ДолькиКабана• 17 октября 2024

Поделитесь пожалуйста вкусными рецептами жаркого в горшочках

В духовке
Магиня• 17 октября 2024

Квітка папороті• 17 октября 2024
Ответ дляМагиня
фото
Удалено администрацией...
Магиня• 17 октября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Удалено администрацией...
Хворієте?
Квітка папороті• 17 октября 2024
Ответ дляМагиня
Хворієте?
Удалено администрацией...
Статус Ква• 17 октября 2024
В нас на горшок тільки діти ходять, а з них мясо невиходить...тому нераджу в горшку готувати...це негегієнічно
Магиня• 17 октября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Удалено администрацией...
автор ДолькиКабана • 17 октября 2024
Ответ дляСтатус Ква
пройти мимо воспитание не позволило, а нагадить в теме позволило? вам смотрю и горшок не поможет
Квітка папороті• 17 октября 2024
Ответ дляМагиня
Удалено администрацией...
Магиня• 17 октября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Удалено администрацией...
Вам реально мало срачу. То ви його шукаєте всюду. Я б вас послала, але через того що хтось має проблеми з головою, не варто йти в бан

автор ДолькиКабана • 17 октября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Удалено администрацией...
идите в политическую тему, а не сюда
Магиня• 17 октября 2024
Ответ дляДолькиКабана
идите в политическую тему, а не сюда
Автор, багато років готую за цим рецептом. Найсмачніший
автор ДолькиКабана • 17 октября 2024
Ответ дляМагиня
спасибо, буду пробовать) у меня в большом керамическом поддоне постоянно невкусно выходит, не хочу и с горшочками налажать) Вы молоко тоже заливаете, как в рецепте?
Магиня• 17 октября 2024
Ответ дляДолькиКабана
Чітко по рецепту
Бегущаяпо• 17 октября 2024
у мене мама готувала таке порційно, для гостей, дууже смачно!, але, саме смачне для мене булі їстівна кришечка - замішувалось звичайне, трошке солоне тісто, заліпити (кружальцями з тіста) верхівкі горшечків та запікати, тоді цю кришечку знімали, це замість хлібу було та із картоплею, м´ясом, грибами, ммм..., які спогади смачні))
Гарнюнька• 17 октября 2024
У мене жаркоє по такому рецепту. Картопля, м´ясо, підсмажені гриби, морква, цибуля, сметана, соєвий, лавр, при подачі посипаю прямо у горщик тертий сир