Заела_пластинка• 19 октября 2024

Чем вы кормите ваших собак/котов? Едой ту что и вы едите или специальной для них

KievN• 19 октября 2024
сухой корм как буфетное питание и влажный как угощение
Кофр для ноги• 19 октября 2024
Качественный корм конечно, я здоровье животным гробить не собираюсь. До войны кормила натуралкой, но потом перевела на корм, хранится без холодильника.
Партизанка• 19 октября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Пшеничная каша и жопки или шейки куриные
Все сварила, и бульон
Збалансовано🤦‍♀️
НашлаПерепискуМужа• 19 октября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
У моих родителей есть какой-то бобик уже много лет, то ест все, что остаётся со стола, даже салаты. Мне иногда кажется, что они его вместо свиньи завели.
Підозрюю, що бобик почувається чудово і про ветеринара ніколи не чув)))
Куплю орехи• 19 октября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Ну... В мене дитинка вже така вища за мене, просто зал і оці всі підрахунки білка, то от порівняла котячий Brit care для чутливого травлення, коситься на котячу миску тепер свідомо
В мене вже теж великі оба) Але , що там скривати, їли бувало. Я поки підлогу мию, чую хрустить щось на кухні, а кіт поруч на дивані, ото дивимся з котом один на одного витріщівши очі)) кажу:’ що Бублик, знов прос.ав свою їжу?’Не подумайте, я дітей добре кормила, чогось тягнуло їх до тої коробки. В нас кормушка автоматична. І от відсипало порцію, але діти перш за кота встигали.
Чарівне зіллячко• 19 октября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Ну от мені ветлікар наш склав меню з натуралки, по грошах ті ж тисячі, але ще і стой його готуй. Як маленька кішечка була то робила, крутила м´ясо, кабачок, моркву, помідор, рис трохи, або ще що, і відварювала, але плюс вітаміни, риб´чий жир, творог, мед, олія, короче багато всього. І в рік перевела на корм, бо вже реально не встигала з роботою і всім іншим готувати.
Ви як у того лікаря будете,то запитайте, для чого хижаку коту рис і помідори?
Враховуючи, что кіт майже немає ферментів для перетравлення вуглеводів.

Для чого це все крутити? В кота зубів немає, чи що?
Як мишу цілу з´їсти, то воно нормально, а м´яса з миски не вкусить, чи як?

Ніяких тисяч на нормальне годування двох котів я не витрачаю.

Серця, нирки, шлунки. Трохи курячих ший.
Яйце раз на тиждень. Кисломолочний сир. Даю 5% від маси тіла.
Нормальні, активні коти. Сплять цілу ніч, ніяких криків і вимог о 5 й ранку дати їжі.
Кофр для ноги• 19 октября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Корм. Вот если бы еще был корм для мужа и детей…
Комаровский сказал, что человеку от котячего или собачьего корма ничего не будет, так что при необходимости...
Куплю орехи• 19 октября 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко

Ми в того лікаря вже багато років, як не більше. Все добре, спасав і кішечку і кошенят. Нічого я питати не буду, бо давно на кормі тварини, були малі, до року давала, не пам´ятаю що там, але складено було з розрахунку алергії у кішки. Кішка помідори не їла, овочі деякі були у розрахунку на 100% м´ясного, 1 % тіх помідорів на все. Для смаку скоріш за все. Не думаю, що для вітамінів.
Чого ви вирішили , що я повинна була кормити , як ви , хто зна)
Куплю орехи• 19 октября 2024
Ответ дляКофр для ноги
Тобто до пюре пару паучів яловичого корму можна? там підливки багато)))
Чарівне зіллячко• 19 октября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Я вам казала годувати як я?
Де це таке написано?

Я просто запитала, для чого коту рис, якщо він не може його перетравити.

Ну звичайно що ви не будете ставити лікарю незручні питання

Лікарі, вони ж боги. В них не можна сумніватися.
Allein74999• 19 октября 2024
Только корм. Сух и влажный. Уже этим летом сожрал со стола, сорвал поджелудочную и покатался в + 40 к ветеринару пару раз. Ну его нафиг, я чуть не поседела.
дякую аж підскакую• 19 октября 2024
Мухой корм
дякую аж підскакую• 19 октября 2024
*сухой
Боневтікла• 19 октября 2024
собака ест корм, кот на спец. питании - паштеты послеоперационные с витаминами и натуралка (кручу мясные тефтели с овсянкой и вареными овощами), очень любит творог. коту 20 лет.
Куплю орехи• 19 октября 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Я вам казала годувати як я?
Де це таке написано?

До побачення))) бо перед сном треба спокійніше бути, щоб сни погані не снилися. Не фантазуйте про мене більше, і про лікаря. Балансуйте своїм, як хочеться, добре?)
Однозначно• 19 октября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Все сварила, и бульон
+ Ячнева чи пшенична + фарш недорогий або курячі обрізки, бо у нас свої кури. іноді корм недорогий. Собака 12 років.
За ким я буду?• 19 октября 2024
Ответ дляПартизанка
Збалансовано🤦‍♀️
Не больно?
Чебураха з перцем• 19 октября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так оно и есть, скачет как лошадь.
Творческий типаж• 20 октября 2024
Кормом для котів. Це дешевше ніж потім лікувати.
Оябунчик• 20 октября 2024
Ту, что мы едим, из животных можно только свинкам)
Коты и собаки - хищники. Им нужна видотипичная еда, основанная на 70-80% сырого мяса. Поэтому это должна быть либо сырая правильно сбалансированная натуралка, либо хороший корм.
Мои кошка и собака на корме.
Оябунчик• 20 октября 2024
Ответ дляКофр для ноги
Та я Вам больше скажу - у меня те знакомые, у которых собачьи питомники, его тоже едят) По крайней мере, пробуют)
Кофр для ноги• 20 октября 2024
Ответ дляОябунчик
Ну правильно, ответственные, надо же знать что собаке подсовываешь.) Я правда так и не решилась попробовать корм кота, хотя пахнет не плохо.)