Білий Лосик• Изменено 15 октября 2024

Хто був на концерті Океану Ельзи?

Класний, чи можна з дітьми 7-10 років?
Ирина-bbd0• 15 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Я щось пропустила?
В общем нужно снимать анонимов
Как раз успеете не пропустить
Мушля з Криму• 15 октября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
На стадіоні в школі
Так, і вхід за донат. Дорослі мін 300, діти 200
Святатабожа• 15 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Я щось пропустила?
Вы с 2021 года в коме? Тогда у меня для Вас неожиданные новости...
Решка7777• 15 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Я щось пропустила?
Це дуже нитками шито, ваш запит.
І у війну батьки не поведуть дітей у таке скупчення людей визначене
Святатабожа• 15 октября 2024
Ответ дляРешка7777
Це дуже нитками шито, ваш запит.
Человек старается, как может.)))
автор Білий Лосик • 15 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Ходили завжди і не бачили контингент?)!))))))
Я в Палаці спорту не була ніколи,,а на вулиці були і з колясками з дітьми і зі стільчиками розкладними, на стадіоні бачила, але зі старшими 13+.
Решка7777• 15 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Человек старается, как может.)))
то да
автор Білий Лосик • 15 октября 2024
Ответ дляСарафанное радио
Ну, може, може. Але якби всі писали по темі її питання, то срачу би не було))
100%
Дякую_аж_підскакую• 15 октября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Можливо
Кросівки оригінал• 15 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Беріть і стільчик і палатку,якщо що чоловік з собою забере))) на навчаннях згодиться)
автор Білий Лосик • 15 октября 2024
Ответ дляРешка7777
АТБ не беруть за квитки на вхід 2000
На олкс квитки за 500 грн на наступні
Дякую, бо я найдешевші за 1200 з чимось знайшла.
Мушля з Криму• 15 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Невже всі чоловіки сидять під ліжками?
Ну заброньовані і багатодітні можуть звісно насміхатись з того становища, в якому зараз звичайні чоловіки. На них влаштували голодні ігри з дикими псами. Ненавиджу.
Леди_на_драндулете• 15 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Оу, супер! После концерта обязательно всей семьёй в ресторан с живой музыкой
Це щоб точно підстрахуватися, а раптом після концерту все мимо пройде?
Леди_на_драндулете• 15 октября 2024
Ответ дляРешка7777
Це дуже нитками шито, ваш запит.
Та всім все ясно, автор під дурочку косить.
Решка7777• 15 октября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
получается система оплаты по ответам) сейчас 74
интересно, когда у нее зачет
автор Білий Лосик • 15 октября 2024
Ответ дляРешка7777
гогл ..запит і видасть, шо там трапилось
Що облава була знаю, а що Вакарчук зробив не знаю. Облави скрізь зараз.
автор Білий Лосик • 15 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Пізно, школа, комендантський час, ще додому добиратися далеко.
автор Білий Лосик • 15 октября 2024
Ответ дляРешка7777
Це дуже нитками шито, ваш запит.
Водимо, возимо, думаєте,,коли над будинком збивають все, що летить, безпечніше. Але якраз скупчення людей і лякає, я ніколи там не була, чи не затопчуть, я так розумію, що дешеві квитки, це стоячі місця.
Сарафанное радио• 15 октября 2024
Ответ дляРешка7777
АТБ не беруть за квитки на вхід 2000
На олкс квитки за 500 грн на наступні
Тобто, питання тільки в тому, що захід платний? Так може мужик там ті дві штуки за продукти лишив) А якби на виході з театру гребли? Чи ето другоє?
автор Білий Лосик • 15 октября 2024
Ответ дляСарафанное радио
А якщо чоловік пішов айфон 16 купувати в ТЦ дружині, чи собі, а там облава?
Пік Антна• 15 октября 2024
Ну послухайте альбом. У ОЕ пісні без пошлості. Але чи не втомляться діти за цей час від шуму і великої кількості людей?
Сарафанное радио• 15 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Стоячі - це фан-зона 1 і 2. У першій (біля сцени) було вільне місце ззаду, там якраз з дітьми людей бачила) Друга була щільненько дуже, але, зважаючи на ’сформовані асоціації’, може бути і в другій більш-менш вільно зараз
автор Білий Лосик • 15 октября 2024
Ответ дляСарафанное радио
Дякую за пораду, подивлюся на схемі. Я правильно зрозуміла, що всі інші сидячі?
автор Білий Лосик • 15 октября 2024
Ответ дляПік Антна
Ми весь час в авто слухаємо, малі більшість пісень знають на пам´ять, не втомляться, вони тусовщики, боюсь за тривогу і натовпи. Але зараз таке життя - весь час вибір на межі.
Баба на горошині• 15 октября 2024
Можно и с мужем, бо вакарчук план мобилизации выполняет.
Сарафанное радио• 15 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Так, сектори - то сидячі
автор Білий Лосик • 15 октября 2024
Ответ дляСарафанное радио
Так, сектори - то сидячі
Дякую!!!
автор Білий Лосик • 15 октября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Звісно з чоловіком, самій стрьомно в цент їхати ввечері та ще й в натовп.
Меня не звали• 16 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
А як чоловік вас та ваших дітей врятує від натовпу? Ви така якась казкова
автор Білий Лосик • 16 октября 2024
Ответ дляМеня не звали
Легко. Дякую за комплімент, я казкова, чарівна, мила.