Снідаю авокадо• 15 октября 2024
На яку калорійність в день харчуєтесь?
Який у вас зріст та вага? На скільки калорій їсте щоб тримати вагу?
А я с Рио-де-Житомира!• 15 октября 2024
Так прям не высчитываю, ну на автомате около 1800-2000. Рост 172, вес 62
З бісиками• 15 октября 2024
156,вес не напишу, а то начнется рукалицо, мне осталось добить пару кг, ем на 1300 ккал и зал
Снідаю авокадо
• 15 октября 2024
Ответ дляЗ бісиками
Читміли робите?
З бісиками• 15 октября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Читміли робите?
так, мо раз в два тижні, але в мене немає прям дуже сильних обмежень, можу і шарлотку поїсти або млинці, або печиво до кави, просто рахую щоб влазили в добову норму
НуКаНаКа• 15 октября 2024
Ответ дляЗ бісиками
і ви худнете? на скільки вже?
Ні, не худну. Я навіть на 1000 не худла. Ви ж спитали про тримання ваги
Советчица Года• 15 октября 2024
Зріст 173, вага 56-57 кг. Худну на 1200-1400 ккал до моєї ідеальної ваги 52-55 кг, намагаюсь тримати 1400 ккал, але виходить тільки якщо все збалансовано (якщо ні, то на 1400 ккал я голодна; треба хоча б 1700).
Околовита• 15 октября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
У мене ваші параметри і худну навіть на 1400
НуКаНаКа• 15 октября 2024
Ответ дляОколовита
Добре вам, а я не можу (((
Околовита• 15 октября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Добре вам, а я не можу (((
Я на 3см вище і 65. Так, на 1300 точно худну на 2-3 кг в місяць. Вам можна попробувати розігнати метаболізм
НуКаНаКа• 15 октября 2024
Ответ дляОколовита
Воды и спорта достаточно, сладкого не ем и не пью. Я уже забила на похудение, держусь хотя бы, что бы не поправиться
Околовита• 15 октября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Спробуйте дрібне харчування малими порціями
НуКаНаКа• 15 октября 2024
Ответ дляОколовита
А как же инсулин? Перерыв должен быть часа 4.
Околовита• 15 октября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Не знаю, я так худнула добре, тренер радив. Ну звичайно я тоді не їла все підряд, так що і інсулін не стрибав мабуть
Ще є більш радикальні методи розгону метаболізму, типу чітміли, розвантажувальні дні, їсти 1 день тільки рідку їжу, типу робиш стрес для організму короткостроковий
useruseruser• 16 октября 2024
Ответ дляКомиссия50%
На 1000 калорий в сутки, и все равно поправляюсь.
Опишите ваш рацион,наверное одни пирожные и булочки?
useruseruser• 16 октября 2024
Ответ дляОколовита
Я щось розслабилася,стала їсти більше(((((( їла по 800-1000 ккал в день,а наразі 1400 вже третій день поспіль.Жах
useruseruser• 16 октября 2024
Ответ дляОколовита
Что за идиот это посоветовал?Я бы дала ему по лбу металлической ложкой,чтобы оно знало,как дцрацкие советы давать
useruseruser• 16 октября 2024
Ответ дляЗ бісиками
Я тоже расслабилась и стала есть на 1300 ккал.Хочется есть.
Комиссия50%• 16 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Я не ем ни пирожных, ни булочек, я на таблетках, поэтому вес набирается.
useruseruser• 16 октября 2024
Ответ дляКомиссия50%
Это гормоны?
З бісиками• 16 октября 2024
Ответ дляКомиссия50%
так это отёки наверно. Из воздуха не поправляются ж, для этого нужны лишние каллории. Нельзя сменить лекарство?