Зоя Жорівна• 15 октября 2024

Будинок в селі.

Маємо будинок в тихому селі в центрі України.
Там деякий час жили квартиранти за комунальні послуги. Виїхали не попередивши, забрали деякі речі і лишили після себе бардак.
Як думаєте якісь переселенці там погодяться жити і прибрати? Туалет і скважина на вулиці. В будинку є газ, але опалення тільки пічне зараз, бо воду не злили з системи і лопнули батареї. Дрова треба замовляти.

Будинок в хорошому стані.
Гидроусилитель руля• 15 октября 2024
А хозяйці, яка продавати поки не хоче, а сама за кордоном спокійніше що та хата не розвалиться

А у нас макарошки• 15 октября 2024
Люди найдутся . Вопрос в том на сколько они будут аккуратными. Мы сейчас снимаем жилье и я очень стараюсь чтоб все было хорошо , но то ребенок уроки делал ручкой до стены достал , то стул подымал стену царапнул вот так по мелочи получается много всего(
Targarian• 15 октября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Желающие то найдутся, но такими темпами впм дом добьют. Лучше таки сдавать за деньги нормальным людям, а это бесплатно не ценится , еще и урон такой
Нормальными людьми ценится конечно бесплатно
автор Зоя Жорівна • 15 октября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Автор я живу в таких умовах.
Як на мене, вигідно всім
Ми отоплюємо будинок, доглядаємо за територією, косимо траву. Вивели мишей.
Ремонт робимо тільки косметичний, бо капітальний - то не по карману.
Хата невеличка тому 3-4 куба нам вистачає. В минулому році це вийшло 4 тис, але рубали самі
Та я б і матеріали сама купила і людей би найняла. Я живу просто за 700 км і не можу бути там все це контролювати.
Вкуси мене• 15 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Не знаю скільки коштують дрова, а ось димоход почистити думаю люди змогли б, так само як вдома чистять. Тим більше, якщо це будинок на велику сім´ю дрова знайдуть. Білоручки в будинках з пічним опаленням не живуть
Ви така сама білоручка. Бо ви не в курсі, що чистять лише влітку, бо потім треба провітрювати і перемивати принаймні прилеглі кімнати. Сажа, кіптява, а запах? Часто там трапляються дохлі птахи і миші. Це не так просто, як ви думаєте.
Куб коштує 1500-2000, залежно від місцевості. Середня хата бере 10-15+ кубів, залежно від кількості кімнат та утеплення. От і рахуйте, чи вигідно жити в селі в таких умовах. Бажано і машину мати. Автор не написала щодо поліклініки навіть. І як часто автобус. В деякі села взагалі не їздить.
Рай та й годі.
Вкуси мене• 15 октября 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Продайте і не мучайтесь.
Вам хату по необережності спалять , ви і не дізнаєтесь. Однаково вартість там невисока, має значення скільки землі. Земля хоч оформлена належно? З січня 2025 року забиратимуть не оформлені, недооформолені і сумнівні
Пульт от линолеума• 15 октября 2024
Ответ дляШеллар
Та не має у нас сіл, де в хатах відсутні батареї. Нагріти будинок однією грубою з лежанкою не вийде - це максимум на дві кімнати, в дальній іній та потоки сирості будуть.
Живу в колишньому райцентрі. Не те що будинки опалюються грубками, а навіть квартири в багатоповерхівках.

