Наездница• Изменено 20 октября 2024

У вас 9 річні діти визнають ваш батьківський авторитет?

Які у вас заходи впливу на дитину такого віку?
У нас все закінчується істериками на весь будинок, злість і холод у відносинах на цілий день.
Просто ’ не хочу і не буду’ . Насмітила, прибирати не хоче і не заставиш, забрати телефон чи ТВ, це крик довгий і виснажливий. Поїхати з батьками на природу, категорично не хоче і не заставиш. Стоїмо готові їхати, її чекаємо, а вона: ’А я не хочу і не поїду’ сидить малює.
Це що так рано підліткові приколи? Як у вас?
автор Наездница • 20 октября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Це не нормально, те що ви описуєте для 9річки. Це або виховання, коли можна все, і мамчин пиріжок головний в сімʼї, або вже щось з нервовою системою і треба до лікаря. Моєму сину майже 9, істерик нема давно, є речі які він не хоче робити, але робить закотивши очі, типу поїздок кудись. Але прибирання, час з гаджетами контролюємо ми, батьки. І ніколи нема з цих питань істерик
Да, вона вважає себе головною, центром прийняття рішень. Але реагую я таке жорстко,,і кричу на неї зі злістю і штовхаю в спину і вказую на її місце, це все не має успіху. Вона стрибає битися зі мною.

Колупалочка• 20 октября 2024
Сын 12 лет, может не хочешь ехать с нами, иногда не едет, когда мы понимаем, что ему действительно не интересно.
Но таких закидонов, как у вашей дочери, не было.
Настолько категорично, тем более в 9 лет.

Если он не хочет помогать или делать свои обязанности, то я ему напринимаю, что тоже могу не хотеть и не делать, особенно когда он просит что-то.
Это его отрезвляет.
Колупалочка• 20 октября 2024
Ответ дляНаездница
Моя би такі висновки не зробила, вперта дуже дуже, не буде йти на компроміси. Просто буде крик увесь день, зіпсує всім на трій.
Ви їй забагато дозволяєте в цьому житті і в її віці.
Вам зручніше, коли ви кажете, що вона ось така, безкомпромісна))
ПробілНеПрацює• 20 октября 2024
Ответ дляНаездница
О, то все стає на своє місце. Якщо кричите ви - вона розуміє що це спосіб спілкування і кричить теж. Про штовхання в спину взагалі дічь, через пару років вона стане сильніша фізично і разок-два дасть вам між лопатки. Вона просто грає за правилами, які є в домі. Певно починайте з себе, поки не пізно, показуйте приклад дитині як би ви хотіли, щоб вона себе вела
А я с Рио-де-Житомира!• 20 октября 2024
Ответ дляНаездница
Як на мене, в такому віці кричати увесь день, це не дуже нормально .. Можливо, варто звернутися на консультацію до невролога чи психолога?
Без QR коду• 20 октября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Мой серьгу в ухо просит, так шолковый ходит по бытовым вопросам
О, клас, маніпуляції! Далеко підете...
Без QR коду• 20 октября 2024
Ответ дляНаездница
Тобто не будете змушувати? Залишите вдома саму дитину без нагляду?
9 років, на декілька годин? Так, залишу. Або знайду нагляд, але навряд.

Без QR коду• 20 октября 2024
Ответ дляНаездница
Кричить вона увесь час, коли хоч трохи не за її сценарієм. Уже в голові її крик. Хочу втекти з дому від цього крику і істерик, буває на роботу тікаю у вихідний день, щоб побути на самоті. В неї з маленького віку такий настирливий характер і все криком.
А до спеціаліста не пробували відвести? Ви ж, сподіваюся, розумієте, що це не є нормально.
Лівий Локіть• 20 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
О, клас, маніпуляції! Далеко підете...
Мне хотелку просто так исполнять?