СережкинаЯ• 17 октября 2024
Германия&Украина. Что для детей лучше
Давайте обсудим. Хочу вернуться домой, есть дети.
Вчера вызывали в школу. Дочка совершенно перестала общаться в классе, нет мотивации учиться с одноклассниками. Постоянно ждёт перемены, чтобы уйти к подругам из Украины для общения.
Направили к логопеду почему-то (11 лет) и к психологу.
Сидела весь вечер с ней разбирала географию на немецком.
Учитель говорит, что и для немцев это сложно, каждый день новые слова и информация, а для моей дочки в разы сложнее.
Думаю какое будущее здесь её ждёт и возможно стоит вернуться в Украину. Там тоже мало хорошего, потому что возможно придется со временем эвакуироваться снова.
Ну очень расстроена.
Результат:
вже голосів:
189 (65.17%)
Германия
101 (34.83%)
Украина
Ответ дляОце фіфа
Колись і Україна була мирною😢 Надаль, ніхто не знає, що буде завтра, але тут хоч ви вдома, а там якщо що, підете першими на убой… ніколи не задумувались, чому в Європі так рало наших приймають? Можливо їм просто потрібно звільнити українські землі для інших цілей? Не вірю я, що ця війна спіткала Україну просто тому, що на нас напали, впевнена, що це план по знищенню українського населення. Але для чого це робиться, ми не дізнаємось зараз точно.
Прпвильно ви думаєте. Чи алп одну книгу . 2007 рік Сценарій для України.
Там було написані цілі. І цілі такі що в Україні будуть жити багаті люди, через кліиатг. По клімату і землям вона дуже підходить. А на обслуговування цієї еліти буде залишено 2 млн українців.
Фрау Донна Роза• 17 октября 2024
Ответ дляTania07
а что там у нас за климат? жара летом 35-40 градусов? отсутствие дорог, пыль, пожухлые деревья со средины лета? Чем этот климат лучше французского, австрийского, что за уникальный климат? Наверное как в калифорнии - +25 круглый год?
Ответ дляФрау Донна Роза
Є багкраїн де жара 50 і температура буде йти все вище. Флоряда, без кінця торнадо, цунамі.
Фрау Донна Роза• 17 октября 2024
Ответ дляTania07
так чем наш климат уникалер, что нигде такого нет?
Конечно есть +50 и -40 в мире, кто ж спорит
Ответ дляВесёлая морковка
Я бы вернулась.. лучше хорошо жить дома, чем хуже чем другие - в Европе
По этой причине тоже вернулась, тут муж, свои квартиры, дом. Там квартира от города и одна с дочкой, когда все немцы семьями гуляют. Ну , его нафиг, смотреть на чужое счастье
Ответ дляКнопкотиць
Старша перший рік займалася з репетитором + інтеграційний клас, далі перейшла в звичайний. А менший просто одразу пішов в звичайний клас, через 6 міс заговорив іноземною, зараз його мова на відрізняється від місцевих дітей.
Звісно, відрізняється. Просто ви не чуєте.
Але все одно молодець
Khmelnichanka• 17 октября 2024
Я би шукала украіномовного психолога. Можливо, онлайн. Якщо дитина не проти.
talvitarina• 17 октября 2024
Ответ дляКнопкотиць
Ваша справа виїжджати чи ні, я не патріот, це поняття суперечить моїм принципам і так було завжди.
ну ви тепер патріот Франціі, чого ви так про себе? стане погано у Франціі - поїдете в Норвегію і станете патріотом Норвегіі, діти так само скоро забудуть фрацузьку мову. Хіба ж то проблема?
Автор, ніхто вам не дасть гарантії, що в Україні ваша дитина почне старанно вчитися. Підлітковий вік - пора протестів, ліні, руху за шляхом найменшого спротиву. Плюс до цього переміни у настрої. Ви - доросла людина і повинні приймати рішення (прислухаючись до доньчиної думку, але не керуючись нею). Коли ви виїжджали, на те ж була вагома причина. Нажаль поки що на нашій Батьківщині нічого не помінялося у кращий бік. Отже, робіть висновки. Нема зараз легкого життя, але є, принаймні, безпечне. Бажаю вам прийняти правильне рішення.
