Танцепесенная• 19 октября 2024

Дитина впала зі стільця

Підкажіть чи вилазили ваші діти на стула, у нас малому 1,8р, і тільки я забуду задвинути стуло на кухні він одразу вилазить.Сьогодні, я поки відвернулась він впав, у нас на кухні плитка, але застелена ковром.Переживаю чи міг так собі щось пошкодити, я не бачила як впав, але наче не головою.Мами підкажіть, що робити, так боюсь падінь, до лікарні чи дома поки дивитись як буде? P.S У мене перша дитина, всього боюсь
Усміхайлик• 19 октября 2024
шось схоже вже було тут нещодавно
всі діти падають, хтось норм а хтось нє.
червоні прапорці при струсі мозку:
- очі не реагують на світло
- дитина постійно плаче, або млява і сонлива
- нудота, блювота
- кров з носа/вуха

спостерігайте 🤷🏻‍♀️
Lilian-nochka• 19 октября 2024
Не мог,иначе люди бы давно вымерли как вид
LediBlac• 19 октября 2024
Ой, когда моя упала - месяц с фингалом ходила🤦🏻‍♀️. А по теме- если нет сильной гематомы- наблюдайте. Головная боль, тошнота- причина обратиться к врачу