Виннипуховна• 14 октября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Можливо від моделі залежить. Я брала кросівки минулого року з великим запасом, бо дитина не любить тісне взуття, то носить ще й досі. А от демі взув може пару разів, незручно в підйомі