Дочка проснулась с сухим кашлем , оставила дома с мамой , что можно ей дать ?!
Тут радить щось небажано. Всі діти такі різні.
Є такі, що сухий лиш пару днів і одразу сам по собі в вологий переходить.
А є мами не розуміють що таке по справжньому сухий кашель.
У моїх я зразу чую, коли запалення трахеї, такий сухий кашель нестерпний і може бути 2 тижні і більше. Він безкорисний такий кашель, в легенях чисто, бо запалення вище значно. Тільки горло і живіт рвеш таким кашлем.
Я знаю своїх дітей, тому перших 3 дні при сухому кашлі даю синекод сироп, ношпу на ніч, від алергії якісь таблетки разом з ношпою. У мене це еріус в сіропі+ношпа. Тільки такий дует дає можливість поспати вночі дітям.
Коли кашель переходить в вологий перестаю давати синекод і даю проспан .
Це стандартна схема наша.
Ще молоко даю з медом, маслом і дрібка соди на ніч. Теж знімаю приступ кашлю.
Передаю тільки свій досвід
Це стандартна схема наша.
Передаю тільки свій досвід
Доречі саме на порадниці перший раз почула, що дають синекод при сухому.
Потім з лікарем поговорила і ми разом прийщли до цього. Бо від інгаляцій, наприклад, тільки гірше, кашель до рвоти.
Ну і на 3 день стараюсь до врача попасти, щоб прослухав легені. Але у моїх завжди чисто, схильні до трахеітів більше
Ответ дляРойЛеля
Це стандартна схема наша.
Передаю тільки свій досвід
Це стандартна схема наша.
Передаю тільки свій досвід
Були у лікаря недавно з сухим кашлем,сказала що мед ні в якому разі 😱