ТигрЛьвович• 22 октября 2024

Skechers это старая модель?

Какого года эта модель?Кто знает?
автор ТигрЛьвович • 22 октября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Вони невагомі. Я мамі взяла чорні і бузкові. Беріть, для прогулянок саме те
спс

Слоник-тоник• 22 октября 2024
Я літом щось таке міряла. На 100 відсотків не буду стверджувати..
Чижик Пижик• 22 октября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Правда парили? Это плохо.Может носки были с синтетикой,нет? Поехала в скаймол в воскресенье,обошли адидас,рибок,ну просто обнять и плакать.Они для нашего рынка просто деревянные.
Носки беру тільки прості,мені hm підходять.Ну там же ж і стєлька меморі,вона з паралоном.Мені не підійшли,бо ноги під час хотьби туди сюди ходили,мені зручніше.коли бортик є вище підошви з шкіри чи замінника,бо тут один текстиль.
Слоник-тоник• 22 октября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Якщо устілка меморі - вона як пінка, мені теж парять, і шкарпетки як не міняй...
Звездолётчица• 22 октября 2024
Какие страшные
АБВГДэшница• 22 октября 2024
В них наскрізні дірочки, сітка, тому вони на теплу пору розраховані.
Губной рояль• 22 октября 2024
Автор, они очень удобные , ничего они не парят , у них верх дышащий, моя мама обожает скетчерс, а тот кто говорит , что они пенсионерские- дебилы. У этого бренда много моделей , данная модель - это классика вне времени, у каждого бренда есть такая модель, которая актуальная всегда. Не слушайте гадости, у нас люди переполнены желчью, не обращайте внимания, если Вам нравится обувь- покупайте, но их размерная сетка большемерит.
Губной рояль• 22 октября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Какие страшные
Не надо так явно завидовать
Клептоманка• 22 октября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
При чем здесь меморик парит, там верх дышащий, Мемори супер- когда долго ходишь ноги не устают. Я свои скетчерсы относила до дыр, не хотелось до самого снега снимать, по сравнению с ними вся обувь практически или неудобная или тяжелая

Завтра не пью• 22 октября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А мені,ні ніколи не парили,але мені рідко які парять
барабанщица• 22 октября 2024
Я сину такі чорні брала минулого літа. Легкі. Не парили. Але мені виявились не зручні. Оті вставки чи жорсткі резинові, чи пластикові, там де шнурок йде.. вони мені на ногу при ходінні давили. Але сину норм було )
Мамаша в бигудях• 22 октября 2024
Модель может повторятся, на язычке есть год выпуска модели
Великий сатирик• 22 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В них бувають нові і старі?
Там наче все взуття для пенсіонерів
Я дітям постійно купую, найкраще для них.
ГейТуда• 22 октября 2024
Эти выглядят реально по-пенсионерски
Куратор дебошей• 22 октября 2024
В них моделі повторюються, іноді з незначними змінами. Саме такі купували цією весною, вони були з нової колекції. Відходила в них практично все літо, вони дууууже зручні і легенькі, нічого не парило, нога не втомлюється коли багато активно ходити. В мене проблемна нога, кісточки, і ці підійшли ідеально, нічого не тисне і не парить, нога не болить, тому я носила із задоволенням, і мені все одно, що комусь вони пенсіонерські
Слоник-тоник• 22 октября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Везунчик))