Капризуля77• 16 октября 2024

В Харькове жесть! ТЦК

Перекрывают улицы, останавливают, водителей забирают.( в том числе маршрутчиков).
Машины увозят на эвакуаторе в неизвестном направлении…
А как вас в городе?
Olvia1987• 16 октября 2024
Ответ дляnatlem
Та це не я не розумію, а генсек НАТО не розуміє. Можете йому скрін Порадниці скинути, а то він бідося, не розбирається у військовій справі. Може дослухається до профі - Олівії 1987, і виступить з новою заявою. А поки реальність така - загроза війни між рф і країнами НАТО.
Ааа,ну якщо новий генсек НАТО заявив,то точно війна буде з РФ.Не підкажете,що попередній генсек НАТО говорив?

Малютка-0984• 16 октября 2024
Ответ дляtala-li
а как дружно Одесса голосовала в 2019
не переживайте, ваш Петенька тоже нажился хорошо на войне))
Olvia1987• 16 октября 2024
Ответ дляnatlem
Так само,як і з підконтрольної виїжджають чоловіки .
З тієї різницею, що мобілізація до ’лав динири’ почалася з кінця січня 2022, на Порадниці теми були, як по ТЦ чоловіків ловили та на вулицях і як вони тижнями з дому не виходили. І фото, і відео тут постили. А потім прийшло 24 лютого і всім стало фіолетово на ту діру. Але мобілізація нікуди від них не поділася. Тільки там і студентів беруть) Але ж вам то невигідно помічати.
Можна хоч одне відео з динири,де студентів насильно забирають на війну?
zajka12• 16 октября 2024
Ответ дляnatlem
То вам спокійніше у те вірить. Ви б хоч по знайомим попитали як там насправді відбувається. А те що постили, то наші ж боти і постили, самі знімали і самі постили, на шулєрах і побудована ця війна. Купи днр--чоловіків зараз по німеччинах і норвегіях і виїхали вони не з підконтрольної.
ksena555• 16 октября 2024
Ответ дляГимли
Тцкшникам так нужна премия, что и человека собьют. А вы про перекрытие дорог …
Так, у нас так...
Жінку уже зробили винною....
Olvia1987• 16 октября 2024
Ответ дляzajka12
На початку війни на не підконтрольних територіях дійсно була силова мобілізація цивільних.А потім рашня зрозуміла,що не вмотивованими солдатами не навоюєш і почали заманювати грошима.
Малютка-0984• 16 октября 2024
Ответ дляВпереди Тапок
Одного не пойму. Почему мужчины не объединятся в каждом городе и не дадут отпор тцкашникам? Уложили бы первый десяток, другие бы тикали дальше чем видели и закончился бы беспредел
синдром случайного свидетеля... увы...
TAM-rico• 16 октября 2024
Сьогодні вже у нідерландських новинах це показували
_Злата Ibra_• 16 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
а ті кнурі вгодовані, що табунами шастають по вулицях і виловлюють цивільних, отримуючи притому нехилу зарплатню, собою воїнів замінити не хочуть на третьому році війни?
Точно, вместе с 95 кварталом

ТА7НЯ7• 16 октября 2024
Ответ дляТимофейка
А яка мобілізація, по-вашому, чесна?
Не выбивать подписи ’добровольцев’ среди пойманных инвалидов ( 2 случая знаю лично)
Incol• 16 октября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Подивіться скільки ’’інвалідів’’ Їм на фронт не можна
Оце вся шобла на одного водія? Мда, капець, там 2-4 і вистачить, а на фото наче затримання боса мафії.
Стешк@• 16 октября 2024
Ответ дляPole
Мабуть, гіпноз.
25-й кадр, не иначе
Стешк@• 16 октября 2024
Ответ дляВпереди Тапок
Еще в начале лета в городском чате я такой же вопрос задала, плюс ссылки на «законы» и их неправомерность, но большинство промолчало, остальные -
закритиковали и так тема стухла
tala-li• 16 октября 2024
Ответ дляМалютка-0984
теж Бо невтік
frumoasa17• 16 октября 2024
Ответ дляIncol
Навіть один не норма.
Впереди Тапок• 16 октября 2024
Ответ дляСтешк@
закритиковали и так тема стухла
С начала лета эти уроды достали всех с их беспределом что уверена задай вы вопрос повторно сейчас желающих критиковать вас будет мало
Life-game• 16 октября 2024
Ответ дляIsa Dora
Автор везде плохо.
Когда то 2 года назад знакомый сказал в конце будут гребсти столицу.

