Даю справку• 16 октября 2024
Дочка виходить заміж за старого і бідного. Ми у відчаї
Звичайний мужик, доньці 23, йому 40.
Не одружений і не був, дітей немає, приїжджий.
Хоч би був багатий і старий,а так ні.
Не хочемо такого для доньки, вона вперлася
Хоч би був багатий і старий,а так ні.
Наездница• 16 октября 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Фу она лижит седые яйца
Та в сорок лет какие седые яйца
Анонимарик• 16 октября 2024
’Хоч би був багатий і старий,а так ні.’
Тоесть,если богатый,то и ничего страшного
Брюлик в стразах• 16 октября 2024
Он либо иностранец, либо бронь имеет или ещё что
автор, радуйтесь, в наших реалиях это уже удача
’Сарказм’
Экспертиза• 16 октября 2024
Так не даруйте бізнес, маєток і ферарі. Хай заробляють. Вона модель і успішна бізнес-леді?
Звезда в шоке• 16 октября 2024
Богатый и старый - норм вариант. Бедный и старый - плохой вариант. А если вариант - молодой и бедный?
Чупокабра• 16 октября 2024
Ну, схоже черги з жених в неї не спостерігається. Ви так ридаєте, наче розлучення заборонені, як вийшла так і піде.
Путающаяся• 16 октября 2024
Дочка виходить заміж за старого і бідного. Ми у відчаї.
Віра була нашою єдиною надією, нашою гордістю. Їй тільки 23 роки — молода, красива, з великими планами на життя. Ми все робили для того, щоб у неї було найкраще майбутнє: хороша освіта, підтримка в кожному кроці, впевненість у собі. Мріяли, що вона вийде заміж за когось гідного, надійного. І ось вона привела його до нас. Чоловіка на ім´я Олексій, якому вже сорок.
Він виглядав старшим за свій вік: зморшки на чолі, втомлені очі, яким не вистачало тієї енергії, що була у Віри. Його руки були грубими, такими, що відразу говорили про важку працю, про роки на будівництвах, про життя без легкості. Він був приїжджим, без власного дому, без багатства. Лише звичайний чоловік, здавалося б, без особливих амбіцій.
— Віро, подумай ще раз, — говорила я, коли вперше почула цю новину. — Тобі тільки 23, а він... він навіть не зміг для себе нічого зробити за ці роки. Як він зможе дати тобі щось?
Але дочка тільки холодно відповідала:
— Я кохаю його. А він — мене. Що ще потрібно?
У її очах світилася впертість, яка мене лякала. Це було не про те, що вона хотіла щастя. Вона відчайдушно шукала свій шлях, навіть якщо цей шлях вів у темряву. Ми з чоловіком спробували поговорити з нею, намагалися знайти раціональні аргументи. Але кожного разу вона закривалася від нас, віддалялася все більше.
— Віро, він бідний! — голос чоловіка тремтів від розчарування. — Якщо б він був хоч багатий, ми могли б це зрозуміти. Але ж ні. Старий і бідний! Що він тобі може дати?
Дочка мовчала, а в її очах наростала гіркота. Вона більше не була тією життєрадісною дівчиною, яку ми виховали. Я бачила, як любов до нього змінювала її, і це не було схоже на щасливу казку. Вона ніби замкнулася в собі, віддавши все своє серце чоловікові, який не мав нічого, щоб запропонувати взамін. Кожна наша спроба відвернути її тільки поглиблювала прірву між нами.
Одного вечора, коли надія майже згасла, вона тихо сказала:
— Мамо, ви не розумієте. Я знаю, що ви думаєте. Але я вже не маленька дівчинка. Я зробила свій вибір. І, можливо, я помиляюся... Але це моя помилка.
Ці слова були останнім ударом. Її голос звучав так, ніби вона вже прощалася з нами. Не здавалося, що це рішення приносить їй щастя. Навпаки, вона ніби йшла туди, де була лише невідомість і біль, але вперто не хотіла зупинятися.
Ми залишилися наодинці зі своїм відчаєм. Як відпустити її в обійми людини, яка, можливо, зламає її? Як змиритися з тим, що вона робить свій вибір, навіть якщо цей вибір здається нам неправильним?
Але дочка тільки холодно відповідала:
Скорая помощь• 16 октября 2024
Ответ дляКокосиха
а чего она его выбрала? и где вообще взяла?
чекайте, тріль ще не придумав)))
ЗаведУющая• 16 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
Але дочка тільки холодно відповідала:
З якого роману?
ЗаведУющая• 16 октября 2024
Автор, відчіпіться від них.Хай сама вирішує,буде щасливою прекрасно ,якщо ні,буде урок в житті.
Губи з філером• 16 октября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
40 это не старый - было б 80 тогда печаль
Та то б хоч не на довго було... а в 40 ще жити й жити...
Форточка• 16 октября 2024
Ох автор, сейчас он средних лет. А потом когда ей будет 40, ему будет уже 57. Пенсионер практически. Без амбиций, без энергии. А ещё позже посыпется здоровье. Повылазят болячки и будет она ему давление мерять
Пустощі-веселощі• 16 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
Чат GPT ))
Как вы им пользуетесь? Научитие и меня , плиз 😂
Миловидна леді• 16 октября 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
А хтось інший на вашу дочку задивляється? Моя одногрупниця вийшла заміж у 25 років за простого старого і бідного діда, робітничої професії, йому тоді теж було +- 40 років, але всі дивуються, як він на неї глянув і вважають, що їй круто повезло взагалі вийти заміж
А что с вашей одногруппницей не так?
Донька подруги• 16 октября 2024
Ответ дляКарапулька
Треш,не верю, что дочь настолько не умная.
Сестра така була. Тільки там разниця 24 років. Любов зла
Лукава_Кiшка• 16 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
А что с вашей одногруппницей не так?
Занудна й зовнішність не айс й характер гундьожний
Умничка-помощничка• 16 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
точно. у вас еще и ум острый- победите зятя.
гостріть і свій, що заважає
УжеВотДа• 16 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
Чат GPT ))
Спросите гпт, что было дальше с Верой лет через 10 и чем наваждение закончилось? Продолжение будет?
УжеВотДа• 16 октября 2024
Автор, если вы реальная. То спросите дочь, где и на что ни будут жить. Пусть думает и о фиеансах, без них нельзя создать семью. Может она не готова, ей некуда спешить. Хочет ли она комфорта, спокойно растить детей а не считать деньги и экономить.
И пусть предохраняется, это оч важно. Говорите что она всегда может прийти и получить поддержку, вернуться домой. Чтоб не терпела.
И покажите ей 1 серию сериала Современная любовь, там показано как понять что твой ребёнок встретил настоящую любовь. Меня эта серия когда то поразила.
Бараболька• 16 октября 2024
Первая ласточка инфляции• 16 октября 2024
Ответ дляЗаведУющая
Чим?
В мене так брат одружився 44 і 24.
Бедный?