Рву и мечу• 21 октября 2024
Порадьте перевірених стоматологів у стоматології Дніпровського р. м. Київ
Дівчата, порадьте будь ласка хороших спеціалістів у КНП "Київська стоматологія" Філія №4 Дніпровського району м. Києва на Алішера Навої. Кажуть, що вони там є) Потрібен терапевт і протезист, хірург. Хто кого знає, має досвід лікування, будь ласка, напишіть. Можлво, є контакти лікарів, бо там з реєстратурою не склалося, судячи з відгуків. Мене особисто задовбало слухати, що лікарі "не хочуть гратися", лікуючи зуб. Якщо не хочуть, то який сенс до них ходити. Цікавлять лише гроші, і щоб не напружуватись. Потрібна небайдужа людина і хороший спеціаліст. Дуже сподіваюсь на відповіді.
Рву и мечу
• 21 октября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Слишком много у вас запросов для ,, бесплатной,, медицины )
Я десь писала про безкоштовну? Де саме? Зараз безкоштовної медицини нема, а тим більше стоматології. Не всі хочуть працювати навіть за гроші. Добре, що для Вас це новина...
Коник-стрибунець• 21 октября 2024
Ответ дляРву и мечу
А когда это стоматология на навои стала частной?) Или вы не знаете , что означают кавычки ?)
Если по теме, хотите качественно - ищите доктора не ограничивая себя рамками одного учреждения. И готовьте много денег.
Ну или снижайте требования свои
Рву и мечу
• 21 октября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну или снижайте требования свои
У вас інформації по лікарям з цього закладу нема, як я зрозуміла... Все інше -ваші домисли.
Дякую_аж_підскакую• 21 октября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Моя подруга там ортодонтом работает. Каналы сверлить не прибыльно, гораздо выгоднее исправлять прикус. Из бесплатного мышьяк.
Коник-стрибунець• 21 октября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну вот и я пишу автору , но она упорно не понимает 🤷♀️
Рву и мечу
• 21 октября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Можливо, ваша подруга знає, чи є там хороші спеціалісти? Може когось порадити? Читала тут на форумі в темі з обговоренням Астра дент, що у стоматології Дніпровського району є хороші лікарі. Але то було пару років тому. Як там зараз ситуація?