from Ukraine• 17 октября 2024

Як відноситесь до вакцини проти вірусу папіломи для дівчат?

Згідно з даними ВООЗ, 99% випадків раку шийки матки спричинено ВПЛ. Тому в більшості країн світу вакцинація проти ВПЛ входить до календаря щеплень. Найбільш ефективною вона є в підлітковому віці, до початку статевого життя. На жаль, в Україні ця вакцинація наразі належить до рекомендованих, тобто може бути виконана власним коштом пацієнтів.
Результат:
вже голосів: 598
256 (42.81%) Зіичайно так треба робити !
135 (22.58%) Результат
111 (18.56%) Сумніваюсь
96 (16.05%) Категорично ні
іронічна антитеза• 18 октября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Ну, проверились в очередной раз - нашли у нас ВПЧ, что дальше ? Помогла регулярная проверка ?
проверка не на вирус, а на патологии шейки матки
сою не люблю• 18 октября 2024
У доньки у наступний четвер перший тур вакцинації якраз. Їй 11. Роблять у школі, всім, і хлопцям, і дівчатам.
Я такая наивная• 18 октября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Сделала обеим дочерям, Киев, беслатно
А в какой клинике?
Хочу в БАНю• 18 октября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
В побочках неможливість завагітніти. Це придумали для стерилізації жінок. Вводили і експериментували на в´єтнамських дівчатках. 90 відсотків через десять років були безплідні . Читала в науковому медичному журналі
Только хотела написать совершенно верно.Нельзя делать,это придуманно для бесплодия. Берегите девочек и не делайте
Забрызжу ядом• 18 октября 2024
Ответ дляMegan_22
У нас все поголовно болеют онко шейки матки? Нет. А вот последствия от прививки могцт быть неожиданные. Отрицательно отношусь к разработанным вакцинам от гриппа, короны и папилломовируса
Маєте право
А інші вакцини не розроблені ?
Забрызжу ядом• 18 октября 2024
Ответ для-Ань-
Рішення “Вакцинного суду США”: 21-річну дівчину вбила вакцина від папілома-вірусу:
https://bezdoz.info/2018/04/11/рішення-вакцинного-...
А оригінал буде ?
Забрызжу ядом• 18 октября 2024
Ответ для-Ань-
За все треба або платити, або розплачуватись. За ’безкоштовну’ вакцину (куплену з ваших податків) ви розплачуєтесь власним здоров´ям - стаєте постійними клієнтами аптек і лікарень.
Здорові люди нікому не потрібні. На здорових людях не заробиш, продаючи їм ліки і медичні послуги.
Вигідно все життя працювати не фармацевтичну мафію і померти, не доживши до пенсії.
Є книга ’Фармацевтична і продуктова мафія’. Автор: Луї Броуер.
https://www.google.com/search?q=%D0%BA%D0%BD%D0%B8...
Про наслідки діяльності фарм. мафії: дискредитація алопатичної медицини і серйозні проблеми стану здоров´я населення Заходу.
Про серйозні проблеми смішно
Звісно їх здоровʼя та тривалість життя не порівняти з африканцями без медицини :))
Джемма• 18 октября 2024
Зробила сину, буду робити і дочці
Мао_Мяо• 18 октября 2024
Нарахунок дифтерії - батько був начальником медичної частини військової частини і в них багато років назад стався спалах дифтерії. Лікували, рятували, але що характерно - жоден лікар не захворів, бо мав щеплення (щодо інших статистику не знаю, давно то було). Всі офіцери прям ночували в частині, щоб не розносити заразу поки не припинилась захворюваність. Найбільше захворіли солдати, бо в казармі велике скупчення, але знову ж таки вибірково. Після цього навіть свої родини поприводили щоб зробити щеплення, бо зрозуміли як це страшно все виглядає.
Батько був в шоці, спочатку не повірили що то справді дифтерія...
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 октября 2024
Ответ дляАноним_
Лучше научить девочку, что расставлять ноги вредно для здоровья.
Идите в монастырь
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 октября 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
В Україні? Бо я запитувала в клініці, де робила донці, то вони сказали, що за їхнім протоколом хлопцям не роблять
В Польщі роблять. Вчора зробила. Вакцина безкоштовна і дівчатам і хлопцям до 14 р. Дітям після 14 інший препарат.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 октября 2024
Ответ дляМой_ужин
Так, в Україні. У нас роблять в приватних клініках. Питання в ціні вакцини. Влітку 2023 року 8500 грн. Гардасил в нашій клініці коштувала, мене тоді трохи жаба задавила))) але треба жабу свою кудись задвинути)
В Польщі Гардасил безкоштовний до 14 р
Мой_ужин• 18 октября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В Польщі Гардасил безкоштовний до 14 р
Чудово) я не в Польщі)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 октября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
А я мам 40+ в саду и не видела практически. Сейчас уже школа, тоже почти все +- моего возраста (35).
Да, молоденьких мало, но и взрослых не так много.
В основном как раз чуть до и за 30 и есть роженицы.
Кстати, есть статистика, в Германии меньше 3% роженец 40+.
Не знаю, откуда эти мифы.
Да, попозже рожают, но тоже задолго до пенсии в основном.
Не знаю как вы видите это. Я в Польше. Куча возрастных рожениц. В 40 +.
ША! я прийшла!• 18 октября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Діфтерія - то бактерія, а не вірус, тобто імунітету від неї немає і бути не може, імунітет може бути тільки від вірусу.
Вакцина від діфтерії направлена не проти самої діфтерійної палички, а від токсину, який вона виділяє (цей токсин і спричиняє важкість хвороби).
Тобто вакцина від діфтерії не попереджує захворювання, а повинна зменшити наслідки інтоксикації, про це написано в інструкції до вакцини.

