Яичница с беконом• 19 октября 2024

Какие у вас лайфхаки чтоб меньше тратить на еду?

Поделитесь пожалуйста)
руки_Крюги• 19 октября 2024
Планировать закупки и ходить в магазин раз в неделю или раз в две недели. И дальше только хлеб купить в ларьке. Очень дисциплинирует
автор Яичница с беконом • 19 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Автор, а на сколько человек 20000?
Трое
Мамкиня доця• 19 октября 2024
Работать там,где кормят
Ответ дляNatalia505
Куча грошей, йде на їжу. Радіти треба, вона у вас є. Навіщо щось змінювати?
Несколько месяцев будем без зарплаты поэтому надо экономить
Силиконочка• 19 октября 2024
готовлю всё сама, даже хлеб пеку.
никаких ’давай закажем’ и обедов-ужинов в кафе.
ФрекенБок• 19 октября 2024
Планування меню на тиждень. Закупівлі раз на тиждень. Як бачу акції - беру по кілька одиниць. На ринку скуповуюсь у неділю після обіду. М´ясо купую чверть тушами, баранину півтушами.
Козюб• 20 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Вирощуємо курей бройлерів, і на яйця є кури.
Літом картоплі трішки виростили.
Ось купили помідорів на 2000 на томатний сік на зиму (борщ, рагу, тушкую капусту, мʼясо в томаті), ще будемо купляти яблучний сік свіжий і закатаємо, виноград також купляємо на сік.
Раніше купували півкорови і морозили, але зараз незрозуміло, як зі світлом буде …
Ліпимо самі - вареники, пельмені, піцу самі готуємо, суші також частіше самі, ніж купуємо.
Також не купуємо різні печеньки хімозні - печю пироги з яблуками, вишнями, блини, сирники.
Ну, і мʼясо купуємо на базарі, не їмо ковбасу магазинну, і майже не їмо хліб.
Неужели суши самому готовить выходит дешевле? Там же все ингридиенты все равно дорогие.
Всех в сад• 20 октября 2024
Ответ дляКозюб
Норі чоловік купив в інтернеті, відразу 100шт., риба 550 - 1 кг. (на суші треба десь 200гр.), креветки вчора купив великі не варені на 200грн., я ще люблю з крабовою паличкою, 1 авокадо, рис звичайний круглий, васабі сухе (вже рік не можемо зʼїсти), крем сир по акції 70грн. І десь за 500грн.-600грн. у нас сет із 48шт., чоловік робить і оті вивернуті - великі, добротні ))), якісні. На 4 людини наїстися від пуза.
На замовлення беремо на 1000грн., а так ще й риба червона залишається.