Лариса Карповна• 20 октября 2024
Мене щойно ледь не затримала поліція. Чим це може обернутись в майбутньому?
Сиджу просто в шоці.
Йшла на ****, нікого не чіпала.
Перед цим витягнула телефон, подивитись на себе в камеру.
Зайшла на ****, сиджу . Підходить двоє поліцейських і кажуть, що я нібито фотографувала обʼєкт війської інфраструктури.
Я сиджу шокована, адже я навіть не знала, де у нас були ці обʼєкти. Просто глянула на себе в камеру.
Вони перевірити фотографії, взяли дані паспорту , мене сфотографували.
Викликали чоловіка, який звернувся до поліції, він мене опізнав.
Вони сказали йому що нічого немає, і мені , що вони просто роблять свою роботу і не треба переживати.
Взяли мою адресу. Мене дуже напрягає дана ситуація. Це що, я буду у списку небезпечних осіб виходить, чи що?
Чим це може обернутись в майбутньому?
Йшла на ****, нікого не чіпала.
Чим це може обернутись в майбутньому?
Ответ дляАня_я
Просто думайте наступного разу
Та у мене ледь серце не вилетіло, я тепер взагалі телефон не діставатиму
_потужная_• 20 октября 2024
Ответ дляАня_я
Просто думайте наступного разу
О чем? Смотреть в камеру своего телефона или нет?
А к КНДР все ближе я смотрю...
Ответ дляoboeva
Не врите больше и не придумывайте дурацкие истории
🤦♀️ з вами все ок?
Ответ дляRemensa
Ага, ми повірили
А що такого нереального ви прочитали?
spcosmetica• 20 октября 2024
Неоднократно фотографировалась на вокзале. И внутри, и возле. Никто ничего не проверял
Так что, автор, не верю!
Ответ дляspcosmetica
Так что, автор, не верю!
Ваші проблеми 🤷🏻♀️
Ответ дляspcosmetica
Так что, автор, не верю!
Я взагалі нічого не фотографувала
Ответ дляНіка Найз
Пора уже привлекать автора за дискредитацию полиции и ВСУ!
Що ви мелете 😂😂
Ответ дляНіка Найз
Все это фэйк!
Удалено администрацией...