Баррикадница• 20 октября 2024
Работа и одежда
Как вы считаете одежда влияет на восприятие человека, как специалиста?
Два-три тижні і фсьо• 20 октября 2024
Так впливає.
Бо зустрічають все одно по зовнішньому вигляді. Це вже потім звертають увагу на професіоналізм але перебороти перше враження дуже важко.
Непозбувна Бентега• 20 октября 2024
Ні, не дуже. Я не про охайність, це зрозуміло, а стиль одягу не впливає. Це з мого досвіду роботи в досить великих компаніях.
Я вважаю якісь вимоги можуть бути тільки якщо є потреба ходити в уніформі.
В інших випадках - стиль людини це її самовираження, і немає ніякого сенсу людину, яка ходить в спортивному і джинсах пхати в костюм. Якість роботи від цього краще не стане.
Непозбувна Бентега• 20 октября 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Дуже впливає.
Де ви працюєте, що спеціаліста оцінюють по стилю одягу?
Заліковий троль• 20 октября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Стилістом
Барвіночка• 20 октября 2024
Конечно, очень влияет. Главное опрятность, но если человек одет плохо или не соответственно должности, возникнут сомнения в профессионализме
Заюшка_хозяюшка• 20 октября 2024
Очень влияет! Благодаря одежде можно «усилить» свой статус в компании
Но если специалист говно, никакая одежда ему не поможет )))
Глаза_в_3_карата• 20 октября 2024
Все впливає,зовність,розумові здібності.На всі співбесідах звертають увагу на зовнішній вигляд.