Пульт от линолеума• 15 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
Рай та й годі.
Тепер не чистять вручну. Замовляють чищення апаратом. В нас куб 1200 вже рубаних
автор Зоя Жорівна • 15 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
Продайте і не мучайтесь.
Я буду там жити на пенсії.
Natalia505• 15 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
Продайте і не мучайтесь.
Хто має забирати і з якого дива?
Мандолина Бу• 15 октября 2024
Ответ дляХвильоватиша
В смысле?? За дом
Печное отопление,вода и туалет на улице,там только за коммуналку и сдавать,чтоб без отопления не развалился.
Патріотка з дивану• 15 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
Продайте і не мучайтесь.
Продлили до 28го года вроде
Патріотка з дивану• 15 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Хто має забирати і з якого дива?
Вся земля в селах ’комунальна власність’,если не оформили право власності... И сейчас дают возможность приватизировать только 25 соток под домом. Огороды не разрешают. Рассказывают какие-то бредни. Можно попробовать через суд, но тоже не факт. Единственный выход, который они предлагают в данный момент-оформить аренду... все для людей, в общем. Кто успел это сделать до войны,тот успел. А кто не успел, тот опоздал. Поэтому и заберёт тот, кому ’ принадлежит’ эта земля -наша прелестная держава.
Вкуси мене• 15 октября 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Я буду там жити на пенсії.
А скільки вам до пенсії? На той час там вже може й мешканців не лишитись, ані доріг, ані комунікацій.
Збираєтесь на щось в місті. В такому селі можно вмерти, не дочекавшись швидкої. А скільки треба в будинок вкласти для нормальних умов ? Це хіба що від безвиході мати такі плани. Земля хоч родюча ? Вода на якому рівні?
Вкуси мене• 15 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Хто має забирати і з якого дива?
https://ldn.org.ua/consultations/zemel-ni-pai-prav...

Це стосуватиметься не лише паїв
автор Зоя Жорівна • 15 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
Чорнозем.
Дорога хороша.
Але вмерти можна звичайно. Якось дорогу замело ,то родич помер. Швидка застрягла.
Мешканців десь 500.
Але я інтроверт, мені норм)
Вкуси мене• 15 октября 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Чорнозем.
Дорога хороша.
Мешканців десь 500.
Але я інтроверт, мені норм)
Ну хоч чорнозем.
Але все одно, при таких даних. 500 і ті пенсіонери? Нема там майбутнього. Ще й коли від міста далеко.
Село під Києвом - можно заробляти на молочці , городині, курах. Село в глушині Житомирщини (умовно) - виживання.
Вкуси мене• 15 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Хто має забирати і з якого дива?
А от ще які ’цікаві’ новини
В Україні громадян можуть почати позбавляти права на землю.
Кабінет Міністрів України запропонував врегулювати порядок примусового тимчасового позбавлення права на землю для будівництва військових споруд. Відповідний законопроєкт вже був схвалений.

Як повідомляє постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, пропонується ввести новий захід під час воєнного стану, який дозволить примусово тимчасово позбавляти права користування земельною ділянкою. Це робиться для забезпечення будівництва та підтримки військових інженерних і фортифікаційних споруд. Після завершення дії обмеження буде можливість або припинити його, або провести викуп чи примусове відчуження ділянки або її частини.

Ви ж розумієте, що після забудови земля вже буде непридатна? І ще спробуй поверни
Мой завтрак• 15 октября 2024
Ответ дляВкуси мене

Це стосуватиметься не лише паїв
Там тільки про паї вказано

Вкуси мене• 15 октября 2024
Ответ дляМой завтрак
Там тільки про паї вказано
Після аудиту розширять. Власне, кожна сільрада і так знає, що в кого можно забрати. Лише чекають слушної нагоди.
Ще наступний крок - якщо 3+ роки ділянка не обробляється чи не використовується за призначенням, вилучати. До того йде, побачите.
Светка-пипетка• 15 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
Рай та й годі.
Та я для себе й не шукаю будинок без зручностей, краще вже під кабами, але в комфорті. Тут в мене більше шансів вижити зимою
Светка-пипетка• 15 октября 2024
Ответ дляШеллар
А ми дивуємось, що депутати не знають як живуть прості люди...
Може для вас це новина, але повно таких сіл, де газу взагалі немає. Дві груби, дві плити на кожну половину будинку. Одна трапиться вдень, інша на ніч. Так було у моєї бабусі.
автор Зоя Жорівна • 15 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Ні ви помиляєтесь
Вкуси мене• 15 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
В вінницькій обл таких багато, без газу.
Тепер, звісно, багато хто котли поставив. Але і груби лишив. Без електрики дуже виручає