НаБалКоніХодять• 17 октября 2024

Яка приблизна ціна за зміну кухонного фасаду ві яр?

Приблизно 5,5 метрів треба змінити фасади.
З вишневого садка• 17 октября 2024
На само предприятие НЕ позвонить?

Смайликівна• 17 октября 2024
у них на сайте можно посчитать даже
Оченьценная• 17 октября 2024
Вибираєте на сайті зліва ваше місто і скачуєте прайс. В списку є прайси на плівкові, фарбовані, шпоновані і в алюм рамці фасади
Якщо це порізка ДСП, то рахувати у Віяр Про

https://viyar.ua/ua/downloads/
Бешене сарі• 17 октября 2024
Додайте врізку петель, установку ручок. Порахуйте ручки та петлі. Їх також скоріш за все прийдеться міняти.
Мой_ужин• 17 октября 2024
Спочатку визначтесь з якого матеріалу будете робити фасади, потім моніторте ціну. А так питання пальцем в небо. Одне можу сказати точно, що з дсп буде найдешевший варіант. Але і тут не все так просто. Можна вибрати лист дсп за 1500 грн умовні 5 кв.м, а можна за 10000грн.