Alienmoon• 17 октября 2024

Воевать должны даже пенсионеры

Якщо у війні не візьмуть участь усі громадяни України, зокрема й жінки та пенсіонери, — наша країна перестане існувати, — військовий

Україна Online
Pole• 17 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
Удалено администрацией...
Та й не так у нас вже й рвуться воювати. Тут відписувалися з Нідерландів, як по тв транслювали кадри затримання людей тцк.

Каллипсо• 17 октября 2024
Військовий? Это самый официальный источник! ☝️ Спасибо, что сообщили, мы вас не забудем, вы пойдете первая )
Каллипсо• 17 октября 2024
А скажите, пожалуйста, это пошел разгон тем про женщин на войне? Вижу не первую тему. Это заказ на форуме или как?
автор Alienmoon • 17 октября 2024
Всем кто не читал Оруэлла , очень рекомендую Скотный двор и 1984 - это прям то , что сейчас вытворяют с украинцами .
Pole• 17 октября 2024
Ответ дляКаллипсо
Починаючи з 2021, щоосені піднімається тема жіночого обліку/мобілізації.
автор Alienmoon • 17 октября 2024
Ответ дляPole
В смысле не так уже и рвутся ?
Люди вообще прячутся как только могут , чтоб пойманными не быть .
автор Alienmoon • 17 октября 2024
Ответ дляКаллипсо
После вас со скумбрией и залужной .

Pole• 17 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
В смысле не так уже и рвутся ?
Ну я ж про це і говорю.
То хто там розповідає за кордоном про ’готові воювати’? Якщо навіть їхнє тб показує протилежне.
Каллипсо• 17 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
После вас со скумбрией и залужной .
Не, после вас, вы ж автор темы и разганяете. Только после вас )
автор Alienmoon • 17 октября 2024
Ответ дляКаллипсо
Удалено администрацией...
Каллипсо• 17 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
Удалено администрацией...
Та я просто такие темы вижу не первый раз. Вот и спросила - шо, опять?
автор Alienmoon • 17 октября 2024
Ответ дляPole
Ну я ж про це і говорю.
В США показывают как раз , что хотим продолжать воевать , прям все готовы
автор Alienmoon • 17 октября 2024
Ответ дляКаллипсо
Что я разгоняю ?
Мы новости обговариваем .
Вы пенс, то идите , можно с тяпкой , измените ход войны ?
Я нет !
Pole• 17 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
Не здивована, що саме там.
автор Alienmoon • 17 октября 2024
Ответ дляPole
Не здивована, що саме там.
И они же верят , что это правда .
Каллипсо• 17 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
Что я разгоняю ?
Мы новости обговариваем .
Я нет !
Удалено администрацией...
автор Alienmoon • 17 октября 2024
Ответ дляКаллипсо
Удалено администрацией...
Реверанс• 18 октября 2024
Для чого по Вашому повкидали найкращих генералів до СІЗО?
Для чого звільнили з армії Кривоноса,засновника служби ССО в Україні.Який зберіг Україні два аєродроми.
Для чого прибрали Бурбу і Червінського?
Спланована робота фсб проти України на найвищих щаблях влади
Реверанс• 18 октября 2024
Ответ дляSova splushka
А от цікаво, що таке країна без людей? Якщо поляжуть всі українці, то що ж це буде за Україна?
Країна - це в першу чергу люди цієї країни.
Ні.
Зеленський звільнює для росіян землі України.
Нічого не помінялось

Merlana• 18 октября 2024
Ответ дляMary_MMS
Військові пенсіонери, чому б і ні. Ще й поліцейські пенсіонери, теж туди...
После 60 служить? До 60 их и так мобилизуют
TATATA1973• 18 октября 2024
Ответ дляlaska_vo
Ви кіно передивились совєтського прл війну? На виробництво чого??????? Ану, здивуйте, що ми за 3 роки виробили?
сіткі
Takamaka• 18 октября 2024
Ответ дляElmyska
Странно, когда все визжали хотим в НАТО, что себе представляли? Что будет что? То что это военный альянс на мысли ни какие не наводило?
В странах НАТО контрактные армии. И уж тем более не идет речь о пенсионерах. Женщин тоже насильно не привлекают к службе.
Реверанс• 18 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
План был озвучен бидоном изначально- до последнего украинца.
Як Ви гарно про союзника написали.З пошаною.
Чисто росіянці так говорять про нього.І Ви
Реверанс• 18 октября 2024
Ответ дляDianaDee
А коли всіх вбʼють, то ми не перестанем існувати?
Ця крива логіка не зрозуміла нікому, а нам продовжують її навʼязувати як дебілам
Знаючи історію російсько-українських відносин все зрозуміло,Зеленський діє на руку росіянам.Звільняє Україну від українців
Mary_MMS• 18 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Думаєте, то ми просто все неправильно зрозуміли, а насправді то нарешті відправлять на фронт 500 тис військових пенсіонерів 45-60 років?
Ну я думаю, що в них хоч трохи розуму є...
Реверанс• 18 октября 2024
Ответ дляlaska_vo
Так і є.
Навіть коли чехи запропонували гарний варіант по спільному виробництву,перше що зробив наш геніальний президент,він їх послав.
Разом з їх ініціативою.
Не на часі
Татьяна-8275• 18 октября 2024
Может мы тоже северокорейцев наймем? Или из Африки кого....
Нам же помогают финансово... может есть страны, где мужики повоевать хотят?..
Mary_MMS• 18 октября 2024
Ответ дляMerlana
Да, да... А то я не знаю. Пів будинку військових пенсіонерів під 50... Сидять тихенько, чемно вітаються..
TATATA1973• 18 октября 2024
Ответ дляРеверанс
Для чого прибрали Бурбу і Червінського?
Ви шо, Червінський же головний корупціонер, мєстні зеленкі тут вєщали.
Реверанс• 18 октября 2024
Ответ дляElmyska
А там заковика в нашій корупції.
Ніякого НАТО з цими придурками не буде