Кондуктор троллейбуса• 19 октября 2024
Вы бы разрешили дочке 14-15 лет немного шампанского на день рождения?
Результат:
вже голосів:
114 (62.98%)
Да
60 (33.15%)
Нет
7 (3.87%)
Результаты
Домовенок Кузя• 19 октября 2024
Є знайома, яка вдома на свята дозволяла донці. Потім вона вже шукала алкоголь в незнайомих компаніях, просила незнайомих людей їй купувати і напивалася в зузьку.
Диверсификация• 19 октября 2024
Пару ковтків за столом при мені - так.
Заборони породжують спротив.
Домовенок Кузя• 19 октября 2024
Ответ дляДиверсификация
Пару ковтків за столом при мені - так.
Заборони породжують спротив.
Вище он вписала історію хорошої своєї знайомої
Некомильфо• 19 октября 2024
В таком возрасте они уже хлещут Гараж и слабоалкоголку на лавках, а вы странные вопросы задаёте
Перемелица• 19 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Це тільки досвід вашої знайомої.
Ряженка• 19 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Все мы пробовали алкоголь с детства,но не все стали алкоголиками
Домовенок Кузя• 19 октября 2024
Ответ дляПеремелица
Це тільки досвід вашої знайомої.
Ну так,я про це і пишу, про особистий досвід знайомої
Диверсификация• 19 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Мені дозволяли ковток домашнього вина розів з 14, так само сестрі. Нам вже під 50 обом, міцний алкоголь не вживаєм взагалі, шампанське чи вино - 2-3 рази на рік в свята.
Тож ваш приклад не 100%.
Дюйм оф о4ка• 19 октября 2024
Ответ дляПеремелица
Якби попросила спробувати - так.
Я в 10 просила попробовать ))
Мольфарочка• 19 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Так можно пример привести и в обратную сторону. Лично знаю такие истории
Перемелица• 19 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Так, але це не показник того, що й у всіх потім так буде.
Ряженка• 19 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Таких опытов много и без шампанского дома.
Диверсификация• 19 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
А я вам свою. І що тепер?
Домовенок Кузя• 19 октября 2024
Ответ дляМольфарочка
Ну и? То,что ребенок не будет злоупотреблять алкоголем, если ему давать пробовать дома, абсолютно ни на что не влияет
Дюйм оф о4ка• 19 октября 2024
Ответ дляYaЯна
В 15 років ми бухали горілку і самогон во всю і курили, як паровози. А мій малий в 14 ще дитина дитиною, не уявляю його таким, як я була
Ото ж....
Ряженка• 19 октября 2024
Ответ дляYaЯна
Мы тоже под клубом самогон с яблоком пили, алкашамт не стали
Домовенок Кузя• 19 октября 2024
Ответ дляПеремелица
Звісно що так, як і не показник того, що якщо дозволити дома, то дитина не буде шукати де інде
КарамбОлька• 19 октября 2024
Якщо ви вважаєте, що алкоголь в її житті непотрібний, ні
А якщо, для вас це норма, то яка різниця, коли починати руйнувати організм.
Топтунша• 19 октября 2024
Мне немного на Новый год разрешали. Не пью. Точнее, пью максимум по 50 г, больше не тянет. Любовь к выпивке зависит, наверное, от вкусовых ощущений и желания конкретного организма. Одному человеку вкусно и полбутылки норм, а другому просто не нужно.
Домовенок Кузя• 19 октября 2024
Ответ дляДиверсификация
А я вам свою. І що тепер?
Нічого. Розмова просто ні про що. Це ні на що не впливає в обох випадках
Диверсификация• 19 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну так не факт, що дитина, якій дома не наливали ніколи, потім в студентстві не зіп´ється)
Успокойся_Успокойся• 19 октября 2024
Навіщо? От я дійсно не розумію навіщо дитині в 14 років алкоголь пробувати? Яка ціль: потренуватися заздалегідь, визначитися зі смаком, щоб було веселіше на святі, скласти компанію матері???
алкашня вже підтягнулася зі своїми рука-обличчя))
Дюйм оф о4ка• 19 октября 2024
Ответ дляРяженка
Многие и наркотой баловались лет в 20-25, никто наркоманом так и не стал. Не судьба ))
Перемелица• 19 октября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я в 10 просила попробовать ))
Моя не просила. Моя вперше попросила спробувати в років 14. Я п´ю рідко, навіть не на свята. Але іноді можу випити ром чи воно, то донька попросила спробувати. Не сподобалось
Дюйм оф о4ка• 19 октября 2024
Ответ дляПеремелица
Так и мне не понравилось, терпеть не могу шампанское
bespe4na_mavpa• 19 октября 2024
Ответ дляYaЯна
Ну ваши родители тоже вас не уявляли такой) мои так точно