Ду да ду да ду• Изменено 14 октября 2024

Чоловік, який зробив пропозицію, так відповів... ((

Декілька днів тому мееі зробили операцію, чоловік зараз далеко від мене.
Сьогодні була така розмова:
Я:
- знаєш, я тільки сьогодні згадала, що мене дуже активно будили після наркоза, голосно кликав анестезіолог і доволі сильно струшував. Мабуть не могли розбудити після наркоза.

Він:
- а у нас так погода спортилась, ще вчора..

Що це було? Я б подумала, що не потрібна йому, але він ініціатор наших стосунків, вже замучив мене з тим весіллям, а тут таке (((
Мerida• 14 октября 2024
мне вырезали желчный. мой - подарил мне кольцо . потому что не смог подобрать слов. не эмпатичный вообще. а еще боитсся, и не понимает ничего в медицинской теме. и отвечал что-то подобное
Грабля• 14 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Якщо не могли розбудити після,наркоза, то він немав би захвилюватись?

П.с. важче, ніж було, не буде. Я другий раз за нього заміж збираюсь.
Мужчины вопринимают мир реально,
разбудили же. Чего волноваться о том, что не случилось.

А не ах, это могло произойти, ах это могло быть не так.
Они этого не понимают.
кнопкодав• 14 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду

Так это ваше предположение.
С чего вы взяли что вас не могли разбудить?
Мадам Тю-лю-лю• 14 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду

Емм... тобто Ви вже з ним були одружені, було тяжко, потім розлучилися, і тепер Ви знову за нього заміж збираєтеся, я правильно зрозуміла?
Це Ви ще від наркозу не відійшли?
Фиктивная• 14 октября 2024
Ответ дляКотомафия
Автор надто драматизує. Її розбудили, все добре, нащо з цього робити трагедію
Где трагедия? Человек после операции, отошел. Захотел обсудить, а ей погода изменилась. Я б после такого на его проблемы отвечала бы, ногти перекрасила.
Кофе в лобби• 14 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду

А че с первым разом случилось? Чи Бог любит троицу?
Like-995b• 14 октября 2024
Напомнили сказку про умную Эльзу )
Міні-бікіні• 14 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Питання задала, суть виклала. Що ще?
А питання в чому?
Мerida• 14 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду

автор, если что-то пошло не так на операции, вам бы про это сказали. записали в карте и т.д. а пока это ваши ощущения. не могу разбудить, трусили, кричали
viter33• 14 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Пожили вже
Ну то чого дивуватися - його характер і поведінку вже знаєте
І якщо таки збираєтеся за нього заміж - значить, вас влаштовує
П.С. В дорослому віці людина вже не зміниться
Мerida• 14 октября 2024
Ответ дляГрабля
Мужчины вопринимают мир реально,

Они этого не понимают.
я же мог тебя потеряяяяяять....любиииимааааая.......
Мальчижка• 14 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду

Про що захвилюватись? Чи вийшли ви все-таки з наркоза?
кнопкодав• 14 октября 2024
Ответ дляГрабля
Мужчины вопринимают мир реально,

Они этого не понимают.
И я не понимаю этих фантазий
автор Ду да ду да ду • 14 октября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Це Ви ще від наркозу не відійшли?
Рада, що Ви знайши ще одну тему для обговорення, але мене більше цікавить реакція на таку відповідь чоловіка.
Нетутешня• 14 октября 2024
Ответ дляГрабля
Мужчины вопринимают мир реально,

Они этого не понимают.
Хочу додати, що багато жінок теж цього не розуміють, оцього роздмухування драми з нічого.
Місячне Сяйво• 14 октября 2024
А ви хотіли визвати в ньому жалість ?
Перестаньте ! Ніколи у чоловіків не викликайте це почуття , ні до чого хорошого це не приведе . Запамʼятайте .
Могли сказати наприклад так - після наркозу таке дивне сталось … і якщо він зацікавився що саме , могли закинути вудочку і типу не розповідати . Ви маєте зацікавити його , ви ж жінка . А він як звір на полюванні . А ви йому вже забиту лань принесли . Він має полювати , відслідковувати , бігати
Dark_Elf• 14 октября 2024
Девушки, женщины, дорогие, ну нельзя навязывать мужчине свое восприятие мира! Ну по-другому они реагируют и воспринимают всё!
Міні-бікіні• 14 октября 2024
Ответ дляФиктивная
А те що її це питання хвилює - мало? Ну якщо для вас звично, що людина вас ні в що не ставить й тему на погоду переводить - ок.
Так хвилює, що аж через три дні згадалось?
автор Ду да ду да ду • 14 октября 2024
Ответ дляМальчижка
Ні, пишу тут під наркозом ще ))
Нетутешня• 14 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
То спитайте в нього ротом. Ви ж сюди написали, тому люди вам відповідають, висловлюють свою думку.
Фиктивная• 14 октября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Яка різниця? Хоть через місяць. Для неї це важливо!
Мальчижка• 14 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ні, пишу тут під наркозом ще ))
То про що він повинен був захвилюватись?
viter33• 14 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Нормальна реакція чоловіка!
Чоловік сприймає сказане як завдання (жінка щось говорить для того, щоб чоловік щось зробив)))
А сказана вами фраза - яке завдання несе ?
Тим більше -все вже в минулому
І він не мав жодного впливу на цю ситуацію.
Мадам Тю-лю-лю• 14 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ну Ви ж його явно краще за нас усіх знаєте.

Як він раніше реагував на подібні ситуації, чи є він по життю емоційною людиною, наскільки розвинена емпатія, чи проявляв себе раніше егоїстом, наскільки може розгубитися, і так далі?
Він нас чого хочете-то?
Кишмишная Мая• 14 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
3 дні тому
Потрібно трошки більше інформації, можливо ви постійно розповідаєте про свою операцію і до і після, то чоловіка можна зрозуміть - надоїло це слухати(
Попадалочка• 14 октября 2024
Фсьо, развод! Не думайте за нього виходить
Нетутешня• 14 октября 2024
Ответ дляФиктивная
Так а чого не сказати йому, про те, що це важливо, а не сидіти, накручувати себе і вигадувати причину для сварки?
Ну можна ж сказати ’любий, мене хвилює така-то ситуація, давай поговоримо про це’.
Телепатію ще не винайшли А рот, я так розумію, у автора є.
JannyMoney• 14 октября 2024
Ответ дляМerida
а, теперь поняла.
Не эмоциональная я. Дуб - дерево.
Дева Мария• 14 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду

Ну а вообще спрашивал как вы себя чувствуете ? Как прошла операция.? Оплатил ? Забота не только в словах … в данной ситуации мог просто завтыкать на что то другое . По этому разговору я бы о человеке не судила вообще , ну не разбудил и что ? Что он вам должен был ответить или продолжить … ой да ты что … ты так спала да ?) просто продолжите на его месте ваш разговор
Міні-бікіні• 14 октября 2024
Ответ дляФиктивная
Можна уточнити? Що саме важливо, як трусили, як будили, чи що такого важливого в виході з наркозу? Я пережила з 17 наркозів і завжди трусять і будять. Ще нікого не залишили спати, поки сам не проснеться.