Мой_ужин• 15 октября 2024
Маму в якої сини видно
Сьогодні почула таку думку. Розмовляли на цю тему і подруги роздумували, що якось відчутно і навіть зовні помітно жінку в якої одні чоловіки в хаті)
Помітно?
Да будет так• 15 октября 2024
З хлопцями в плані одягу, взуття , прикрас - простіше. По кількості так точно. У мене в ванній один шкафчик - мій. А моїм ( 2 сини і чоловік) - один гель, один шампунь
Черпак_для_фантазий• 15 октября 2024
Ответ дляПозитивна
Это как-то связано с наличием сыновей? Мамы девочек они тогда какие, по наблюдению автора, интересно
В мене такі наблюденія: мами дочок більш ніжні та лагідні і це не тільки поведінка, а й зовнішній вигляд. Більш розслаблені, трохи пофігістки. А мами синів, більш жорсткі - вони не сюсюкають з ними, і це відбиток дає на їх вигляд, на їх погляд. Мами хлопців все контролюють, причому там іде тотальний контроль, що поїв, що вдягнув, куди пішов, що сказав і т.д. Це все відбивається на зовнішності. Це приклади з мого кола спілкування. Тому, майже завжди по зовнішньому вигляду жінки можна вгадати, якого роду у неї діти.
Вапщета• 15 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Выглядят задолбаными, всех мужиков обслужить, это сколько усилий надо.
От тільки хотіла написати, бо щось я тільки таких зустрічаю, в кого 2 сини та чоловік, то всі якісь не доглянуті та тільки все для своїх чоловіків роблять. Ну може це мені тільки такі зустрічалися.
Olenka_bum• 15 октября 2024
Ответ дляПесиКот
Дверь с ноги открывают 😅
У меня камешки и майские жуки были в карманах. И палки под дверью, сын палочки собирал и нельзя было выбросить.
С дочкой в карманах теперь заколки и бантики на мне. А ещё папа наш дома в шляпках ходит, и сидит с удочкой на диване (с сыном рыбачат).
ЯкаКраля• 15 октября 2024
Ответ дляСтервочка
Конечно, они более ухоженные не обабенные
ага. замотанные и уставшие
Позитивна• 15 октября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Что поел, что одел, куда пошел - и не сюсюкаются? Да это носятся как с писаной торбой
Ласковая_львица• 15 октября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Вообще нет.
Моя свекровь на кого угодно была согласна - лишь бы быстрее всех переженить
Конечно, уже на один рот меньше будет)))