Зупка_цем• 14 октября 2024

Головні болі.

Вже 2 тижні періодично болить голова. Тиск в нормі,вище 130 не підіймається.Не знаю що це таке((
Невропатолог в місті буде через тиждень.
Чи були у вас такі болі і що це може бути.
ТаПрямТам• 14 октября 2024
У подруги були. Втратила свідомість в результаті і інсульт стався. Терміново до лікаря, це ненормально.
Проработник• 14 октября 2024
Гормони, зміна погоди, нерви, грві все що завгодно
Проработник• 14 октября 2024
Ще реакція на ліки
Не виправдовуюсь• 14 октября 2024
У мене головні болі, причини - остеохондроз та екструзії шийного відділу і біль напруги
автор Зупка_цем • 14 октября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Два тижні ?Болі були так само довго?Оце ви мене налякали.Та я була у терапевта, зробив кардиограму, послухав, виписав прегабалін і до невропатолога сказав щоб звернулася, але вона ще в відпустці.
автор Зупка_цем • 14 октября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ліки якісь допомогають?
Мстящий за Зайца• 14 октября 2024
Судини
Не виправдовуюсь• 14 октября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Ліки якісь допомогають?
Курс уколів зробили, допомогло, ще призначили масажі, коврик ляпко, комір шанца носити і ходити в басейн. Це все на постійній основі
автор Зупка_цем • 14 октября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Будьте здорові 💞
Їжак в панчохах• 14 октября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Ничего лікар не сделает
ТаПрямТам• 14 октября 2024
Ответ дляЗупка_цем
А приватного немає?
Не хочу вас лякати,але 2 тижні це паганий симптом. Вона тоді також ніяк не могла до лікаря попасти, потім їй сказав ,що це стрес. І навіть коли її привезли з асиметрією обличча і проблемою з мовленням в лікарню, ті дебіли шукали іншу причину, бо молода, мовляв в 45 років за протоколом інсульт виключають.
Шукайте терміново хорошо невролога, а за таких симптомів,як оніміння кінцівок, порушення мови, слуху і т.д, швидку терміново.
ТаПрямТам• 14 октября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Але ж не 2 тижні.
Не виправдовуюсь• 14 октября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Будьте здорові 💞
Дякую
Їжак в панчохах• 14 октября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Але ж не 2 тижні.
Так не подряд 2 тижні. Автор пишет - періодично
Зоркая Зорро• 14 октября 2024
Ответ дляТаПрямТам
А приватного немає?
Ви серйозно? 2 тижні голова періодично болить
автор Зупка_цем • 14 октября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Але ж не 2 тижні.
Періодично, не постійно. Тобто день два і знову болить
ТаПрямТам• 14 октября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Важко зрозуміти,що означає періодично-болить менше ,а потім знову,чи зовсім не болить.
автор Зупка_цем • 14 октября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Періодами, тобто то болить,то ні.
ТаПрямТам• 14 октября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Ну тоді я вас дарма налякала. Може остеохондроз, х.з. Шия не болить у вас? Робота сидяча ?
мистерЛяпсус• 14 октября 2024
Беспрерывно и таблетки не помогают?
автор Зупка_цем • 14 октября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Так,бухгалтер.
автор Зупка_цем • 14 октября 2024
Ответ дляТаПрямТам
І ще стресів було дуже дуже багато.
vesennee_solnishko• 14 октября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Беспрерывно и таблетки не помогают?
А если очень часто голова болит( например через день) очень долгое время и таблетки очень слабо помогают,то что это может быть?
мистерЛяпсус• 14 октября 2024
Ответ дляvesennee_solnishko
Не знаю. У меня как-то бывало и месяц болела часто голова. В моем случае это стрессы, шейный остеохондроз(чаще всего)+ я сильно метеозависима,вот было почти неделю на таблетках. По МРТ всё чисто
Пугачиха• 14 октября 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Судини
Бувають тривалі головні болі. Є зміни на МРТ головного мозку та на УЗД судин шиї. Є гіпертонія. Є проблеми з хребтом (і в ШВХ також).

Пройдіть УЗД судин шиї і голови. Проконсультуйтеся у невролога.
автор Зупка_цем • 15 октября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Беспрерывно и таблетки не помогают?
Ні,не дуже допомагають.Колись в молоді роки,після стресу були болі 3 місяці,постійні ,але біль був ніби обруч на голові, тоді в аптеці зробили ліки,пам´ятаю, що в складі був бром, ніхто й не надіявся, що допоможе, але на диво біль минув вже через день.
Мстящий за Зайца• 15 октября 2024
Ответ дляПугачиха

Дякую, в мене давно є невролог і вся діагностика
Пугачиха• 15 октября 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Це коментар для автора. Вибачаюся.
автор Зупка_цем • 15 октября 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
А що у вас?
Мстящий за Зайца• 15 октября 2024
Ответ дляЗупка_цем
А що у вас?
Просто неправильна будова судин. Це вроджене, не лікується. Лише можу слідкувати за їх станом