from Ukraine• 17 октября 2024
Як відноситесь до вакцини проти вірусу папіломи для дівчат?
Згідно з даними ВООЗ, 99% випадків раку шийки матки спричинено ВПЛ. Тому в більшості країн світу вакцинація проти ВПЛ входить до календаря щеплень. Найбільш ефективною вона є в підлітковому віці, до початку статевого життя. На жаль, в Україні ця вакцинація наразі належить до рекомендованих, тобто може бути виконана власним коштом пацієнтів.
Результат:
вже голосів:
256 (42.81%)
Зіичайно так треба робити !
135 (22.58%)
Результат
111 (18.56%)
Сумніваюсь
96 (16.05%)
Категорично ні
Може ще третю?• 18 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
в якому? дайте назву
Біе, було це давно. Він просто лежав зі стопкою іншої літератури
Забрызжу ядом• 18 октября 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Ну так спростуйте те, що я написала, будь ласка.
Не люблю дискутувати з людьми без профільної освіти
ША! я прийшла!• 18 октября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
А ви лікар? Не треба дискутувати, напишіть вашу професійну думку, будь ласка. Може, я помиляюся.
Плету корзинки• 18 октября 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
А ви вакциновані? У вас є такі хвороби в родині? Якщо ні, то навіщо донці? Ви читали про побочки?
Я вакцинирована. 15 лет прошло, все со мной нормально детей родила потом. Дочери тоже буду делать. Жаль, что платная вакцина.
KROX@• 18 октября 2024
Ответ дляИщу-брожу
Я не розумію, у вас інший текст ніж тут написано??
,,смертность от дифтерии в России нередко (т.е. часто) превышала 50%’
У вас висновок-уже не 50%.
Ви і з решти джерел робите подібні висновок і ведете дискусії?
У вас висновок-уже не 50%.
Следующее предложение вы не сумели прочесть? ´. Снижение смертности в большинстве стран было отмечено после введения сывороточного лечения и составило в 20-е годы 5-10%.´
И это еще до антибиотиков, не говоря от того что в Россиии в 19 веке массово умирали от любой болезни в силу голода
Или у вам сейчас 19 век и нет лечения?
Україна наше все• 18 октября 2024
Категорично ні. Після вакцин проти ковіду мене вже не обдурити.
Україна наше все• 18 октября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Зробила донці як раз 2 тижні тому, + через пів року ревакцинація.
Люди,ви взагалі думаєте головою? Собі солять,хоч дітей не трогайте...
сою не люблю• 18 октября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
В Україні?
Ні.
В Україні я знаю можна було записуватись на вакцинацію церваріксом безкоштовно.
Я Вас не боюся• 18 октября 2024
Ответ дляМой_ужин
Сину планую зробити.
Я теж планувала зробити сину, тепер подумаю
Акуна_Матата• 18 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Я здала аналізи , а після них зробила вакцинацію. Мені 37.
Дитині зроблю через пару років.
Якщо є шанс вберегтись, то треба ним скористатись
Дитині зроблю через пару років.
А які ви аналізи здавали ? Дякую.
Душка-свекрушка)))• 18 октября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Я працюю на Web of Science і маю доступ до великої бази наукових статей. Перед вакцинацією шукала інформацію про наукові статті, які б критикували цю вакцину і не знайшла жодної. Вся паніка виключно на побутовому рівні від прихильників теорії всесвітньої змови, які впевнені що нас труять з усіх сторін.
Шмоточницаца• 18 октября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
А які ви аналізи здавали ? Дякую.
На папілома вірус від яких вакуинуєшся, бо якщо він уже є в організмі, то вакцинуватись немає сенсу
Злюка бобер• 18 октября 2024
Ми зробили донці. там з 9 років можна, здається. дві вакцинації з проміжком 6 міс чи 12... Так, не дешево, але здоров´я дорожче...
Фоточки нема• 18 октября 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
А коклюш из этого набора почему не побеждён? Болеют все, и привитые тоже. Здесь масса тем об этом, начиная с весны. Вбейте в поиск ’коклюш’, очень удивитесь
Не знаю насколько это статистически имеет вес, но я привита от коклюша, а моя сестра не была привита от коклюша.
Когда она заболела коклюшем и угодила в больницу с дикими приступами кашля аж до рыгачки, я 2 раза кашлянула и поехала в деревню «на свежий воздух». На том история моей «болезни» закончилась.
До попадания сестры в больницу мы жили в одной комнате, общались играли, пили ели с одной посуды.
