Alienmoon• 17 октября 2024

Воевать должны даже пенсионеры

Якщо у війні не візьмуть участь усі громадяни України, зокрема й жінки та пенсіонери, — наша країна перестане існувати, — військовий

Україна Online
tarveldy• 18 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
Такое же х…. как и клоун
А шо таке х?

Любовь Вадимовна• 18 октября 2024
Ответ для-Ань-
Школярам заборонять виїжджати з України? В Міносвіти зазначили загрозливу тенденцію:
https://gsminfo.com.ua/172775-shkolyaram-zaboronya...

В Міністерстві освіти звертають увагу на те, що школярі, що навчаються в 10 та 11 класі, особливо хлопці, масово покидають Україну.

За даними Міністерства освіти, спостерігається стрімкий відтік учнів старших класів, зокрема хлопців, за кордон. Цю проблему підняв міністр Оксен Лісовий під час свого виступу в парламенті.

Оксен Лісовий висловив стурбованість з приводу того, що все більше українських школярів, особливо хлопців старших класів, виїжджають за кордон у пошуках кращих освітніх можливостей. За його словами, ця тенденція загрожує втратою молодих талантів для країни та може негативно вплинути на її майбутнє. Міністр закликав до вжиття термінових заходів, таких як реформування освітньої системи, підвищення заробітних плат вчителям та створення нових робочих місць для молоді, щоб зробити Україну більш привабливою для навчання та життя.

За словами міністра освіти, ключовим фактором, який може спонукати старшокласників залишитися в Україні, є якість освіти. Оксен Лісовий підкреслив, що міф про те, що закордонна освіта значно краща за українську, є перебільшеним. Насправді, багато українських закладів освіти пропонують високий рівень підготовки. Однак, для того щоб утримати молодь в країні, необхідно постійно працювати над покращенням якості освіти та створенням сприятливих умов для навчання і розвитку молодих людей.

Однак люди не згодні з таким твердженням. Відтік молоді в першу чергу пов’язаний з ризиком мобілізації. Батьки побоюються зниження призовного віку до 18, наприклад. Саме тому у віці 16-17 років підлітки масово виїжджають. Тож навряд чи до завершення війни уряд знайде спосіб утримати підлітків в Україні.

Додамо, що зараз прямої заборони на виїзд неповнолітніх з України немає. Однак нещодавно були подібні обговорення та натяки. В нещодавньому інтерв’ю Корчинський наполегливо намагався довести необхідність заборони виїзд з України дітей. Начебто тільки так вдасться зберегти націю.
хочеться цих тварюк власноруч придушити.
Krasotka-d9fd• 18 октября 2024
А менты и тцкашники не будут воевать? Вот только на женщин и пенсионеров надежда?
А как же дети? Что за дискриминация?
LLL2005• 18 октября 2024
Ответ дляСветик63
Після поліції, прокурорів, всіх держ службовців, військових в тилу, суддів, депутатів, мерів… та на крайній випадок, не красти гроші а найняти найманців
1000%. всегда говорила, что тех кого Вы перечислили + чиновников потрусить, то и допомоги запада не нужно, но, увы, ворон ворону глаз не вколет(((
Павела• 18 октября 2024
Ответ дляРеверанс
Знаючи історію російсько-українських відносин все зрозуміло,Зеленський діє на руку росіянам.Звільняє Україну від українців
У кого є кілька хвилин можете послухати кого призначають, як командирів, що керують нашими військовими. Це тільки один з тисячі випадків.
https://vm.tiktok.com/ZMhPq5Lx8/
Подрысь• 18 октября 2024
так она и так перестанет существовать, если все уйдут на войну.
Подрысь• 18 октября 2024
Ответ дляVIKYSIA
Пусть тцк пойдут в первых рядах
они не пойдут, деньги зарабатывают. Стоят на входе фирм и заводов и принимают ’пожертвования’.

