Marc Antonio• 18 октября 2024

Жінки як ви ставитесь до стосунків з різницею у віці, при чому немаленькою?

Я зараз не маю на увазі такі стосунки де молода дівчина виходить заміж за багатого дідуся аби після смерті успадкувати його гроші та інше майно, а просто життєва ситуація, яка виникає між двома людьми — вони не багаті, в них немає будинків, машин, яхт та рахунків у швейцарських банках, звичайні прості люди— чи вірите у справжні почуття між ними і для прикладу задам декілька питань. Уявних— згадайте себе дівчиною 20—25 років, якби вам в такому віці запропонував стосунки чоловік старший від вас. Я не кажу про якогось старого дідуся, а чоловік років 40. Симпатичний, розумний, веселий, але вам 20—25 років, а йому 40. Тобто він вас старше на 15—20 років і запропонував би вам спробувати , а якщо й не вийде то ви завжди можете залишитись друзями і така ж зворотня ситуація — вам приблизно років 40 і навпаки до вас клеїться молодий чоловік років 25, те ж привабливий, розумний, веселий, але різниця у віці ж суттєвою. Якою були б ваші відповіді в обох випадках? І чому? Назвіть аргументи за і проти і уточніть свій вік, будь ласка
Техпаспорт на медузу• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Але мені здається для багатьох чоловіків це може зіграти серйозну психологічну роль, коли він спить з дівчиною молодою— мені здається навіть психологічну займатись з нею сексом так, як це можна робити з ровесницею не можливо, можливо через те, що вона сама може йому у доньки годитись
Вам здається.. Чоловіки інакше все сприймають.

автор Marc Antonio • 18 октября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Наприклад?
Форс мажор• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Чоловікии так не думають, що годиться в доньки, внучки, правнучки))) Вони взагалі часто неадекватно оцінюють себе в цьому сенсі, для більшості молода - це своєрідний ’престиж’))).
автор Marc Antonio • 18 октября 2024
Ответ дляФорс мажор
В сенсі престиж? А як би він її знайомив наприклад зі своїми друзями?
Техпаспорт на медузу• 18 октября 2024
Ответ дляФорс мажор
Так і є. Вони себе вважають forever young
Форс мажор• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Ви справді молода і наївна :) Гордо вихвалявся б! У друзів старі, а у нього молодуха - ось який я із себе весь чоловік, молодухі за мною падають)))
Техпаспорт на медузу• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
З гордістю
автор Marc Antonio • 18 октября 2024
Ответ дляФорс мажор
Дивіться, а якщо це компанія чоловіків з дружинами і у багатьох з них доньки такого ж віку, це довільно дивно
Джага-джага• 18 октября 2024
в 25 лет 40 летний мне казался старпером даже просто для секса. НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕТ

Жена миллионера• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Він попробує просто почати зустрічатись, без шлюбу
А девушке зачем мужик на 15-29 лет старше , если он не богат ? В то время как полно ровесников и они привлекательней и мужское здоровье у них лучше.
Ліплю вареники• 18 октября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Вы на днях уже создавали точно такую же тему
и не только на днях, Это уже несколько недель длиться, третий аккаунт уже в ход пошел.
Всіх підсаджую• 18 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Не всегда лучше
Всіх підсаджую• 18 октября 2024
Ответ дляГотова до другої
Автор, покі вам 20-25, а йому 40 це все +- норм, потім вам буде 35-40 ви ще молода, а йому 60, це вже старий чоловік, з х..в характером, з кучєю болячек, навіщо воно вам???
Не факт, что они проживут вместе 15-20 лет
Форс мажор• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Це буде дивно тільки для тих доньок, жінкам не сподобається і осудять за спиною, а чоловіки мовчки позаздрять)))
Хвігура мічти• 18 октября 2024
Думаю, может быть любовь, если жизненный опыт и интересы примерно совпадают. Когда девушка уже побитая жизнью, а ’дед’ еще в хорошей форме и полон энергии. Но в основном с такой разницей отношения будут корыстные или секс онли
Кавуся• 18 октября 2024
Мала стосунки зі старшими чоловіками. З першим була різниця у 14 років, з другим - у 18. З першим не відчувалося, з другим - відчувалося. Більше би такого не хотіла. Поки молоді, норм. к люди стають старші, то псується характер і сильніше почувається прірва