Значит скоро конец.... Надеюсь....
Харьков же вроде не столица
Или в Киеве так же?
irach50• 17 октября 2024
Всю тему не читала, позавчора на Волині повністю перекривали міста всі вʼїзди та виїзди люди в балаклавах і виписували повістки
Megan_22• 17 октября 2024
Ответ дляPole
У старшого покоління- своя історія. Їм, на відміну від людей нашого і молодшого покоління, не доводиться класти ’душу й тіло за нашу свободу’. Хоча у тому, що зараз коїться, є і їхня провина.
Они и не думали уходить из-под влияния РФ, никогда не думали рвзрывать с ней связи.
Вот кто хотел в европу и нато, те пусть и отстаивают свои убеждения на поле боя.
До 2014 войны не было.

Pole• 17 октября 2024
Ответ дляirach50
Нещодавно тут була тема ’900 000 повісток до кінця 2024 року. Призов прискорено!’
От і маємо ’прискорення’(((
diablo12• 17 октября 2024
Ответ дляIsa Dora
Автор везде плохо.

Значит скоро конец.... Надеюсь....
Именно поэтому такое количество самовольно покинувших боевые позиции. Люди не хотят воевать без оружия, не хотят отдавать свои жизни, часто у них нет даже нормальной подготовки и оружия, о чем нетрудно догадаться, учитывая методы ’мобилизации ’ в Украине
Julia -e9ee• 17 октября 2024
Напишу то что думает большинство, но боится сказать. Людям главное жить и пофиг под какой властью.
Betelgeise• 17 октября 2024
Ответ дляMegan_22
До 2014 войны не было.
Чому тоді пуйло полізло до Криму через Тузлу у 2003? Тоді пуйло і Кучма були ліпшими друзями.
Еленнн• 17 октября 2024
Ответ дляtala-li
а как дружно Одесса голосовала в 2019
та не тільки Одесса. вибрали найдостойніших!!
100%.

’Нардепка від “Слуги Народу” Ліза Богуцька відзначилася постом .. на честь Плану Перемоги від Зеленського. Нагадавши, що Андрій Єрмак є “надійним тилом і опорою Президента України”, ---------

“План Перемоги.
Це План, який міг Презентувати лише абсолютний Лідер. Слухала кожне слово, яке відбивалось в мені як набат, як хід ва-банк. Саме так. Кожен пункт...
Коли Президент говорив, його переривали аплодісментами. Іноді навіть з боку БПП (єс). Порошенко то сидів, то замикав руки в замок на животі, то дивився з-під лоба. ’На цьому місті мав бути Я! Ці слова мав казати Я!..’
Слава Богу, що не він. А міг би. Так само, як і Янукович. Міг би, підписавши Асоціацію з ЄС. Ох, якщо б вони знали, чим обертається боягузтво.
Дякую Богові, що План Перемоги - це План Зеленського по ’прінуждєнію к міру’ морального жебрака Путіна.
Все буде добре. Україна напише новий світовий порядок. Я прочитала сьогодні це в словах Володимира Олександровича. І сама постійно про це говорю”.
tala-li• 17 октября 2024
Ответ дляЕленнн
100%.

“План Перемоги.
мы пропали
marvik• 17 октября 2024
Ответ дляЕленнн
100%.

“План Перемоги.
В стиле Настюшки))
Pole• 17 октября 2024
Ответ дляЕленнн
100%.

“План Перемоги.
То це ж просто веселка8))) ну слово в слово!)))
laska_vo• 18 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
Нехилу зарплатню з податків тих за ким ганяються.
laska_vo• 18 октября 2024
Ответ дляАурелиа
я ні, але мій чоловік третій рік на нулі, тому розумію, що воїнів треба виводити хоча б на ротацію ,якщо не можна демобілізувати
А чому у вас немає претензії до тилових тцк, нацгвардії, поліції, сбу, військових пенсіонерів 45 рочків? Ці люди за захист отримують зарплату і пенсію. І їх сотні тисяч. Чому лише до художника, аграрника, пекаря...?
aleks2016• 01 ноября 2024
Ответ дляКапризуля77
Так старых всеравно же не отпустят
100%,наивные