Кидаю курити• 16 октября 2024
а в когось є такі Обважнювачі зі змінною вагою 2 шт по 2.5 кг ?
не сипеться з ліпучок колючки?
пісок із вставок мабуть не сипелься, бо вставки - мабутьнадійніше?
мені для тренувань на ноги
Снідаю авокадо• 16 октября 2024
у вас будет усиленная нагрузка? я занимаюсь в спортзале, но 2,5 это очень...много.
рекомендую фирму Demix, они самые удобные (ничего не будет сыпаться)
Кидаю курити
• 16 октября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
типу таких ?
вони наче через те що дірочка на палець - лише для ніг?
я дома - для махів різних
бо капець як важко жир сгоняти.
я дома - для махів різних
бо капець як важко жир сгоняти.
Снідаю авокадо• 16 октября 2024
Ответ дляКидаю курити
типу таких ?
я дома - для махів різних
бо капець як важко жир сгоняти.
я дома - для махів різних
бо капець як важко жир сгоняти.
они разные бывают. мой вам совет не стоит 2,5 сразу, это много и вредно.
Безлім на все• 16 октября 2024
Так там виймаються мішечкі ті з піском, тобто в обтяжувачі вставляються ще мішечки, вони не сипляться у мене
Кидаю курити
• 16 октября 2024
Ответ дляБезлім на все
а від липучки не сипеться? в я помітила оті колючкі від липучок люблять сипатися - потім на коврику і взагалі по квартирі їх багато...
саме в цій фірмі може ок?
у вас саме такі?
саме в цій фірмі може ок?
у вас саме такі?
Кидаю курити
• 16 октября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
так в тому ж ідопис цей і полягє, що вони з регуляцією.
в мене були нерегульована 2.5 - але занадто дешеві - і тупо больно було в щиколотку, бо свободнувато, і при русі било кістку щиколотки
Кидаю курити
• 16 октября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
а які у вас? в тому то і діло що вказаної вами фірми не бачу інших
Безлім на все• 16 октября 2024
Ответ дляКидаю курити
саме в цій фірмі може ок?
у вас саме такі?
саме в цій фірмі може ок?
у вас саме такі?
У мене інший виробник
Кидаю курити
• 16 октября 2024
Ответ дляБезлім на все
У мене інший виробник
який? бо саме цікавить по реальним відгукам. можна фото