Люблю пиво• 18 октября 2024
Дівчата, який лікар потрібний?
В мами протягом довгого часу болить права рука, саме там де пальці,запʼястья, тоавм наче ніяких не було,не розумію до кого йти, бо клініка одна каже «травматолог», друга «ревматолог», платити всім і ходити по кругу не дуже хочеться,може хтось знає до кого це потрібно звертатися. Особисто я також розглядаю невролога,бо мама дуже нервова
Наталія-c5a6• 18 октября 2024
Невролог, невропатолог, так це вірно.
Але хай спочатку спробує 1 сеанс у костоправа, моде пройти симптом болі у руці
Невгамовна шахиня• 18 октября 2024
Начните с семейного врача.
Это бесплатно. Она осмотрит, соберёт анамнез и выпишет направление к профильному.
Она определит сама с какого врача маме начать обследование.
А там уже пойдёте бесплатно к профильному или платно, на ваш выбор