Розумієте? Ніякого імунітету від діфтеріїї немає і бути не може, ні індивідуального, ні колективного.

Але люди все одно перестали хворіти на дифтерію, і вакцини не мають до цього жодного відношення.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 октября 2024
Ответ дляМой_ужин
Чудово) я не в Польщі)
Дівчата писали, що в Україні в держ теж були, безкоштовні за скеруванням сімейного лікаря
Курочка-чубаточка• 18 октября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А чомуінший? В Україні роблять двома препаратами, гардмсил (має більшу кількість папілома вірусів) і церварікс. Безкоштовно у нас прививають дівчаток за бажанням церваріксом,в приватних батьки самі обирають яку з вакцин колоти, Гардасіл набагато дорога вакцина
Мой_ужин• 18 октября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В ціну в нашій лікарні я написала) безкоштовної в нашій немає.
ОхиИВздохи• 18 октября 2024
Ответ длясою не люблю
В Україні?
Мао_Мяо• 18 октября 2024
Ответ дляША! я прийшла!

Ви - лікар?
Курочка-чубаточка• 18 октября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
То була якась іноземна програма, не наша Українська. І щоб просити дитину тою вакциною у організації там якісь були свої умови, однією з яких, що на момент останньої дози дитині має бути менше 14 років
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 октября 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ясно, шкода. Я сину теж не зробила вчасно Гардасил. Зараз зробила церваріксем, бо йому 15 вже
ША! я прийшла!• 18 октября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Ви - лікар?
Ні, я маю іншу вищу освіту, але прочитати інструкцію до вакцини можу, і розумію різницю між вірусом і бактерією.
Забрызжу ядом• 18 октября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Ви - лікар?
Видно що ні :)
ША! я прийшла!• 18 октября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Видно що ні :)
Ну так спростуйте те, що я написала, будь ласка.
Ждушечка• 18 октября 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Я особисто сумніваюсь .. не можу визначитись . У доньки якраз підходячи вік
Дочці встигли вакцинуватись до 13 років, 2 дози
Душка-свекрушка)))• 18 октября 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Это дорого? Какая стоимость?
Безкоштовно, Житомир, звичайна місцева поліклініка. Зателефонувала медсестра та запитала чи не бажаю зробити, я звичайно бажаю. Знайомі робили в приватній за 5500.
Тролю як можу• 18 октября 2024
сину робила в цьому році, доньці буду в наступному
Тролю як можу• 18 октября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
в якому? дайте назву
Може ще третю?• 18 октября 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Видите, тут меня захейтили. Это просто ужас. Люди не готовы слышать то что их не устраивает, идёт вразрез с их мировоззрением. Тот научный журнал был в моих руках и я помню шок от прочитанного. Это нигде не напишут для массовых читателей, это было чисто для медиков. Люди ведутся на манипуляции, успокаивая себя что обезопасили. Печальненько.
Навіть не насторожує що на кожному кутку цю вакцину роблять безкоштовно. Такі блага тулять, невже нема критичного мислення