В танке• 16 октября 2024
У кого мастопатия, у вас выпирают шишки через кожу? Фото.
У меня неполный первый размер, в этой груди уже было удаление фиброаденомы. И вот я в ней с другой стороны нащупала шишку, когда поднимаю руку, то её видно через кожу. В обеих есть кисты. Грудь болит, есть дискомфорт, больше во второй половине цикла. На УЗИ через две недели, так как сейчас вторая фаза цикла, я поседею пока дождусь (( У кого такой же диагноз, у вас есть такое? На фото плохо видно, но именно когда рука вверх, то проявляется шишка.
В танке
• 16 октября 2024
Ответ длякотопёс
А какая часть тела на фото?
Там куда указывает стрелка это грудь
Ksenia-fc89• 16 октября 2024
Доброго вечора, автор, скажіть будь ласка в яку ціну ви видаляли фіброаденому та можливо пам´ятаєте який був розмір
В мене їх 7 штук ...(
Я тут с краю постою• 16 октября 2024
У меня по УЗИ есть и кисты и фа, но у меня ничего не выпирает и сложно самой понять по ощущением, возможно потому что находятся глубоко?
Я тут с краю постою• 16 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
В мене їх 7 штук ...(
Скажите пожалуйста у вас в одной груди 7 фиброаденом или в разных? Хотите удалить?
В танке
• 16 октября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
А вы делали биопсию фиброаденомы?
Я тут с краю постою• 16 октября 2024
Ответ дляВ танке
А вы делали биопсию фиброаденомы?
Мне пока не назначили, но хочу пойти к другому врачу и поговорить что он посоветует.
Я тут с краю постою• 16 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
В мене їх 7 штук ...(
Вам делали биопсию всех 7 фиброаденом?
Ksenia-fc89• 16 октября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Вам делали биопсию всех 7 фиброаденом?
Мені не робили такого
Кожного пів року року ходжу на УЗД в онкоцетр та та осмотр до мамолога
Я тут с краю постою• 16 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
Мені не робили такого
А какого они у вас размера?
Ksenia-fc89• 16 октября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
В різних
Тількі ось зробила УЗД вчора ще не була у лікаря
Не знаю треба видаляти чи ні
Ksenia-fc89• 16 октября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
А какого они у вас размера?
До 2 см більше немае
Я тут с краю постою• 16 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
До 2 см більше немае
А сколько вам лет? У вас грудь болит?
Хачапууури• 16 октября 2024
Ви у Києві?Сходіть у Верум до Поминчука Дениса Володимировича.
Ви робили мамографію?Там у Верумі можна зробити.
Ksenia-fc89• 16 октября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
А сколько вам лет? У вас грудь болит?
Мені 26 років
Ні не болить але інколи 1 фіброаденома дає дискомфорт перед місячними
Я тут с краю постою• 16 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
Мені не робили такого
А вы из Киева, к кому ходите ( можно фамилию) ?
Ksenia-fc89• 16 октября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ні , я з іншого міста
В танке
• 16 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
В мене їх 7 штук ...(
Размер был большой, больше 4см. Удаляла в областном онкодиспансере. Платила врачу и анестезиологу.
Ksenia-fc89• 16 октября 2024
Ответ дляВ танке
Яка ціна підскажіть будь ласка ? Це ж наркоз що спите правильно ?
В танке
• 16 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
Да, общий наркоз. Это было два года назад. Анестезиологу 2000 грн, доктору 200 долларов.
Бензопирен• 16 октября 2024
Мій лікар говорить, що неважливо, який день циклу - якщо щось нащупали, то йдіть на УЗІ, не чекайте!
Я зараз лікуюсь від онкології молочної залози, і це невесело зовсім((
Я Вас не лякаю, не подумайте - просто обстежтесь і будьте здоровенькі!
В танке
• 16 октября 2024
Ответ дляБензопирен
Вы сами нашли уплотнение или на УЗИ?
Бензопирен• 16 октября 2024
Ответ дляВ танке
Вы сами нашли уплотнение или на УЗИ?
Знайшла сама... Груди великі, помітила вже досить немаленьке утворення. Пішла на УЗІ, далі біопсія - і маємо що маємо(( Пройшла хіміотерапію спочатку, зараз відновлююсь після операції. Лікуюсь в приватній клініці.
З якого Ви міста? Можу порекомендувати золотого мамолога в м. Вінниці.
В танке
• 16 октября 2024
Ответ дляБензопирен
Хмельницкая область.
Здоровья вам
Скажите пожалуйста, а оно у вас было подвижное или как камень?
Здоровья вам
В танке
• 16 октября 2024
Ответ дляТворю чудеса
На маммографию уже можно и нужно.
Очень маленький размер, там нечего положить между пластинами. Мне два года назад делали, это было адски больно.
Бензопирен• 16 октября 2024
Ответ дляВ танке
Хмельницкая область.
Здоровья вам
Дякую Вам! Ще пройду промені і буду танцювати)
Було малорухоме..
Шукайте гарного мамолога, і бажано не в онкодиспансерах - там просто потік і байдужість повна( Попитайте знайомих, пошукайте на форумах.
Було малорухоме..
ХвилювАллочка• 16 октября 2024
Ответ дляВ танке
Хмельницкая область.
Здоровья вам
Я також з Хм області, лікую рак мз. Не відкладайте своє здоров´я на потім, зверніться або до сімейного, або до гінеколога, вони дадуть направлення в Хм протипухлинний центр, щоб обстеження, УЗД, мамографія чи раптом трепан-біопсія були безкоштовні. Вже маючи це направлення, зателефонуйте в реєстратуру 0960658285, вони зафіксують в комп´ютері на певний день та годину, саме години там не дотримуються, але попередньо прикиньте, до кого Ви хотіли б на прийом потрапити. Витратьте один день і майте спокій, це Ваше життя. Якщо Вам щось підказати, пишіть . Бажаю здоров´я!