Неробименінерви• 15 октября 2024
Хочу разделить семейный бюджет для достижения своей цели
Как это правильно сделать, может кто подскажет?
Есть одна цель , довольно крупная, надо разделить бюджет и собрать на это отдельно.
Сказала мужу давай подэкономим, чтоб быстрее собрать, отказался сказал, ему это не надо обойдется, поэтому ничего экономить он не собирается.
Хочу сделать экономию и на одежде и на продуктах, перейти на более простые варианты.
Собирать надо год-два.
Кто занимался подобным, можете поделиться?
Собирать надо год-два.
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Ну а теперь представьте,что машина попала в дтп, ее угнали, на нее упал осколок ....и все жизнь просрана машины нет
Если так думать то ничего не будет вообще
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Що ви їсте зараз?
І вже кілька разів вас питали про дохід ваш і чоловіка. Ви вперто не відповідаєте. Так можна було б калькуляцію прикинути.
Дохід для советчиці замалий тому не хочу писати
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Що ви їсте зараз?
Зараз їм гречку і курячі шлунки в сметані))
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Ви вже третій раз ховаєте когось за цю тему. У вас хтось при смерті?
Кілька разів вже написали про хвороби і смерть.
Кстаті нема, всіх переховали)
Хворобу ніхто не жде а вона може прийти
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
То есть вы и сейчас экономите, а будете ещё больше? как?
Трішки почала економити)
Вивчила розміщення секондів , магазинів, ринків, перейшла на вай фай, взуття передивилась, одяг
Лукава Кішка• 15 октября 2024
автор, вибачте, а можна суму вашого особистого доходу в місяць? бо я зараз в схожій ситуації
PANTERA_KET• 15 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Тогда надо будет менять цель и это дороже. Надо будет идти на съем или собирать на квартиру, а это я сейчас точно не готова.
И на квартиру мне надо лет 10 собирать не меньше, а если съем то ещё дольше.
Возможно муж и подтянется но позже , ну это 50/50
Пробуйте! У вас гречневая диета. Точка. Ему надо шняжки, покупает и делится с вами..
PANTERA_KET• 15 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Яких базових?
Пару років пересиджу на секонді і и простих блюдах. Нічого зі мною не станеться
И без кахвэ и кофе за 70грн чашка. Поддерживаю. Идите к своей цели
Если у вас нормальные отношения с мужем, то сесть и спокойно поговорить, что вам это важно. Выделить сумму, которую вы оба вкладываете в семейный бюджет (по 50% от зп например). На эту сумму коммуналка, еда, быт, ребенок. А на остаток каждый час себе покупает, что надо. Одежда, гигиена, вкусняшки. И откладывайте на здоровье свою часть.
Но честно говорят если у вас зп по 20 тысяч и есть ребенок (я так понимаю школьник), то мне максимально сложно представить, где там машина влазит. У нас это примерно сумма на базовую жизнь при том, что большинство одежды из секонда и красную икру мы не едим обычно.
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
А ну розкажіть яка у вас ситуація? Цікаво найти однодумців?
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Не п´ю каву взагалі
Є смачні чаї на ринку по 25 грн за стакан у травяників
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляМашМааш
Так не выйдет как вы написали
У нас теория : тебе надо ты и занимайся, а я в сторонке постою.
Если потом мне захочется я поучаствую.
Понимаете?
Если потом мне захочется я поучаствую.
Понимаете?
Едимнаморе• 15 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Як поділити бюджет питання
Ваша з/п - ваша, его з/п - его. На еду и коммуналку сбрасываться
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Коммуналка я ще згодна, а ось їжа вже ні.
Він любить смачно поїсти ) а я можу обійтися заради мети легко
Мама Никитки-2• 15 октября 2024
Ответ дляviter33
Як відсудити 1/2 машини, купленої ’на маму’ ?
Автор збирається продати вже існуючу машину в сім’ї. Оформлене вона на маму чи ні- ніхто не написав. Тому відсудити половину «маминої» машини дуже легко. Довівши що більша частина коштів на «мамину» машину пішла з сімейного бюджету. Було б бажання.
Лукава Кішка• 15 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Машина улучшает жизнь, а хорошая ещё больше )
Мне когда у меня никакой не было тоже так говорили но я лично убедилась в обратном
автор, а яка у вас зараз машина? і яку хочете?
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ми вже обговорили що якщо я продаю авто всі гроші забираю собі. Він знає де були взяті гроші на перше авто.
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Хочу вольцваген
Едимнаморе• 15 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Тогда питание отдельно
Мама Никитки-2• 15 октября 2024
Ответ дляviter33
У автора є 2 роки про це дізнатися)))
І можна взяти одразу ген.довіреність
Ще раз. Автор планує продати машину, яка є спільно нажитим майном.
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
А як це можна доказати?
Мама Никитки-2• 15 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
В нас є окремий фонд для дитини. З цим питань нема
Троль?
Лукава Кішка• 15 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
також збираю на машину. з чоловіком окремий бюджет
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Троль?
Ні. Кожного місяця клалуться кошти у конверт для дитини. Кладеться одна і та ж сумма . А тратиться економно скільки треба. Щось остається.
Кладе чоловік, а трачу я.
Дуже економно, якщо б чоловік тратив йому б напевно їх не хватило, він не вміє вишукувати дешеві якісні речі, торгуватися і т.д.
Він купує собі речі тільки через інтернет, щоб зручно було , не виходячи з квартири і в результаті переплачує і потім вони йому ще не підходять....лежать
Мені так не підходить,
Кладе чоловік, а трачу я.
Мені так не підходить,
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Бажаю успіху , якщо треба оброщуйтесь бронею, якщо можете оформлюєте на маму , бажано з чоловіком це узгодити щоб не було питань і конфліктів.
Якщо гроші тільки ваші він повинен погодитися, якщо не згоден хай вкладає к авто частину суми.
А як у вас распрелены статьи затрат? Діти є?
Мама Никитки-2• 15 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Краще хай займеться купівлею ще однієї машини чем втрачати кошти і час на якісь суди
Шось мені здається, що після купівлі машини на «маму» ви залишитесь без чоловіка, дому і самої машини. Перечитайте казку про золоту рибку. Вам корисно буде.
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
А як повинно бути якщо ні фінансово ні як він не бере участі?
Це його вибір послухайте...я пропоную а він робить свій вибір
Чого я повинна економити а він ні, нехай підтягується якщо зацікавлений
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Нехай здається