После шести ни-ни• 21 октября 2024

Чи допомагає вживання 2 літрів води на добу схуднути?

На вашому досвіді як?
Галя із Дарниці• 21 октября 2024
есть меньше хочется

Я не чарівниця вам• 21 октября 2024
Набряки будуть
Замулена ріка• 21 октября 2024
Помогает вместе с хотя бы дефицитом калорий и инсулиновыми промежутками. А со спортом- ещё лучше помогает.
ЖонДуан• 21 октября 2024
Пить надо не 2 литра, а миеимум 30 мл на кг вашего веса, это может быть совсем другая цифра. Это первое. Во-2х, да, вода участвует в сжигании жира, но только при условии, что есть активность и повод для снижения веса.
Котики-муркотики• 21 октября 2024
Ні, чого тільки не перепробувала. Тільки дифіцит калорій. От як почала підрахунок, так і почала худнути. Спортом потім підтянула все, бо трохи після родів не спортивна була))
забиякина• 21 октября 2024
Да. Я колись пила по глотку кілька літрів води за день. жодного чая-кави-компота за день і реально схуднула
БеллаДонна• 21 октября 2024
С двумя вёдрами еды - нет
Замулена ріка• 21 октября 2024
Ответ длязабиякина
Їли шось?
Котики-муркотики• 21 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Набряки будуть
Ще і які. В мене з почками все добре було, а зранку вставала як :’ ранок в Китайському селі’.

Алексей123• 21 октября 2024
Допомагає, але не під час їжі, а у проміжках. Якщо у воду натерти імбир та додати трішки кориці та лимон, то процес прискориться
Котики-муркотики• 21 октября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Їли шось?
Єш вода, пєй вода...)
забиякина• 21 октября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Їли шось?
Да. Звісно, що да. я на правильному харчуванні, а не на дієті
Замулена ріка• 21 октября 2024
Ответ длязабиякина
Знати б шо воно, те правильне харчування....
забиякина• 21 октября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
а ну це легко узнати. купа марафонів в інсте. я один такий пройшла і маю успіх. із 75 кг стала 55
АфродитаПетровна• 21 октября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Баланс углеводів , білків та жирів , цукор з фруктів та овочів )
Замулена ріка• 21 октября 2024
Ответ длязабиякина
Не, дякую, я в марафони не верю ))
Сегодня я не я• 21 октября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
А что такое инсулиновый промежуток?
Зупка_цем• 21 октября 2024
Ответ дляСегодня я не я
А что такое инсулиновый промежуток?
3-4 години без їжі (і перекусів)
lialechka_tania• 22 октября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Что такое инсулиновые промежутки?

забиякина• 22 октября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Не, дякую, я в марафони не верю ))
Ваше право. а я рада, що вірю і похудала. вже кілька років просто тримаю вагу на принципах цього марафону
useruseruser• 22 октября 2024
Ответ длязабиякина
Від зеленого чаю без цукру не треба шарахатись,а також від кави.А навпаки - прискорюється обмін речовин!
І ще можете додати імбиру , він тауож має прискорювальні обмін речовин властивості!
useruseruser• 22 октября 2024
Ответ дляАлексей123
Згодна.І зелений чай без цукру,а також чорний чац
Сегодня я не я• 22 октября 2024
Ответ дляЗупка_цем
3-4 години без їжі (і перекусів)
Дяка
useruseruser• 22 октября 2024
Так.
забиякина• 22 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
я пью завжди зелений чай і все інше - без цукру. але як від звичайної води не худала
useruseruser• 22 октября 2024
Ответ длязабиякина
Так,зелений чай хоча б смачніший і також має прискорювальні обмін речовин властивості,і бодрить.І чорний теж можна.
забиякина• 22 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
я колись фанатка була жироспалювальних коктейлів. кефір плюс трохи червоного перця плюс імбир. пила курсом. а вот такого ефекту як від води не було. я сбросила на ней 2 кг за тиждень і зупинила пити. бо мені не потрібно було настільки худати
useruseruser• 22 октября 2024
Ответ длязабиякина
Дякую. Треа спробувати.
useruseruser• 22 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Набряки будуть
Ні,тут ви не праві.Набряки будуть від зайвої солі,а не від води.