Lizavel• 18 октября 2024
Ответ дляviter33
Як які пенсіонери
Якщо мова про військових пенсіонерів (та інших пенсіонерів-силовиків), які в 47 р. - вже на пенсії , то так - легко можуть і повинні воювати. Навики і стан здоров’я у них кращі, ніж у 90% мобілізованих 50+ річних пекарів, будівельників та юристів
Откуда вы знаете, что лучше? Почему тогда их так рано на пенсию отправляют?
Решка7777• 18 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
А коты и собаки ? Коровы ?
Что за дискриминация ?
Згоднв, тисячі 40-45-річних війскових та силових пенсіонерів
Решка7777• 18 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
А кто будет ловить ресурс ?
Нет , эти если и пойдут в утиль , то самые последние
дешевле нанять , чем содержать крупу
Решка7777• 18 октября 2024
Ответ дляPrervana
Раз пошла такая пьянка, режь последний огурец.
Все идет к тому, что так и будет. Только есть одна проблема. У нас военный сектор не развит настолько, чтоб на его нужды закинуть всех гражданских. Не существует тех заводов, на которых советчицы будут клепать патроны. А даже если представить себе, что все пойдут на фронт, то не хватит оружия, которым надо гасить неприятеля. Потому что что? Бинго. Не существует тех заводов, на которых советчицы будут клепать патроны
Существуют , только они продолжают стоять закрытыми .
Даже в вашем бывшем киевском р-не, и они не запустились
Олечка79• 18 октября 2024
Ответ дляSova splushka
путін - хйло
зеленський - підхйловник

Баньте, мені вже пофігу.
Кому Вы отвечаете .
Та тетка не спешит мужа выпроваживать на войну , а сама детьми прикроется, зато в каждой теме патриотические гасла у нее
Фрау Донна Роза• 18 октября 2024
Ответ дляTATI-13f6
Ну, если война не закончится в ближайший год , то оно так и будет. Будут привлекать и женщин , и пенсионеров. Не прямо в окоп, но допустим на производство или выполнять какую-то работу, где не будет хватать мужчин.
Производство чего?
Tania07• 18 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
План был озвучен бидоном изначально- до последнего украинца.
Це не бідон сказав, а бубочка
Pole• 18 октября 2024
Ответ дляPrervana
А хтось десь обіцяв достатню кількість ’оружия’?
Нещодавно фільм з Д.Лоу в головній ролі дивилася, про сталінградську битву, там наочно показано: 1 гвинтівка на 2х, якщо одного вбивають- другий бере гвинтівку. І заградотряди, і ще багато ’цікавого’...
Фрау Донна Роза• 18 октября 2024
Ответ дляKrasotka-d9fd
А как же дети? Что за дискриминация?
не, у них же бронь и они все пенсионеры, работают волонтерами по поимке людей, вход насильно - выход за таксу
viter33• 18 октября 2024
Ответ дляLizavel
Тому що проходили щороку медогляд
Тому що не працювали на шкідливих виробництвах
Тому що мали довгу оплачувану відпустку
Так рано на пенсію відправляють ’за вислугою років’, тому що таке законодавство
natalia_vas• 18 октября 2024
Кроме ротаров,петиных детей и ..сынка нашей консьержки , у которого жена была медсестрой в Нежине ,слепили справочку и все в Германии вместе с детьми.
Татьяна-8275• 18 октября 2024
Ответ дляЕленнн
ну.. від французів ми гордо відмовилися. Їх жалко. (тим більше,що вони збирались на свої фінанси тут бути...,))
Мне вообще кажется, что боевые части НАТО совсем не боевые... им бы на стажировку ездить по-очереди... а то они такие... теоретические военные... да и теорию они по Второй мировой проходят...

