Хочу на Балі• 15 октября 2024
А я вчера крысу видела
Возле автобусной остановки сидела: морду опустила, спину согнула, не двигалась. Прикольная такая)
Хочу на Балі
• 15 октября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Поздоровались)?
К сожалению нет, мне нужно было дальше ехать
Амбасадор щастя• 15 октября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Ваша скромная, я видела посреди белого дня чесала вдоль бордюра и кот заинтересовался ей, так она на него еще и напала и пошла себе дальше виляя опой..
Кундалина• 15 октября 2024
В Германии я уже раза 3 видала крыс( один раз в метро, один раз на улице возле магазина и один раз в центре Нюрнберга на территории уличного кафе. Меня они не умиляют
Амбасадор щастя• 15 октября 2024
Ответ дляКундалина
В отличие от мышей, они еще и наброситься могут, агрессивные...
Леся Українка• 15 октября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Ещё не было
Зараз не бачу давно ціх тваринок. А от мала була, то район, де жила, зі старих домів був, застройки 70-80, ото біля під´їзду часто були, або під подвалами. Раніше в домах мусоропровід був, це жесть . Мама часто тараканів травила, бо потравить, а сусід ні, і по новій. То домовлялися всім під´їздом травити, викликали службу, яка обробляла подвали. Бррр, ненавиджу крис і тараканів))
KROX@• 15 октября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Я памятаю вокзал, товпа народу кругом. І за перилами прям траса крисяча. Кудись шурують.
В районі теж багато прибирали захаращеного, стало меньше
Клин_Кляйн• 15 октября 2024
У нас у дворі ганяють від гаража до гаража. Здоровенні такі, більше за кошеня. Капець.
Леся Українка• 15 октября 2024
Ответ дляKROX@
А ще їх купа в кущах туї, кущики не великі, але густі. Як іду по алеї, то стараюсь подалі від середини, де ті кущі))) Теж колись штук чотирі вискочили і побігли . Я їх боюсь до похолодіння і оніміння всього тіла. Колись одна криса просто на мене побігла, якби не хлопець дорослий, то пригнула б, він її камнем злякав. Я тоді ні жива ні мертва була.
Добра, коли сита!• 15 октября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Они ще и прыгают.🤨
Амбасадор щастя• 15 октября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Они ще и прыгают.🤨
Да, и довольно высоко..