Я только за!• 17 октября 2024

Жовтень - місяць жіночого здоров´я

Як часто ви відвідуєте гінеколога, мамолога, ендокринолога?
Результат:
вже голосів: 37
16 (43.24%) Раз в рік
8 (21.62%) Раз в 5 років
5 (13.51%) Раз в пів року
4 (10.81%) Не пам´ятаю
2 (5.41%) Ще мене там не було
2 (5.41%) Ага, буду я ще їм гроші носити
Не гавкаю- но охраняю• 17 октября 2024
Сходила минулого року. Нічого цікавого не почула, звичайне: «коли будемо народжувати?» і «навіщо ходити, якщо нічого не турбує?»
Gvenna• 17 октября 2024
УЗД у гінеколога - раз в півроку-рік.
Повне обстеження гінеколога - раз в 1-2 роки.
Пацака-задирака• 17 октября 2024
У гинеколога не была уже пять с половиной лет. У маммолога и эндокринолога никогда не была
Gvenna• 17 октября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Рак безсимптомно починається.
А отці в церкві потім кажуть - ’шо ж ви прибігаєте молитись до бога, коли вже 4 стадія, обстежуйтесь краще регулярно’. Це реально таке чула від отця на Львівщині, ще років 10 тому. Запам´яталось.
Брюнетка в Мармеладе• 17 октября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Це в державних таке кажуть? В сенсі нащо ходити якщо нічого не турбує? 🤣
Gvenna• 17 октября 2024
У мене купа міом виросла за кілька років, поки я не ходила до лікаря. Нічо не турбувало, нічо не знала. менше знаєш ліпше спиш,ага.
Карамелька• 17 октября 2024
Ответ дляGvenna
Але ж вони б виросли і якщо б ви ходили.
Не гавкаю- но охраняю• 17 октября 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Так, в державній поліклініці
Саджу все зарання• 17 октября 2024
Було б за що ходити, один аналіз 200 грн, дуже находится. УЗД взагалі стає недоступним, на безкоштовне хрін запишешся.
Леся-da75• 17 октября 2024
Болюча тема.
От якраз сьогодні пішла до гінеколога. Три роки не була після пологів.
Зробила УЗД грудей також.
Не ходила,бо боюсь. Перед пологами були атипові клітини в ендометрії.
От тепер чекати аналізи дуже страшно. Не знаю, як витримати, щоб не думати про погане...
Ромашка -3390• 17 октября 2024
Знакомая умерла от рака, чего так и не узнала. Уже метастазы везде были . 26 лет было