После шести ни-ни• Изменено 18 октября 2024

Процедура снятия брони

Вопрос к инспекторам ВО и кадровикам. Может вы уже сталкивались с процедурой снятия бронирования при увольнении? Военнообязанный был забронирован через Дию, служба поддержки Дии ни чем помочь не может , посылает в Минекономики. Там тоже разводят руками, ведь бронировали без их участия. Может у кого-то уже есть опыт ’разбронирования’?
Ніка Найз• 18 октября 2024
Кадровик едет в ТЦК с выпиской из приказа о увольнении или снятия брони.

автор После шести ни-ни • 18 октября 2024
Попробую, спасибо
Христя в тiстi• 18 октября 2024
В нас звільнили чоловіка.Бронь він привіз при отриманні свого розрахунку.Воєнком на виробництві кудись там повідомляв.Але,бронь продовжувала працювати,і скінчилася як у всіх-24 серпня цього року.Двічи його зупиняли за рік,він мовчав,в системі світилася бронь.
Після 24 вона знялась.
Мабуть там бардак.
Ответ дляХристя в тiстi
Після 24 вона знялась.
Мабуть там бардак.
Это плохо. Нам нужно бронировать нового сотрудника,а бывший занимает место
Leonleon• 18 октября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Автор
Розбронювання через Дію немає
Тільки класичним способом, як прописано в 76 Постанові, тобто через Мінекономіки
Черга на розбронювання біля 3000 :(
Такі собі реалії бронювання через Дію
на практиці: 1.видаєте наказ про звільнення,
2. Пропускаєте момент з вилученням Витягу, бо в вас його фактично немає
3. На наступний день відправити в Мінекономіки копію наказу про звільнення
4 Не чекаючи відповіді від них, бо в них дофіга зараз роботи — відправляєте в ТЦК в 7денний строк, а краще раніше повідомлення про звільнення
Я ще роздруковую результат бронювання в Дії і в супровідному листі прошу зняти працівника зі спецобліку, щоб звільнити місце наступному
Ответ дляLeonleon
Автор
Розбронювання через Дію немає
Черга на розбронювання біля 3000 :(
Такі собі реалії бронювання через Дію
Мінекономіки відповідно,що т.я. бронювання здійснювалося без їх участі, то і розбронювати вони не можуть.
Але також спробую, дякую
Leonleon• 18 октября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Але також спробую, дякую
Ваша задача їх поставити «в известность»
Оберігом все одно керує ТцК, вони в кінцевому рахунку і знімуть бронь достроково, звісно, якщо повідомите їх згідно 1487 постанови у 7ʼ—деннний строк