Опля Картопля• 19 октября 2024

В неї енергетика

З чоловіком вже багато років дружимо з нашим сусідом. Йому подобається наша спільна знайома, у якої до того ж є чоловік. Він про неї так розповідає, що вона ну прям така красива, прекрасна, подобається і його друзям. Я б не сказала, що там є щось особливе. В неї енергетика така?
КонхфЭдкаТузик• 19 октября 2024
А варіант що вона йому подобається такою як вона є, аи в принципі не розглядаєте?
А я з косою• 19 октября 2024
Опять тлен и скука, авторша... И деревянный слог.

Ми з чоловіком вже багато років товаришуємо з нашим сусідом. Останнім часом він усе частіше згадує одну спільну знайому, яка, до речі, має чоловіка. Розповідає про неї так, наче вона ідеал краси: неймовірна, чарівна, від неї просто всі у захваті – і він, і його друзі. Водночас, коли я дивлюся на неї, не бачу нічого особливого. Вона зовсім звичайна. Але, можливо, справа в її енергетиці? Чому ж тоді всі навколо так зачаровані нею, коли поруч є люди, які заслуговують більше уваги...
Кукарачка• 19 октября 2024
Ответ дляА я з косою

Я теж згадала ту тему. І треба ж таки знову на це потрапити, бо я сюди заходжу не постійно.
Замулена ріка• 19 октября 2024
Ответ дляА я з косою

Шоб вы были здоровы!
НичеНипанимаю• 19 октября 2024
Интересно, это та же авторша, которая сегодня тему про ’Сосед спросил меня-почему сейчас нет нормальных 30-35 летних женщин’, которую она содрала из соцсетей?
Стефанія• 19 октября 2024
Він не ви, те що йому гарно вам не гарно, і навпаки. Давайте фото, ми оцінимо)