Так что уж не знаю, на мне «миф» о легком течении сработал полностью. Я бы сказала и течения толком не было.
Своего ребенка прививаю.
Байрактара• 18 октября 2024
Ответ для-Ань-
А я пам´ятаю, як якась мама ждала, поки її дитина видужає від кору, щоб зробити їй щеплення КПК. Тому що погрожували не пустити дитину в заклад освіти.
Якась мама)))
Мовчу, але хочу• 18 октября 2024
Ответ дляПлету корзинки
15 от назад был Гардасил?
ПлакалаВАвто• 18 октября 2024
Я своїй доньці вже зробила. Правда ми не в Україні і тут це звична процедура.
Байрактара• 18 октября 2024
Ответ для-Ань-
Стільки років брехати людям, позиціонуючи небезпечну жижу як рятівний препарат - то дійсно наука.
За посиланням шанувальники вакцинної історії можуть завантажити повний (52 сторінки) текст датованого 1889 роком звіту для Британського парламенту з красномовною назвою
’Вакцинація доведена неефективною та небезпечною сорока п´яти роками зареєстрованої статистики’
По вашей ссылке ничего нет
Мовчу, але хочу• 18 октября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Нарахунок дифтерії - батько був начальником медичної частини військової частини і в них багато років назад стався спалах дифтерії. Лікували, рятували, але що характерно - жоден лікар не захворів, бо мав щеплення (щодо інших статистику не знаю, давно то було). Всі офіцери прям ночували в частині, щоб не розносити заразу поки не припинилась захворюваність. Найбільше захворіли солдати, бо в казармі велике скупчення, але знову ж таки вибірково. Після цього навіть свої родини поприводили щоб зробити щеплення, бо зрозуміли як це страшно все виглядає.
Батько був в шоці, спочатку не повірили що то справді дифтерія...
Тоді всі мали щеплення. В совку не розбирались, покази- не покази. Щепили прямо в школі. І батьків не попереджали.
А спалах був.
Мовчу, але хочу• 18 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Дитині зроблю через пару років.
Ви дожили до 37 років, не підчепивши онко-форми вірусу. Яка ймовірність підчепити його в наступні 20 років при тому ж способі життя? Чи ви змінили партнера і він мав сумнівні контакти? А він здав аналізи?
Мовчу, але хочу• 18 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Своего ребенка прививаю.
Среди моих знакомых наоборот. Привитые переносили хуже. Но самое плохое в том, что им не ставили диагноз и они дальше ходили везде, кашляли и разносили вирус.
Летчица• 18 октября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Робила хлопцям своїм. В 12 років з різницею в 6 міс. Ми не в Україні.
Як все пройшло? Сину 13, таки хочу зробити. Поки на карантині, зробили правець і кашлюк, собі також. Також не в Україні
Квітка Миру• 18 октября 2024
Ответ дляБараболька
Зробила вже обом донькам
Они этого хотели или то ваша воля?
культУра• 18 октября 2024
Я була проти .
Але після того як за рік у мене майже розвився рак шийки матки . HSIL. Важка дисплазія . Операцію робити тільки в онкології . Я в шоці . Причина це вірус папіломи 16 тип +++.
Мій шок не мав меж .
Пройшла . Про лікувалася . І тепер чітко знаю що це таке вірус і які наслідки .
Мій шок не мав меж .
Свекруня• 18 октября 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Я особисто сумніваюсь .. не можу визначитись . У доньки якраз підходячи вік
Мы сделали дочке. Одну. Позже ещё одна,по графику. У нас иногда вылазят папилломы на руках . Ходим , удаляем. Пару штук,но всё равно неприятно и мешает. Может склонность организма. Поэтому мне совсем не хочется,что эта зараза ее неожиданно атаковала. Потом ещё попробуй вылечиться
KROX@• 18 октября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Прямо ничего не нашли? Эту статью тоже не видели?
Сапай вазони• 18 октября 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Там не в возрасте больше дело, а в начале половой жизни. Мы в Канаде, я вместе время удивлялась, почему регулярные профосмотры здесь женщинам делают только начиная с 25 лет. Доктор мне объяснила, что благодаря почти полному охвату вакцинацией девочек, риск рака шейки матки в молодом возрасте стремиться к нулю
Есть ещё куча других гинекологических заболеваний, ради которых придуманы профосмотры. И вам озвучили надуманную причину. Реальная - экономия. В странах со страховой медициной экономят на всем, чем только можно.