Неробименінерви• 15 октября 2024
Хочу разделить семейный бюджет для достижения своей цели
Как это правильно сделать, может кто подскажет?
Есть одна цель , довольно крупная, надо разделить бюджет и собрать на это отдельно.
Сказала мужу давай подэкономим, чтоб быстрее собрать, отказался сказал, ему это не надо обойдется, поэтому ничего экономить он не собирается.
Хочу сделать экономию и на одежде и на продуктах, перейти на более простые варианты.
Собирать надо год-два.
Кто занимался подобным, можете поделиться?
Собирать надо год-два.
Неробименінерви
• 16 октября 2024
Ответ дляviter33
Харчуватися лише в закладах харчування - 3 рази в день по 200 грн (мін). Це якщо не курить і не п’є алкоголю
Тобто, 600 грн/день, 18 000 грн/міс
+ хатня робітниця (нехай раз в тиждень сусідка-пенсіонерка мін - 500 грн. за раз, 2 000 грн)
Тобто, вже набігає 20 000 грн/міс
+ витрати на секс (припустимо, на с/з безкоштовно)))
Вельми сумнівна економія в кінцевому рахунку
Тобто, 600 грн/день, 18 000 грн/міс
Тобто, вже набігає 20 000 грн/міс
Згодна
Ответ дляНеробименінерви
Ви пишите якісь старанні речі, а коханку теж найняти? І скільки це коштує?
Чоловіки і одружуються щоб і приготовилаі прибрала і масаж зробила а він їй коли не коли шоколадку принесе
Коханку наймати зараз дорогу (((
+ свята на носі - Миколая, Новий рік, Валентина, 8 березня(((
Дешевше буде наймати коханку з квітня
Пасхальний тролік• 16 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Не пишіть дурниць. Це не та проблема з-за якої мене виженуть з хати)
Чи ви думаєте інша жінка буде меньше потребувати?
Чи прийде зі своїми харчами щоб годувати чоловіка?
Інша жінка буде по іншому відноситись до чоловіка і Він сам захоче оновити їй авто. Здивую Вас але дуже часто козел у шлюбі котрий нічого не хотів робити і досягати з новою жінкою стає повною протилежністю поведінки у попередньому шлюбі. Дуже багато залежить від партнера .
Пасхальний тролік• 16 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Понти не понти а люди з машиною і їм це важливо
А є люди котрі заробляють нормально грошей і можуть пересуватися на таксі ) а не збирати роками обмежуючи себе у багатьох речах щоб купити корча . Ви все одно підберете бу за кимось що машину, що речі .. розумієте це?
Неробименінерви
• 16 октября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Ніякій жінці він нічого не оновить, не той випадок...
Він і собі не оновить нічого...
Така людина
Він і собі не оновить нічого...
Така людина