Якщо у війні не візьмуть участь усі громадяни України, зокрема й жінки та пенсіонери, — наша країна перестане існувати, — військовий
Україна Online
TATATA1973• 18 октября 2024
Ответ дляlaska_vo
Ви кіно передивились совєтського прл війну? На виробництво чого??????? Ану, здивуйте, що ми за 3 роки виробили?
сіткі
Ответ дляElmyska
Странно, когда все визжали хотим в НАТО, что себе представляли? Что будет что? То что это военный альянс на мысли ни какие не наводило?
В странах НАТО контрактные армии. И уж тем более не идет речь о пенсионерах. Женщин тоже насильно не привлекают к службе.
Ответ дляDianaDee
А коли всіх вбʼють, то ми не перестанем існувати?
Ця крива логіка не зрозуміла нікому, а нам продовжують її навʼязувати як дебілам
Знаючи історію російсько-українських відносин все зрозуміло,Зеленський діє на руку росіянам.Звільняє Україну від українців
Ответ дляlaska_vo
Так і є.
Навіть коли чехи запропонували гарний варіант по спільному виробництву,перше що зробив наш геніальний президент,він їх послав.
Разом з їх ініціативою.
Не на часі
Разом з їх ініціативою.
Не на часі
Татьяна-8275• 18 октября 2024
Может мы тоже северокорейцев наймем? Или из Африки кого....
Нам же помогают финансово... может есть страны, где мужики повоевать хотят?..
TATATA1973• 18 октября 2024
Ответ дляРеверанс
Для чого по Вашому повкидали найкращих генералів до СІЗО?
Для чого звільнили з армії Кривоноса,засновника служби ССО в Україні.Який зберіг Україні два аєродроми.
Для чого прибрали Бурбу і Червінського?
Спланована робота фсб проти України на найвищих щаблях влади
Для чого прибрали Бурбу і Червінського?
Ви шо, Червінський же головний корупціонер, мєстні зеленкі тут вєщали.