Замрійлива• 15 октября 2024
У кого були проблеми з серцем як проявлялися?
Симптоми ?
Щось ці дні мені не добре, тахікардія,і болі в області серця.
Свій кардіоневроз лікувала 1,5 роки у психіатра.
Тільки понервую , все починається.
Зараз в мене вже мандраж знов що це серце
Кардіограму робила декілька місяців тому , все було ок
Тільки понервую , все починається.
Замрійлива
• 15 октября 2024
Ответ дляПотринділиця
Пройдите УЗИ сердца.
Одна экг ничего может и не показать
Та не одна
Я в кардио лежала.
После ковида тоже лежала , лечили сердце
Я в кардио лежала.
Инфотуфелька• 15 октября 2024
Коли війна почалася, серце сильно почало боліти, були навіть приступи декілька разів дуже сильні, зараз мені виписали настойку із 10 чи може і більше трав, якщо її пити кожний день, то через 2-3 місяці болі трохи вщухають, але якщо декілька ракет прогримить серце знову болить. І так по колу. Зараз такі склалися обставини, що близька людина померла і я не нервую, а просто приймаю як є, не я одна така. Але тепер до серця додався тремор обох очей і я сліпнути почала, уже таке теж колись було, зір швидко почав падати.
Конфиденциальность• 15 октября 2024
Моя тахикардия была вызвана гипотиреозом. А у ребёнка были жалобы, экг отлично всегда, а раз врачу не очень понравилось и отправили на узи. Вот на узи таки нашли проблему. Так что обследоваться можно долго и найти проблему неожиданно
Замрійлива
• 15 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Я якийсь час не могла спати на лівому боці, постій болі, тяжко дихати , це після ковіду
Инфотуфелька• 15 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
У мене теж знайшли. На початку війни перенесла на ногах інфаркт. Сліди залишились дуже помітні.
Потринділиця• 15 октября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Та не одна
Я в кардио лежала.
Так кардионевроз это не болезнь, если нет недостаточности, то вы просто ипохондрик.
Замрійлива
• 15 октября 2024
Ответ дляПотринділиця
После ковида я не помню диагноз, там было не ок с сердцем , кардиограмма плохая
Замрійлива
• 15 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Залишився шрам ?ви не приймаєте ліки на постійній основі ?
Свезло так свезло• 15 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Гипотиреоз не вызывает тахикардию, наоборот при гипотиреозе снижается сердцебиение
Конфиденциальность• 15 октября 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Ну вот такая у меня особенность оказалась. Бывает) на тироксине проблема с сердцем ушла
Инфотуфелька• 15 октября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Так, залишився. Не приймаю, немає часу. І це треба щоб не пропускати прийом ліків, постійні обстеження...
Замрійлива
• 15 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
У мого друга так знайшли , потрапив у лікарню .Перед цим проходив влк, нічого не знайшли.
Перехворів вірусом , поклали в лікарню так як пішли ускладнення.
Знайшли шрам , сказали переніс інфаркт в минулому .але його не турбувало нічого
Як так буває 😳я не повірила спочатку
Инфотуфелька• 15 октября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Як так буває 😳я не повірила спочатку
Та такого не може бути, завжди турбує, просто у нас народ звик казати, що його протягнуло, не може повернутися, дихнути і ТД... Пройде тиждень -два і трохи пропускає. Особливо вночі коліки дуже сильні, коли лягаєш спати, буває дихнути важко.
Замрійлива
• 15 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
А який у вас тиск?
Кондуктор трамвая• 15 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Немає 2хв щоб випити ліки?...
Моська-слон• 16 октября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Та не одна
Я в кардио лежала.
Міокардит?
УЗД серця проходили?
У мене після міокардиту ще десь 4-5 років була тахікардія.
На лівому боці не сплю взагалі, лише на правому боці. Є гіпертонія і зміни на УЗД серця. Що стосується болі - буває стискаючий біль в серці або схожий як при стенокардії.
УЗД серця проходили?
Замрійлива
• 16 октября 2024
Ответ дляМоська-слон
Міокардит?
УЗД серця проходили?
Ні , щось інше. Там дз був з декількох слів 🤷♀️
Я не памʼятаю тому що була як під наркотою весь час в лікарні, памʼятаю прийшов лікар, кричав на мене що у мене погана екг а в нього краще. Я навіть ті екг не зберегла, самій цікаво що там було.
Далі в лікарні в мене стався приступ , знов не могли знайти причину …
Моська-слон• 16 октября 2024
Ответ дляЗамрійлива
У мене написано було в діагнозі - міокардитичний кардіосклероз.
Міокардитичний кардіосклероз - це той самий міокардит.
При міокардиті ЕКГ схожа, як при ішемії, виявляються зміни сегмента ST та зубця Т.