KriskaA• 18 октября 2024
Я б сказала даже пенсы в первую очередь: во-первых потому что их не жалко, а во-вторых (и это главное !!!) эти твари 30 и 20-ть лет тому хотели лупиться с рашкой в десны, сидеть на двух стульях, визжали ’разея нам не врах’ и НАТА НЕТ ! В то время как НОРМЛЬНЫЕ страны по типу Балтийских - рвонули моментально и в Европу и в НАТО в 90-х, как только появилось окно возможностей. Вот пусть теперь разгребают последствия такого своего поведения.
TATI-13f6• 18 октября 2024
Ответ дляФрау Донна Роза
Производство чего?
Да чего угодно , хоть тех же БПЛА
Merlana• 18 октября 2024
Ответ дляMary_MMS
Да, да... А то я не знаю. Пів будинку військових пенсіонерів під 50... Сидять тихенько, чемно вітаються..
Значит там звания подполковник и выше. Думаете, по мобилизации пойдёт в окоп? Нет. Его должны поставить на соответствующую должность
Betelgeise• 18 октября 2024
Ответ дляElmyska
Странно, когда все визжали хотим в НАТО, что себе представляли? Что будет что? То что это военный альянс на мысли ни какие не наводило?
Курс в НАТО взяв ще Кучма у 2003, коли пуйло полізло на Тузлу.
ira--m• 18 октября 2024
Погоджуюсь з коментарем, що навіть якщо усю країну мобілізувати, нічого з того не вийде, нас кількісно менше. І бойова одиниця з жінки або пенсіонера - неефективна. Ще є питання фінансування війни. На жаль, рашка може собі дозволити і виробництво, і вербування за гроші.
Нам треба шукати інші шляхи вирішення подальшого ходу війни, але це вже питання до нашого верховного керівництва. А наші менеджери нічого не можуть запропонувати. Що роблять з неефективними менеджерами? Їх звільняють. Нас відволікають, розділяють і сварять один з одним, в той час, коли наша внутрішня проблема - це невдале керівництво, дії, якого під час війни є ще більш згубними. Риба гниє з голови.
Incol• 18 октября 2024
Ответ дляРойЛеля
Так і Портніков каже
Портніков по віку ще ніби військовозобов´язаний, чи за рахунок жінок хоче ?
Incol• 18 октября 2024
Ответ дляira--m
ОДна справа далекобійну зброю використовувати,яку все ніяк не дадють, своєї нема, а інша в окопі з ружжом, ефективність і збереженість військових кардинально різна.
Бася-Мася• 18 октября 2024
Ответ дляРеверанс
Юрій Бірюков
Винесу окремим дописом, зробіть, будь ласка, скриншоти та використовуйте!
❗ПРЕМІЯ в 1 000 000 (один мільйон) гривень у будь-який зручний спосіб буде виплачена тому, хто знайде підрозділ ЗСУ в який Фонд Порошенка та ГО Справа Громад передали по актах волонтерську допомогу, а потім забрали цю допомогу назад.
Чекаю та прошу допомоги у розповсюдженні цієї інформації!
‼️UPDATE: оскільки Петро Порошенко вирішив традиційно подвоїти суму, то тепер премія 2 000 000 (два мільйони) гривень.
Не упустіть свій шанс
Расчитано на лохов. Пеця и премию в 2 ляма назад заберет
Парова Машина• 18 октября 2024
Ответ дляlaska_vo
Ви кіно передивились совєтського прл війну? На виробництво чого??????? Ану, здивуйте, що ми за 3 роки виробили?
Отож. Ми плетемо сітки, з дівчатами всі пішли б на ті заводи щоб війську допомагати, замінили б так би мовити чоловіків, але ж де ті заводи??? А нема
Реверанс• 18 октября 2024
Ответ дляБася-Мася
Щось до сих пір бажаючих не знайшлось.В час інтернету дивно.
Тільки квакання зелених...
Надіються,що осадочок останеться
Реверанс• 18 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
Еще раз ваш порох и бубочка одного поля ягоды .
Нагадайте коли Зеленський власних грошей дав на ЗСУ.
Не рівняйте гівно з людиною.
Зеленський тільки ставши на пост,знищив аеророзвідку,ССО,розвідку,виробництво топлива для ракет,закрив всі ракетні програми.Пригласив Портнова,який зробив і передав розстрільні списки українців росіянам.Саме за цими списками людей розстрілювали.
І ще,я не згадаю,що б Петро так завзято пакував найкращих військовив в СІЗО по надуманим справам