Ответ дляTania07
Учитывая уничтожения и мины даже богатые там не смогут жить - теория провалилась
Ответ дляКнопкотиць
В якій країні? За 6 міс мова не може бути на рівні з рідною мовою, навіть якщо талант у дитини до мов. Це ваші ілюзії.
Перспективи залежать від дитини. 11 років це нормальний вік щоб при бажанні встигнути вивчити мову і ще й абітур в гімназії зробити. Скільки ви в Німеччині? Якщо пару років і бачите що мова не йде й навчання не йде, то перспектива одна - робоча спеціальність. Але це може бути нормальна робота, не лише маляр чи кухар
Ответ дляTania07
І Чорнобиль їм бонусом, да?)
Автор,мы же не знаем из какого вы города.Если фронт,конечно туда не надо,а так страна у нас большая,прекрасные города,есть все для деток.У нас в США и в Европе родные уже очень-очень давно,но мы не собираемся ехать.Дома жилье,комфорт,зароботок,и дети на будущее жильем обеспечены.У нас несколько первых классов и по 32(ужас)ребенка в классе!И это обычный спальный район областного центра.Все для детей есть-и бассейны,и секции-кружки,развлечения.Страшно представить все бросать и уезжать в никуда да и жить за что?
Ответ дляВесёлая морковка
Золотые слова.Я страшно боюсь нищеты,выживания,начинать все с нуля где то по чужим углам и адский труд тяжелый на дядю.Ну его..а дома есть дома.Все налажено,родные стены,родной город.
Ответ дляTania07
Климат у нас шикарный..Сто проц и земля родючая.
Ирина Веселуха• 17 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В країні де йде війна немає спокійних міст і чому це квартиру не купиш в Європі?
Ви в Україні скільки купили?
Моя сестра за 20 років життя в Австрії на квартиру не зібрала. В Україні вже давно б купила
Ответ дляСережкинаЯ
Вы молодцы. Мне немного сложно наверное, потому что я одна здесь с детьми. Уже мне намного легче, я общаюсь, планирую выходить на работу. Ну как быть с ребенком не знаю. Обидно, что девочка далеко не глупая, а вот такое.
Учитель вчера просто высказал свою обиду, что она их игнорирует.
Я думаю пока мы здесь, однозначно нужно чтобы психолог поработал
Если есть возможность, то подключите психолога на родном языке, так как на немецком может усиливать напряжение.
Hannah dear• 17 октября 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Проблема в тому, що ще декілька років і вона взагалі не потягне програму, а також вже і програму української школи.
Я переймаюся за її майбутнє, вона повинна вчитися, а не лише трусити з подругами
Не потягне - піде в легшу школу. В Україні та сама тусня, така ж демократична освіта. Психологічний стан дітей зараз в приіоритеті, все ділиться по рівнях, всі успішні на своєму рівні. Тому переїзд питань не вирішить
Ответ дляОце фіфа
Це міф про де захочуть. Ми ніколи не будемо в Європі як вдома, ми чужі там, ми ніхто - просто робоча сила (не залежно від освіти) і хороший генетичний фонд для них
А си вже отримали європ.вищу освіту і все рівно батрачите? вас не беруть на проф посади за Вашою кваліфікацією? Ви так впевнено пишете, що склалося враження, що це саме з вашого досвіду
Love_Love_Love_• 17 октября 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Ваша сестра якийсь еталон? Чи до чого ви це написали?
VivaForever• 17 октября 2024
Ответ дляНе служанка
подумайте какое будущее у нее будет в Украине. такое чувство, что Вы настроили дочь на возвращение, вот она и ждет..
прекрасное будущее, но сейчас война
VivaForever• 17 октября 2024
Ответ дляОце фіфа
А яке в Німеччині? От реально поясніть, чому всі помішались на Європі? Яке майбутнє може бути у наших там, крім як батрачити з ранку до ночі? Квартиру, будинок не купиш, все життя жити в оренді - ну таке собі задоволення😩 Звичайно це не стосується людей, у яких вже в Україні нічого не має, моя говорю про тих, хто з Києва, Львова і інших спокійних міст.
всі мають надію, що вдало вийдуть заміж