Хто віддав ядерну зброю? Усі віддали? Та х-й там. Хто зараз воює? Україна яка віддала ядерну зброю. Ви нам бл-ть не нато, ні ядерну зброю.
Готуйте свої резерви, які замінять наших хлопців.
Я би ще додала: хто довірився заходу і його обіцянкам підтримати війну - той в ж-пі повній, як Афганістан. Ви с-ки хочете убивати молодих українців під обіцянки чого? Трьох танків і двох бредлі. Ідіть ви нах-й. Самі воюйте і умирайте, а не жінок українських на захист Європи. Ваша політика обережності - до п-зди, що показала друга світова війна. Усе тільки більше розгорається, кончені ви п-дараси. У Польщі вже сказали, що наше покоління змушене буде взяти в руки зброю. Так може раніше взяти ніж пізніше?
Короче, ці дорогі партнери вже в печінках.
Ответ дляviter33
Якщо не буде ’дорогих партнерів’ - то будемо ’відбиватися лопатами’ як казав Кулеба
Бо Україна, готуючись до війни, на десятки мільярдів будувала дороги, а не робила зброю
НЕ треба було розказувати що вони з нами до кінця
До кінця каденції байдена по ходу, лживі чмоні
Ответ дляanutaw
Автор,він це казав ще позавчора,але без матюків.У вас якийсь нервовий зрив.Продайте ту квартиру-купіть в Чернівцях чи Мукачево і живіть спокійно.Ви ж себе мучаєте.Тоді переїдете як схочете.Ви ж за житло хвилюєтесь
У мене після нічного обстрілу Кривого Рогу. Але я тут працюю.
Ответ дляlilu1990
Хоч його політика й експресивна і навіть істерична місцями....
Так а скільки вже можна сюсю мусю.
У вас качелі
То браво, то писець.
То трохи попустило.
Це геополітика, там істерикам не місце, треба звіриний тихий оскал, хай всі самі здогадаються, якщо що. а не триндіти
То браво, то писець.
То трохи попустило.
Ответ дляAbove
А видео, где он это говорил, есть?
Так. Повно пару днів в тг було, масово,,
Тому Більд оте про ядерку підхіатив, а у нас пішло поїхало.
Десь я приносила в політику пару лінків вже
Ось воно-
’Будапешській
«Чи це працює? Ні, цей документ не працює.
Чи працюють домовленості інших великих партнерів з росією? Ні, не не працюють.
Тобто це не тільки були домовленості України з росією, а України з усіма партнерами.
Значить, в цілому - всі ці домовленості не спрацювали.
Хто з цих великих країн, всіх ядерних держав, хто з цих країн постраждав? Всі? Ні, одна - Україна.
Хто віддав ядерну зброю - всі? Ні, одна. Хто? Україна.
Хто сьогодні воює? Україна.
І тому виходить у нас так - і в розмові з Дональдом Трампом я йому сказав: «У нас виходить так, який же вихід? Або в України буде ядерна зброя - і це для нас захист - або ми повинні мати якийсь альянс».
Окрім НАТО на сьогодні ми не знаємо дієві альянси.
Країни НАТО сьогодні не в війні. Країни НАТО не воюють.
В країнах НАТО люди всі живі, слава Богу.
І тому ми обираємо - ми і обираємо НАТО, не ядерну зброю. Ми обираємо НАТО.
І я вважаю, що мене почув - ну, в даному випадку, Дональд Трамп - він почув і він сказав «У вас справедливі аргументи».’’’
Ось воно-
’Будапешській
Хто сьогодні воює? Україна.
Ответ дляLudaSHS
Ось воно-
’Будапешській
Хто сьогодні воює? Україна.
Ось воно-
’Будапешській
Хто сьогодні воює? Україна.
Пропустила, сейчас поищу.
Ответ дляTeonaa
Я не зрозуміла головного. Оце все те, що в стартпості - це хто сказав? І кому?
Чому браво зеленському? Це він таке сказав?
Оце він сказав, але не дослівно
Ответ дляlilu1990
Вас можна зрозуміти,але могло бути набагато гірше,можливо нас би з вами уже на цьому світі не було чи десь гнили б в сибірських концтаборах.Ви ж не забувайте за договорняки,що китайско-ірансько.корейсько-індійське мясце і ракети не потрібно не ставити до уваги.А ваша недвіга як і моя тільки виросла в цініЯкщо про матеріальне.
Ответ дляanutaw
Та блін не розказуйте. Допомога партнерів пішла не відразу
Відбивалися виключно своїм купленим за власні гроші. Тоже мені, благодєтєлі
Нам еще разосраться с нато и союзниками осталось. Зеленский просто дипломат от бога. А с коррупцией он не хочет побороться? То, что психушки забиты ухилянтами, а прокуроры и другие чиновники покупали инвалидность ни для кого давно не секрет. А гуманитарка куда делась? А на тротуары почему деньги тратятся, а не на поддержку впо и изготовление дронов? Ты смотри. Ножкой он топает) туфлей еще пусть по трибуне постучит 😂
Ответ дляlilu1990
давайте розстріляємо тих,хто продав нашу зброю,танки,літаки ,ракети включно з 2015 роком.бо навіть в 14 році тварі спродали все,що лишилось
Ответ дляОленёнок
расскажите о коррупции попередникив и куда делось наше оружие.а мы были 4 армией мира
Natal_ka91• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Тримайтеся. Але вам варто подумати про зміну місця проживання, інакше ніякі нерви не витримають(
Sova splushka• 20 октября 2024
З усім сказаним повністю на 100% згодна.
Але до чого тут зеленський, і чому зеленський хоча б не робить те, що може зробити для свого захисту сама Україна?
Де наше виробництво пресловутих дронів та купа всього іншого, про що вже мільйон разів всі говорили?
Ответ дляОленёнок
Це дуже складно, ходити по лезвію, мати інтереси, вміти вибудовувати інтереси, і вміти брати, що дають, а робити що треба
Що треба державі, а не групці