Леопардові панчохи• 18 октября 2024

Чи потрібно сплачувати мито, якщо на одну адресу доставка?

Є вірогідність, що посилки зустрінуться на кордоні. Я і моя сестра замовляє з одного сайту (сайт answear.ua), але я собі зі своїми даними, а вона собі. Проте на однакове місце доставки і у нас однакове прізвище. І в сумі наші дві посилки перевищать еквівалент 150 євро.
Чи вплине це на мито, хто знає точно, напишіть, будь ласка
Не гавкаю- но охраняю• 18 октября 2024
Ні, розрахунок на людину, а не на адресу
автор Леопардові панчохи • 18 октября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дякую вам за консультацію👍
Espresso_caffe• 18 октября 2024
нет конечно, привязка к вашему инн на растаможке
дякую аж підскакую• 18 октября 2024
Рассчитывается 1 посылка на 1 человека. Если превышает 150 евро, платите, не превышает, не платите
Ответ дляEspresso_caffe
Дякую вам! Супер😊
Ответ длядякую аж підскакую
Дякую вам, тоді я тішуся, що не потрібно буде додатково сплачувати😊