Ширли-Мырли• 19 октября 2024

Ви любите грати в настольні ігри з дітьми?

Я, певно, жахлива мама. Але коли діти кажуть, а давайте в настольні ігри пограємо, то я готова бігти з дому в чому є.
Наскільки я ненавиджу це. В будь які.
При чому вік у дітей 8 і 10 років, то ж грайте вдвох, а ні...їм не то. Треба один дорослий. Чоловіка майже небуває вдома, а коли є, то йому не до ігор.
А я через силу хоч пару разів в тиждень змушую себе, але хвилини рахую.
І взагалі саме грати з дітьми не люблю. Ще з першою дитиною до народження молодшого любила, а потім як вже двоє, то мені це так за всі роки набридло. А менший досі любить якісь рольові ігри і просить мене з ним побудувати щось, іграшки м´які і тд.
І , ви не повірите, але я не хочу третьої дитини тільки по причині, що з дітьми треба гратись і розважати їх.
А мій потенціал видно вичерпаний.
Тема навіяна свіжими емоціями, коли я вже нарешті завершила всі свої справи і лягла в 20.30 з книгою, а з сусідньої кімнати мої "мам, а давай в якусь настольну гру зіграємо".
Аж тіпає
Вельми шановна• 19 октября 2024
Вообще не люблю играть с ребенком. Выросла я уже из детских игр, а настолки как-то никогда не привлекали. Муж отдувается

Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 октября 2024
Обожнюю
Ігр штук 50, останній хіт Острів котів
Знаю бакси• 20 октября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Капець, оце б мої там паслись)) В нас теж багато.Але вони вже такі дорогущі стали, що зараз рідко купуємо. Є і по 5 і по 6 тис, ті що хотіли купити до війни за 3 тис.
Так, ціни капець...але чоловіка то не останавлює! Я вирішила не довбати його вже ....Зараз такі часи, ну хай купить собі, грається, краще ніж бухати